Ποιοι μαθητές προκρίθηκαν στο διαγωνισμό των μαθηματικών
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΚΕ 1032 ΦΟΡΕΣ
Από τα γυμνάσια και λύκεια της Δωδεκανήσου
Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα ονόματα των επιτυχόντων του 76ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015.
Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου συγχαίρει τους μαθητές του Νομού μας που διακρίθηκαν σε αυτόν τον διαγωνισμό και τους εύχεται καλή συνέχεια και επιτυχία στην επόμενη φάση.
Υπενθυμίζουμε ότι η επόμενη φάση του διαγωνισμού «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» θα γίνει το Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016 στις 09.00-12.00 πμ., στον οποίο θα συμμετέχουν μόνο οι επιτυχόντες του διαγωνισμού. Αναλυτικά τα ονόματα των επιτυχόντων αλφαβητικά ανά τάξη είναι:
Α/Α ΤΑΞΗ ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
2 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
3 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
4 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΒΡΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
5 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ
6 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΤΛΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
7 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
8 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
9 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
10 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
11 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
12 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΜΑΙΡΗ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
13 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
14 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΠΑΤΗ ΠΟΘΗΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
15 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
16 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΜΠΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
17 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
18 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
19 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΗΔΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
20 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
21 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
22 Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
23 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
24 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
25 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΓΛΥΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
26 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ
27 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΡΑΦΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
28 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
29 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
30 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
31 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ
32 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ
33 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
34 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΣΚΟΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
35 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
36 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΛΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΙΣΤΗΣ
37 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΓΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
38 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΟΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ
39 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΑΣΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
40 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
41 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΜΟΥ
42 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΓΙΣΤΗΣ
43 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
44 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΘΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
45 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
46 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
47 Α ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΥΜEΩΝΙΔΗΣ ΑΔΑΜ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
48 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕΜΕ
49 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
50 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΟΥΗΣ ΘΕΟΦΙΛΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
51 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΗΛΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΗΠΑΡΙΟΥ
52 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
53 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΟΖΑ ΣΥΛΒΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
54 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΙΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ ΡΟΔΟΥ
55 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΛΥΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
56 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
57 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
58 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΝΟΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
59 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΣΠΑΝΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΠΕΡΙΟΥ
60 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΣΑΤΤΑΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ ΑΕ
61 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΣΙΤΣΙΜΟΙΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
62 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
63 Β ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΛΑΠΑΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
64 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΥΓΟΥΛΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
65 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΡΑΚΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ
66 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
67 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
68 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
69 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΡΩΝΗΣ
70 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑ ΡΗΓΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
71 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
72 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΑΤΑΤΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
73 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΠΕΤΑΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
74 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΡΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
75 Γ ΛΥΚΕΙΟΥ ΧΑΣΑΠΛΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