Εργασιακό τουρνουά με 340 αθλητές στη Ρόδο!

Η οργανωτική επιτροπή του 2ου Εργασιακού Τουρνουά Μπάσκετ, που διοργανώνει και φέτος στις εγκαταστάσεις του το Ροδίων Άθλησις, ανακοίνωσε τις συνθέσεις των 21 ομάδων που δήλωσαν συμμετοχή και αποτελούνται από περισσότερους από 340 αθλητές!

 

Δε γινόταν να λείψουν από το εργασιακό τουρνουά ΤΕΕ και Δωριείτες.Δε γινόταν να λείψουν από το εργασιακό τουρνουά ΤΕΕ και Δωριείτες

 

Οι περισσότερες ομάδες αγωνίστηκαν και στην περσινή διοργάνωση καθώς και στο ανοιχτό τουρνουά του ΔΟΠΑΡ το καλοκαίρι (Μοντέλα, ΤΕΕ, Παλαίμαχοι Δωριέα, Airball, Δικηγόροι, Firefighters, Αστυνομία, Τελωνείο, Hermes, Νιοχώρι, Buzzer Beaters, Μπλε Μονομάχοι, Κολλέγιο) ενώ υπάρχουν παλιές ομάδες με νέο όνομα (πχ. οι Οικονομολόγοι έγιναν Raiders και οι Μπασκετόφιλοι Underdogs). Φυσικά, δήλωσαν συμμετοχή και καινούριες ομάδες.

Υπενθυμίζεται ότι το εργασιακό θα ξεκινήσει τέλος Οκτωβρίου και οι 21 ομάδες θα χωριστούν, με κλήρωση, σε δύο ομίλους.

Οι ομάδες που θα λάβουν μέρος είναι οι ακόλουθες:

OMAΔΑ: AIRBALL
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Λαγκάλης Δημήτριος, Ζαμπουκάς Γεώργιος, Σιούτας Λάμπρος, Καφετζόγλου Κωνσταντίνος, Τσάγκος Μάριος, Τζωρτζίνης Νίκος, Τζουμάκας Γεώργιος, Λεχουρίτης Ευάγγελος, Δουμτσής Γεώργιος, Θωμαΐδης Γεώργιος, Κατσιφάρας Γεώργιος, Κουτσαριώτης Χρήστος, Πετεβές Σταύρος,  Δεμενόπουλος Νίκος, Κακούλης Νίκος, Ποζαρλής Χρήστος, Κουλιαρούδης Λουκάς, Παπαδόπουλος Θωμάς, Σερπιριώτης Αθανάσιος (19 αθλητές).

OMAΔΑ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Καραΐσκος Μάριος, Μαχίας Άγγελος, Ζώτος Απόστολος, Σιαννούδης Πασχάλης, Πασαγιαννίδης Θεόδωρος, Στεργιόπουλος Κωνσταντίνος,  Δημουλάς Χαράλαμπος, Γιαννακώστας Μάνθος, Τριανταφύλλου Γεώργιος, Παπαλαζάρου Παναγιώτης, Γουλόπουλος Αριστοτέλης, Γκουγκουστάμος Ιωάννης,  Πότογλου Δημήτρης, Βιτζηλαίος Στέλιος, Μανιαδάκης Μιχαήλ, Πολυχρονάκης Αναστάσιος, Παπανικολάου Ηλίας, Καρυπίδης Τσαμπίκος, Μαργαρίτης Βασίλειος, Φωτεινογιαννόπουλος Δημήτρης (20 αθλητές).

OMAΔΑ: BUZZER BEATERS
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Κλαδάς Μιχαήλ, Βαρβάρης Ιωάννης, Δημητρίου Παναγιώτης, Γιαννακάκης Παναγιώτης, Κακούσιος Κωνσταντίνος, Ατακλή Σελτσούκ, Φώσκολος Νικόλαος, Χριστοφάκης Στυλιανός, Κυπραίος Κωνσταντίνος, Τσαμπέρης Άρης, Γιαννακάκης Βασίλειος, Πολεμικός Γεώργιος, Τουφέσης Κωνσταντίνος, Νικολιδάκης Εμμανουήλ, Sittich Michal, Αφεντούλης Αποστόλης, Σαρικάς Δημήτριος, Πίσκας Σταμάτιος, Χατζημάρκος Αποστόλης, Φραγκεσκάκης Συμεών (20 αθλητές).

