Τους προσωρινούς προϊστάμενους των 20 Διευθύνσεων και των 103 Τμημάτων, όλων των υπηρεσιών του Δήμου, βάσει του νέου Οργανογράμματος, όρισε, χθες, με απόφασή του ο Δήμαρχος Ρόδου, κ. Στάθης Κουσουρνάς.

Ο ορισμός αυτός, που ήρθε μία ημέρα μετά την υπογραφή της κατάταξης των 1522 υπαλλήλων του Δήμου, και, στην ουσία, σηματοδοτεί την έναρξη εφαρμογής του “Καλλικράτη” στην πράξη.

Ωστόσο, ο ορισμός είναι προσωρινός αφού δεν έχει δημοσιευθεί ακόμη το ΦΕΚ, μετά τις τροποποιήσεις του νέου Οργανισμού Εσωτερικής Υπηρεσίας (ΟΕΥ).

Ακόμη, πάντως, και μετά τη δημοσίευση του ΦΕΚ, η οριστική τοποθέτηση των διευθυντών και των προϊσταμένων θα γίνει τον ερχόμενο Ιανουάριο από το Υπηρεσιακό Συμβούλιο. Αναλυτικά, οι προσωρινοί προϊστάμενοι υπηρεσιών του ενιαίου Δήμου της Ρόδου, είναι οι παρακάτω:

ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΩΝ
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ
(Οργανική μονάδα)
1 ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΑΡΧΟΥ, ΓΟΝΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΠΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
2 ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ, ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ ΜΑΡΙΑ, ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ
3 ΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΠΕ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ
4 ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑΣ-ΔΙΑΥΓΕΙΑΣ, ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
5 ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ -
6 ΑΥΤΟΤΕΛΕΣ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ, ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
8 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ, ΠΕ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΚΟΛΕΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ , ΠΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΛΟΓΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ, ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ, ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

9 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ, ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ, ΠΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΠΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΠΕ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ, ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΚΟ. Σ.Ε, ΜΠΑΤΣΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΙΝΑl ΤΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
10 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΓΕΝΟΥΣ ΤΟΜΕΑ, ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΠΕ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΚΟΥΦΑΔΑΚΗ ΜΑΡΟΥΛΗ, ΠΕ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, ΡΕΝΕΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΕ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΛΙΕΙΑΣ, ΒΕΛΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ ΚΤΗΝΙΑΤΡΩΝ

11 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΕΜΠΟΡΙΟΥ, ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ, ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΙΟΔΟΤΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΕΜΠΟΡΙΚΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ, ΓΛΥΜΠΗΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ, ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ, ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ–ΑΠΕ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑΣ, ΚΟΥΚΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕ ΓΕΩΛΟΓΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
2 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, ΣΕΡΒΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ , ΠΕ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ, ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΒΟΛΗΣ, ΠΡΟΩΘΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗS, ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

13 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝ. Δ/ΝΤΗΣ: ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ , ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΈΚΔΟΣΗΣ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΩΝ ΑΔΕΙΩΝ ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ, ΠΕΡΝΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ, ΜΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΧΟΡΗΓΗΣΗΣ ΑΔΕΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΗΜΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΚΑΙ ΑΡΧΕΙΟΥ ΚΩΤΗ – ΚΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, ΤΕ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ
14 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ, ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΩΝ – ΑΠΑΛΛΟΤΡΙΩΣΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΟΥ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ, ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΠΕ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

