Μεγάλη η συμμετοχή στην «Aegean Regatta»

Για μεθαύριο είναι προγραμματισμένη η τελετή έναρξης της «Aegean Regatta», πριν την κυριακάτικη 1η ιστιοδρομία από το Πόρτο Καρράς για τη Μύρινα.

Στην εκκίνηση του σημαντικού αυτού ιστιοπλοϊκού αγώνα θα βρίσκονται και τα σκάφη από τον ΑΣΙΑΘ Ρόδου δίνοντας το δικό τους…χρώμα.

Μέχρι και χθες το απόγευμα οι συμμετοχές ήταν 75, κάτι που σημαίνει πως οι ιστιοπλόοι από την Ελλάδα και το εξωτερικό συνεχίζουν να στηρίζουν τη διοργάνωση.

Οι συμμετοχές: 

 

A/A

ΣΚΑΦΟΣ

Rating System

ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΒΕΡΝΗΤΗΣ

1

CALEXICO

ORCI

ΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΙΤΣΑΚΗΣ

2

SUTTON BONINGTON

ORCI

ΙΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΠΑΝΙΟΛΑΣ

3

SUN FIZZ

ORC CLUB

LOIATH

PALLIS IGNATIOS

4

ΑΔΡΑ

ORCI

ΝΑΟΒ

ΖΗΝΟΒΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

5

ASTRAPI

ORCI

N.O.KAVALAS

GKRITZELAKIS CHRISTOFOROS

6

ORION

ORC CLUB

ΝΟ ΧΙΟΥ

ΜΠΕΛΕΓΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7

CODE ZERO VODAFONE

ORCI

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ

BELEGRIS MICHALIS

8

ΝΕΛΑ

ORC CLUB

Ο.Φ.Θ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

9

WILD DEVIL BABY

IRC

SXM STMAARTEN YACHT CLUB

BEN JELIC

10

EXIT

IRC

TURKISH OFFSHORE RACING CLUB

EMRE DERMAN

11

OXYGONON

IRC

N.C.THESSALONIKI

AKIS TSALIKIS

12

ΕΡΥΤΟΣ 2 COSMOTE

ORCI

YCPFALIRO

MANTHOS TSAVALOS

13

GIORGIO FURUNO ONDECK

ORC CLUB

YCPFALIRO

MANTHOS GEORGE

14

AEGEAN

ORC CLUB

Α. Ο. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

15

HAKUNA MATATA

ORC CLUB

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΌΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ

ΜΟΥΣΟΥΡΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

16

FATA MORGANA

ORCI

IOVATH

KOSTAS ANASTASOPOULOS

17

GRANMAX

ORCI

Ν.Ο.Θ

ΠΡΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

18

DRAGON

ORC CLUB

Ν.Ο.ΧΙΟΥ

ΜΥΤΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

19

ΝΗΡΗΙΔΑ

ORCI

ΝΟΘ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ

20

BAXIMUS

IRC

ΟΦΘ

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

21

KRAKEN

ORC CLUB

ΟΦΘ

ΜΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

22

ΜΕΛΤΕΜΙ

ORCI

N.O.XAΛΚΙΔΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ

23

KALLISTO

ORC CLUB

ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΤΑΤΖΗΣ

24

MYTILANA

ORC CLUB

ΝΟΛΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

25

MATRAK II

IRC

MIYC

ORHAN OZDAS

26

ΝΙΚΗ

ORC CLUB

Ν.Ο. ΑΜΦΙΘΕΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ

27

ST.ANNA

IRC

SAILING CENTR

VLAS KADETOV

28

MAMMA AIUTO

ORCI

IOVATH

ATHANASIOS STERGIANOS

29

VIVAT

IRC

FIRSOV SAILING

YURY FIRSOV

30

APOLLON

ORC CLUB

ΑΣΙΑΘ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΛΗΒΑΝΗΣ

31

ΧΙΜΑΙΡΑ

ORC CLUB

Ν.Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΑΡΑΒΑΣ ΙΩΑΝΗΣ

32

QUASAR-ΚΡΕΣΤΑ

ORC CLUB

Ι.Ο.ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

33

BLUE DOG III

ORC CLUB

ΝΑΟΚΘ

AVRAMIDIS VASILIS

34

ΝΕΑΡΧΟΣ

ORC CLUB

Ι.Ο.ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ

35

ΠΑΡΑΛΟΣ

ORCI

ΝΟΘ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

36

ΑΝΑΤΕΛΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ORCI

ΝΟΘ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ

37

PHEVOS

ORC CLUB

ΛΟΙΑΘ

Κ. ΦΕΡΒΕΛΗΣ

38

ΩΚΥΑΛΟΣ V

ORC CLUB

ΟΘΑΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΟΦΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