OMAΔΑ: ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 97
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Μαυρονικόλας Πέτρος, Κουνάκης Παναγιώτης, Πολυχρόνης Σταύρος, Φάκουλας Στέργος, Αργυρού Γιάννης, Λαχανάς Μιχάλης, Μελής Μιχάλης, Γκοτζογιάννης Γιώργος, Μπράτιτσης Μιχάλης, Μακρής Μιχάλης, Πολυχρόνης Χρήστος, Ελευθερίου Αντώνης, Λαμπαδάκης Γιώργος, Σταυρούλης Μανώλης, Παππάς Τάσος (15 αθλητές).

OMAΔΑ: ΔΩΡΙΕΙΤΕΣ

ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ: Χαραλάμπης Αναστάσιος, Τσέρκης Ιωάννης, Φλοκιού Γιώργος, Κυπραίος Γιώργος, Σπανουδάκης Νίκος, Μανέτας Τάσος, Καντής Νίκος,  Πατινιώτης Αντώνης, Διαμαντής Παναγιώτης, Διαμαντής Κυριάκος, Αττιτής Αντώνης, Κοκκορόγιαννης Τάκης, Ξυπολιάς Ιωάννης, Καμπουράκης Μαίος, Σακελλαρίου Βασίλειος, Παπαδάκης Γιάννης, Κανέλος Νίκος, Μανέτας Μιχάλης, Μινατσής Γιώργος, Καλλιγάς Γιώργος (20 αθλητές).

OMAΔΑ: EPAVLIS
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Μπιλιάς Λευτέρης, Σιδέρης Σταμάτης, Χαρόπουλος Σταύρος, Μαλλιάκας Γιάννης, Γιορδαμνής Σάββας, Σιλιγαρδάκης Βαγγέλης, Κασσανής Στέργος, Κασσανής Σταμάτης, Πάττας Κυριάκος, Μοσχής Σάββας, Γρηγοράς Σταμάτης, Γιαννάς Νίκος, Κυριάκου Ηλίας, Τσουκαλάς Ηλίας, Μπράτιτσης Ηλίας, Παναγιωτόπουλος Θανάσης (16 αθλητές).

OMAΔΑ: ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Αβδελλής Κώστας, Ρουμελιώτης Γεώργιος, Μπόλκας Νικήτας, Νεοφύτου Νικόλαος, Κουκούλας Ιωάννης, Γιαννάκος Άρης, Καλαποδάκης Σπυρίδων, Κουτσούκος Στέφανος, Καρατζαφέρης Ιωάννης, Χαραλάμπους Εμμανουήλ, Καμπούρης Τηλέμαχος, Χριστοδουλάκης Ιωάννης, Μπακαλούμας Αναστάσιος, Παυλίδης Σάββας, Ροδίτης Νικόλαος, Μελλίνης Στέφανος, Σαββιού Εμμανουήλ, Παπανικόλας Νικηφόρος (18 αθλητές).

OMAΔΑ: FIREFIGHTERS
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Ράτζας Βασίλειος, Ελευθεράκης Αθανάσιος, Βαρνάβας Λάμπρος, Ουζούνης Νικόλαος, Ράτζας Μιχαήλ, Γκορτζίλας Ελευθέριος, Γκορτζίλας Μιχαήλ, Παλάγκας Ιωάννης, Αναγνωστόπουλος Έκτωρ, Κατούφας Γεώργιος, Μέντος Παναγιώτης, Ρούμπης Φώτιος, Τσαπουράς Ηλίας, Μαρουλής Θεόφιλος, Χατζησαββίδης Νικόλαος, Καραγιάννης Σταύρος, Κασσάς Παναγιώτης (17 αθλητές).

OMAΔΑ: THE CROWS

ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ: Κουκιάς Μιχαήλ, Πολυχρονίου Κλεομένης, Πολυχρονίου Παναγιώτης, Χριστοφής Ελευθέριος, Κρασουδάκης Ρούσσος, Συμιανάκης Μάρκος, Βαλσαμίδης Ελευθέριος, Πελαρδής Μιχαήλ, Παπαοικονόμου Μιχαήλ, Καστάνιας Χρήστος, Καμπουράκης Γεώργιος (11 αθλητές).

OMAΔΑ: HERMES ELECTROINVEST
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Αττιτής Γεώργιος, Ορφανός Δημήτρης, Λαζαράκης Αντώνης, Αμαδής Γιώργος, Μορφωπός Γιάννης, Κοντός Γιάννης, Κουρούνης Κωνσταντίνος, Χαβιαράς Τάσος, Μακρής Μηνάς, Παραδείσης Γεράσιμος, Χαρκιανάκης Μάνθος, Βλάσης Κωνσταντίνος, Τσικίμης Δήμος, Οικονομίδης Παύλος, Καραγιάννης Γιώργος (15 αθλητές).

OMAΔΑ: ΚΟΛΛΕΓΙΟ PANE DI CAPO
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Σταυριανάκης Γιώργος, Σταυριανάκης Χρήστος,  Σταυριανάκης Αλέξανδρος, Τσέλιος Αθανάσιος, Αϊβάζης Μανώλης, Καρίκης Παναγιώτης, Παπαοικονόμου Μιχάλης, Μιχαλάκης Γιάννης, Περγαντής Παναγιώτης, Παπαδόπουλος - Μαχαίρας Μάκης, Κόκκινος Κώστας, Κόκκινος Φώτης, Κόκκινος Σταύρος, Ζαΐρης Γιώργος, Μπάμπαλης Δημήτρης, Κυριζάκης Χρήστος, Ροδίτης Χαράλαμπος, Πήχης Γεώργιος, Σπύρου Σπύρος, Μπακίρης Παύλος, Χατζηγεωργίου Θανάσης, Κουμπιάδης Σωτήρης (22 αθλητές).

OMAΔΑ: MODELA
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Μαγριπλής Ανδρέας, Σαντιμπαντάκης Δημήτρης, Φάντης Μόσχος, Σακκής Μωυσής, Παπαγιάννης Χρυσοβαλάντης, Μανωλακιός Σταύρος,  Γιαννακίδης Σωτήρης, Τσιγάρος Μιχαήλ, Κουτσομανώλης Φίλιππος, Κόρρος Γαβριήλ, Γιορδαμνής Σάββας, Μελεκίδης Ιωάννης, Γιαννέλης Ιωάννης, Παπαγεωργίου Ιωάννης (14 αθλητές).

OMAΔΑ: ΜΠΛΕ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ

ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ: Γαλανομάτης Ιωάννης, Πεταυράκης Αντώνιος, Μπούσης Έρβιν, Μαραβέλιας Κωνσταντίνος, Κασταμούλας Κωνσταντίνος, Κυπραίος Ελυθέριος, Κιόττος Ηλίας, Σωτηρίου Ευθύμιος, Κοντίνος Ιωάννης, Σωτηρίου Κωνσταντίνος, Σωτηρίου Παναγιώτης, Σωτηρίου Παναγιώτης, Ρεΐσης Βαλάντης,  Παπαοικονόμου Μιχαήλ, Δουλγερόγλου Λάζαρος, Καφετζής Στέργος, Jay Jay Capuz (17 αθλητές).

OMAΔΑ: ΝΙΟΧΩΡΙ
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Μαστοράκης Γιάννης, Γεωργάς Λουκάς, Αϊβαζίδης Γιάννης, Τσιφούτης Φωκάς, Αυγερινού Αυγερινός, Καραγιάννης Γιώργος, Δασκαλάκης Πολυζώης, Μήτκας Παναγιώτης, Βασιλάκης Μιχάλης, Καρπαθάκης Λευτέρης, Διαμαντάκης Γιώργος, Γαλάτος Αιμίλιος, Τσιτσούλας Γιώργος, Μάνος Σπύρος (14 αθλητές).

OMAΔΑ: RAIDERS
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Οθείτης Ηλίας, Αχλαδιώτης Μανώλης, Tσιγάρος Σταμάτης,  Καταβενάκης Βασίλειος, Τσιάλτας Αντώνης, Φεσάκης Βασίλης, Πλευνιώτης Θεόδωρος, Χαρτοφύλαξ Αντρέας, Γερόλυμος Στέλιος, Γεωργάκης Παντελής, Κωστομοίρης Γεώργιος, Κωνσταντάρος Μηνάς, Φιλιππόπουλος Σπύρος, Μπούσης Κωνσταντίνος (14 αθλητές).

OMAΔΑ: STARTERS
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Αρβανίτης Δημήτρης, Βόγιας Πολυχρόνης, Γκουιντάλιας Αλφόνσος, Καράτσαλος Διονύσης, Κυριαζάκος Εμμανουήλ, Λαμπριανός Ελευθέριος, Παπασάββας Κομνηνός, Σεϊμάν Σπύρος, Ευστρατίου Μιχαήλ (9 αθλητές).

OMAΔΑ: PANTHERS
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Φτακλάκης Ηλίας, Σκαμάγκης Βαγγέλης, Βεργόπουλος Χρήστος, Σωτηρίου Γιώργος, Στεργενάκης Παναγιώτης, Τσάρας Νικόλαος,  Παπαγιαννόπουλος Γιάννης, Μιρόσαβιτς Τζακ, Κουμνάκης Δημήτριος, Αλεξανδρίδης Νικόλαος, Πρωτόγερος Κυριάκος, Χρήστου Γεώργιος, Κοντίτσης Νεκτάριος (13 αθλητές).

OMAΔΑ: SMALL BALL
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Μοσχοβάκος Νικόλαος, Κολεγιάννης Απόστολος, Παρδακάς Αλέξανδρος, Κωστάκης Γεώργιος, Υψηλάντης Εμπεδοκλής, Αγαπητός Μιχαήλ, Πουζουκάκης Κίμωνας, Μαντάλης Γεώργιος, Πάσσαλης Πέτρος, Δημόπουλος Ιωάννης, Ελένης Μανώλης, Ζαμπουνίδης Ηρακλής, Θεοδωράκης Δημήτριος (13 αθλητές).

OMAΔΑ: TEE

ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ: Χατζηνικόλας Αυγουστίνος, Γιαννακόπουλος Ανδρέας,  Γιωτόπουλος Δημήτριος, Γιωτόπουλος Νικόλαος, Γρύλης Ιάκωβος, Διακομιχάλης Μιχαήλ, Ζέρβας Σωτήριος, Θαρρενός Παναγιώτης, Γιαλλουρίδης Χαράλαμπος,  Κασσανής Ευγένιος, Καραβοκυρός Σκεύος, Λάκουρας Γεώργιος, Λυμπέρης Νικόλαος, Γιαννάς Νικήτας, Κωνσταντινίδης Γεώργιος, Μαρουλλάκης Ιωάννης,  Μαυρονικόλας Χαράλαμπος, Παναγιωτάς Μάριος, Χαρτοφύλης Δημήτριος, Χάττας Δημήτριος (20 αθλητές).

OMAΔΑ: TEΛΩΝΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Χατζηγεωργίου Ευάγγελος, Αγγούριας Γεώργιος, Μακέστας Γεώργιος, Ζάχος Παναγιώτης, Καρανικόλας Χρήστος, Ρούσσος  Δημήτριος,  Γεναιόπουλος Ευάγγελος, Πουτούρης Βάλσαμος, Αναδιώτης Χρήστος, Σφυρίου Πρόδρομος, Τσερκέζης Γεώργιος, Καραμαρίας Νικόλαος, Κούρτης Κωνσταντίνος, Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος, Στανής Πάρις, Αγγελόπουλος Κωνσταντίνος, Αθανασιάδης Ευάγγελος, Λασηθιωτάκης Νικόλαος, Ξουρής Κωνσταντίνος (19 αθλητές).

OMAΔΑ: UNDERDOGS
ΡΟΣΤΕΡ ΟΜΑΔΑΣ:
Παπακώστας Παναγιώτης, Ρέτσας Νικόλαος, Μουρουζίδης Ιωάννης, Μελισσάς Δημήτριος, Κουντούρης Αναστάσιος, Κουλούμπρης Παναγιώτης, Τσεκούρας Ευάγγελος, Κατσιμπρής Κωνσταντίνος, Τσούβαλης Σταύρος, Πρωτογεράκης Σταύρος, Κλαδίτης Κιόμος Εμμανουήλ, Στεφανίδης Γιώργος, Πλατέλας Μάριος, Αρβανίτης Νικόλαος, Ποτολίδης Πασχάλης (15 αθλητές).

 

Η κάτοχος του τίτλου ομάδα των Μοντέλων δήλωσε κανονικά συμμετοχή ενώ τη δεύτερη εμφάνισή του θα κάνει το Hermes που απέκτησε …επίθετο!Η κάτοχος του τίτλου ομάδα των Μοντέλων δήλωσε κανονικά συμμετοχή ενώ τη δεύτερη εμφάνισή του θα κάνει το Hermes που απέκτησε …επίθετο!