Οι αγώνες της Τελχινίδας στην Α2

Η κλήρωση της Α2 στις γυναίκες φέρνει την Τελχινίδα να παίζει την 1η αγωνιστική στην έδρα της με την ομάδα του Αιγάλεω

Το πρωτάθλημα των γυναικών θα ξεκινήσει στις 8-9 Οκτωβρίου και θα κλείσει στις 1-2 Απριλίου.
Αναλυτικά το πρόγραμμα του 2ου Υποομίλου της Α2 των γυναικών:

1η (08-09/10) αγωνιστική-12η αγωνιστική (21-22/01)
Πορφύρας- Αγία Παρασκευή
Ζ.Α.Ο.Ν.- Πανιώνιος
Αναγέννηση Σάμου- Ηλυσιακός
Τελχινίς- Αιγάλεω
Α.Ο. Παλλήνης- Ηλιούπολη
Ρεπό - Αστέρας Αγ. Δημητρίου

2η (15-16/10) αγωνιστική-13η αγωνιστική (28-29/01)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου- Πορφύρας
Αγία Παρασκευή- Ζ.Α.Ο.Ν.
Πανιώνιος- Αναγέννηση Σάμου
Ηλυσιακός- Τελχινίς
Αιγάλεω- Α.Ο. Παλλήνης
Ρεπό -Ηλιούπολη

3η (22-23/10) αγωνιστική-14η αγωνιστική (04-05/02)
Ζ.Α.Ο.Ν.- Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αναγέννηση Σάμου- Αγία Παρασκευή
Τελχινίς- Πανιώνιος
Α.Ο. Παλλήνης- Ηλυσιακός
Ηλιούπολη- Αιγάλεω
Ρεπό - Πορφύρας

4η (29-30/10) αγωνιστική-15η αγωνιστική (11-12/02)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου- Αναγέννηση Σάμου
Πορφύρας- Ζ.Α.Ο.Ν.
Αγία Παρασκευή- Τελχινίς
Πανιώνιος- Α.Ο. Παλλήνης
Ηλυσιακός- Ηλιούπολη
Ρεπό - Αιγάλεω

5η (05-06/11) αγωνιστική-16η αγωνιστική (18-19/02)
Τελχινίς- Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αναγέννηση Σάμου- Πορφύρας
Α.Ο. Παλλήνης- Αγία Παρασκευή
Ηλιούπολη- Πανιώνιος
Α.Ο. Αιγάλεω- Ηλυσιακός
Ρεπό - Ζ.Α.Ο.Ν.

6η (12-13/11) αγωνιστική-17η αγωνιστική (25-26/02)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου- Α.Ο. Παλλήνης
Πορφύρας- Τελχινίς
Ζ.Α.Ο.Ν.- Αναγέννηση Σάμου
Αγία Παρασκευή- Ηλιούπολη
Πανιώνιος- Αιγάλεω
Ρεπό - Ηλυσιακός

7η (19-20/11) αγωνιστική-18η αγωνιστική (04-05/03)
Ηλιούπολη- Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Α.Ο. Παλλήνης- Πορφύρας
Τελχινίς- Ζ.Α.Ο.Ν.
Αιγάλεω- Αγία Παρασκευή
Ηλυσιακός- Πανιώνιος
Ρεπό - Αναγέννηση Σάμου

8η (26-27/11) αγωνιστική-19η αγωνιστική (11-12/03)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου- Αιγάλεω
Πορφύρας- Ηλιούπολης
Ζ.Α.Ο.Ν.- Α.Ο. Παλλήνης
Αναγέννηση Σάμου- Τελχινίς
Αγία Παρασκευή- Ηλυσιακός
Ρεπό - Πανιώνιος

9η (03-04/12) αγωνιστική-20η αγωνιστική (18-19/03)
Ηλυσιακός- Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Αιγάλεω- Πορφύρας
Ηλιούπολη- Ζ.Α.Ο.Ν.
Α.Ο. Παλλήνης- Αναγέννηση Σάμου
Πανιώνιος- Αγία Παρασκευή
Ρεπό - Τελχινίς

10η (10-11/12) αγωνιστική-21η αγωνιστική (25-26/03)
Αστέρας Αγ. Δημητρίου- Πανιώνιος
Πορφύρας- Ηλυσιακός
Ζ.Α.Ο.Ν.- Αιγάλεω
Αναγέννηση Σάμου- Ηλιούπολη
Τελχινίς- Α.Ο. Παλλήνης
Ρεπό - Αγία Παρασκευή

11η (17-18/12) αγωνιστική-22η αγωνιστική (01-02/04)
Αγία Παρασκευή- Αστέρας Αγ. Δημητρίου
Πανιώνιος- Πορφύρας
Ηλυσιακός- Ζ.Α.Ο.Ν.
Αιγάλεω- Αναγέννηση Σάμου
Ηλιούπολη- Τελχινίς
Ρεπό - Α.Ο. Παλλήνης