39

TOTEM PLUS (GIN PALACE)

IRC

IYC (ISRAEL)

AZRIEL RAHAV

40

OCEANOS

ORC CLUB

Ν.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ - ΠΟΝΑΘΑ (ΚΥΠΡΟΣ)

ΚΩΣΤΑΣ ΨΥΛΛΙΔΗΣ (TEAM ANERADA - CYPRUS)

41

ATHINA

ORC CLUB

LOIATH

VASILEIOS TSIMOPOULOS

42

AGIA IRINI

ORC CLUB

N.C.TH.

VARVAROUSIS MICHAIL

43

TOMAHAWK

ORC CLUB

NOTK

P.SKARMEAS

44

NEMEA

ORC CLUB

N.O.A.TH

STYLIANOS KASTERAS

45

MANOULI TOO

ORC CLUB

ΝΟΤΚ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

46

EQUINOX

ORC CLUB

Ν.Α.Ο.Κ.Θ.

ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΣΙΚΙΔΗΣ

47

ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΤΗΣ ΛΗΜΝΟΥ

ORC CLUB

ORC CLUB

AΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΖΑΝΕΡΟΣ

48

ADONIS

ORC CLUB

IOVATH

ΚΩΣΤΒΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

49

CORRENTE

ORC CLUB

L.O.I.A.TH

IAKOVOS MOURAS

50

DAS BOOT

ORC CLUB

Α.Σ.Ι.Α.Θ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

51

AEOLIAN TOO

ORC CLUB

Ι.Ο. ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ

52

ΩΚΥΡΡΟΗ

ORC CLUB

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΞΙΩΤΗΣ

53

ΣΑΜΙΑ

ORC CLUB

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΑΤΣΟΣ

54

ΕΚΤΩΡ

ORC CLUB

ΛΟΙΑΘ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ

55

SEQUENTIA

ORC CLUB

CHANIA SAILING CLUB

BEN BASELEY-WALKER

56

ILIANA

ORC CLUB

OTHA KAVALAS

STANIMIR KOSTOV

57

IPSIPILI AEGEAS YACHTING

ORC CLUB

OTHA KAVALAS

STATHIS SOFITSIS

58

ΤΣΥΜΑΤΟΛΗΓΗ

IRC

ΝΑΟΒ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΘΑΝΟΣ

59

SWAN

ORC CLUB

ΛOΙΑΘ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΆΛΚΗΣ

60

HAKUNA MATATA

ORCI

IOVATH

ΦΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ

61

ΟΝΑΡ

ORC CLUB

ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΪΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

62

FOLIE A DEUX

ORC CLUB

OTHA KAVALAS

KONSTANTIN ZAIMOV

63

DIMITRA

ORC CLUB

NILOAIOLOSFILOKTITIS

KOUFIDIS NIKOLAOS

64

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ORC CLUB

Ν,Ο.ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

65

CALYPSO

ORC CLUB

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

TOTYU TOTEV

66

ELISAVET

ORC CLUB

LOIATH

ΤΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

67

VENTUS

ORCI

ΝΑΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΟΥΒΑΣ

68

TRINITY

ORC CLUB

Y.C.ZELL AM SEE AUSTRIA

KRAHER WALTER

69

COURRIER DU COEUR

IRC

VODNIC

ARBUZOV ANDREY

70

BELKA

ORC CLUB

AQUAREALTEAM

ROMAN

71

ΑΦΡΟΔΙΤΗ - SOLARIS

ORC CLUB

ΝΑΣΠΟΡ

ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΛΙΩΤΗΣ

72

WINDWALKER

ORCI

YSC NESSEBAR

ALEXANDER ALEXANDROV

73

ASSANTE

ORC CLUB

ΟΘΑΚ

ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ

74

EXIT

IRC

TAYK / BAYK

EMRE DERMAN

75

ΒΟΡΡΑΣ

ORCI

ΝΟΑΘ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