15 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΟΥ, ΤΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΠΕ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ , ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΟΘΗΤΟΣ, ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΜΕΛΕΤΩΝ, ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ, ΓΕΡΑΒΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΠΕ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
16 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ, ΡΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ, ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΠΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗΣ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ, ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΣΑΡΩΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ, ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ, ΤΕ ΕΡΓΟΔΗΓΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΤΙΡΙΩΝ, ΔΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΧΥΤΑ-ΧΥΤΥ, ΣΑΝΤΣΕΖ ΟΛΓΑ, ΠΕ ΒΙΟΛΟΓΩΝ
17 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΜΗΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΥ ΜΥΡΑΝΘΗ , ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΛΥΡΙΣΤΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΕ ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΑΙ ΣΥΛΛΟΓΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ, ΜΑΝΩΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ, ΣΟΚΟΔΗΜΟΥ- ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, ΤΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ, ΧΑΛΙΠΗΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
18 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ ΚΑΙ ΜΗΤΡΩΩΝ, ΑΝΘΗ ΜΗΤΣΟΥ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ, ΜΕ ΒΑΘΜΟ Α΄
ΤΜΗΜΑ ΛΗΞΙΑΡΧΕΙΟΥ, ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΘΜΟ Α΄
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ, ΒΑΛΕΡΙΟΥ ΚΟΜΙΣΣΑ
ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΜΕ ΒΑΘΜΟ Α΄
ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΗΣ, ΜΑΡΓΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΩΝ, ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
19 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ, ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΤΟΝ ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟ, ΠΕ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ, ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ, ΠΑΪΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΤΕ ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΤΜΗΜΑ ΔΗ.ΦΟ.ΔΩ, ΞΥΠΠΑ ΕΛΕΝΗ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΤΑΜΕΙΟΥ, ΚΑΜΜΑ ΜΑΡΙΑ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΟΔΩΝ, ΒΑΪΛΑΚΗ ΑΝΝΑ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ, ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ – ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΚΙΝΗΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΤΗΜΑΤΟΛΟΓΙΟΥ, ΜΑΝΟΥΡΑ ΕΛΕΝH, ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
20 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ , ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΟΔΟΠΟΙΪΑΣ, ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΓΓΕΙΟΒΕΛΤΙΩΤΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ, ΧΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΚΤΙΡΙΑΚΩΝ ΈΡΓΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΩΝ ΧΩΡΩΝ, ΒΑΡΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΚΩΝ ΈΡΓΩΝ, ΒΑΣΙΛΩΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ, ΤΕ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΈΡΓΩΝ ΑΥΤΕΠΙΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ, ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΔΕΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ, ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚH, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΈΡΓΩΝ- ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΗ ΣΤΕΡΓΟΥΛΑ, ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
21 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΜΝΗΜΕΙΩΝ
ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ , ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΜΕΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΚΗΣ ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗΣ, ΜΑΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΤΜΗΜΑ ΕΚΤΕΛΕΣΗΣ ΈΡΓΩΝ, ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
22 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΕΠ, ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ «ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ» ΜΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ, ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗΣ, ΜΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ, ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΜΕΣΑΙΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΗΣ ΡΟΔΟΥ, ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΑΡΟΥΛΙΤΣΑ, ΤΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ «ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ » ΡΟΔΟΥ, ΑΡΓΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ «ΡΟΔΙΝΙ» ΡΟΔΟΥ, ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΟΛΙΤΩΝ ΣΥΝΟΙΚΙΑΣ «ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ» ΡΟΔΟY ΓΙΟΥΡΓΗ ΜΑΡΙΑ, ΔΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
23 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΡΟΧΑΙΟΥ ΥΛΙΚΟΥ, ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ , ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΠΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΤΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΚΙΝΗΣΗΣ, ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΤΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΛΙΚΩΝ, ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ, ΜΠΑΚΙΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ, ΤΕ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

24 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑΣ. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ, ΚΑΡΑΜΠΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΡΙΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ, ΣΩΤΡΙΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΤΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ, ΤΡΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΓΗΣ ΤΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ

25 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΠΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΤΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΠΡΟΣΩΡΙΝΟΣ)
26 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ, ΦΩΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΜΑΘΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ, ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΕ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
27 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ, ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ, ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
28 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ
ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΤΑΒΥΡΟΥ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ, ΘΕΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΟΥΛΑ ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ, ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ, ΔΕ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΥΔΡΑΥΛΙΚΩΝ

29 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΑΦΑΝΤΟΥ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ, ΛΟΓΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ, ΚΗΠΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΔΡΑΚΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
30 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΙΑΛΥΣΟΥ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ, ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ, ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ, ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΟΥΛΗ, ΠΕ ΚΑΘΗΓΗΤΩΝ ΜΕ ΒΑΘΜΟ Α΄
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΛΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΔΕ ΕΠΙΣΤΑΤΩΝ
31 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ, ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ ΠΛΥΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ – ΣΑΒΒΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

32 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΜΕΙΡΟΥ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ, ΚΑΣΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ – ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ, ΘΥΡΙΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΘΥΡΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΔΕ ΟΔΗΓΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

33 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΝΔΙΩΝ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΑΡΙΣΤΟΥΛΑ, ΔΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ, ΔΙΑΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΔΕ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕ ΕΠΟΠΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
34 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΣΑΛΒΑΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, ΔΕ ΧΕΙΡΙΣΤΩΝ Η/Υ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΙΣΚΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΞΙΠΑ ΜΙΧΑΗΛ, ΔΕ ΤΕΧΝΙΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ

35 ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ ΤΜΗΜΑ ΚΕΠ, ΦΤΑΚΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, ΠΕ ΔΙΕΚΠΕΡΑΙΩΣΗΣ ΥΠΟΘΕΣΕΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΕΤΟΥΛΑ, ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ
ΤΜΗΜΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕ ΕΠΟΠΤΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
36 ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΟΥ, ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΚΑΛΟΤΙΝΑ, ΠΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΡΟΔΟΥ, ΨΑΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ, ΠΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΡΟΔΟΥ, ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ, ΠΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ
Η επιλογή των προϊσταμένων της Διεύθυνσης Δημοτικής Αστυνομίας γίνεται σύμφωνα με το Ν.3731/08. Η ιεραρχία του προσωπικού της Διεύθυνσης Δημοτικής Αστυνομίας έχει ως εξής:

37 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ, ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ, ΔΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ
ΔΥΟ (2) ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΕΣ, ΑΓΓΕΛΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΠΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΔΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ, ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ,ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ &ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ, ΜΑΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, Ε ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΡΟΔΟΥ ΣΥΛΙΚΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΡΟΔΟΥ, ΜΠΑΤΖΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, ΔΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ ΤΜΗΜΑ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ,ΥΠΑΙΘΡΙΩΝ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΟΙΚΟΔΟΜΗΣΗΣ ΔΗΜΟΤ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΓΛΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ DΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ
ΤΜΗΜΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ, ΛΕΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ
ΜΕ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ, ΤΟΝ ΖΩΙΔΗ ΜΙΧΑΛΗ ΔΕ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΑΣΤΥΝΟΜΩΝ