Το πρόγραμμα στο  «Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου»

Ανακοινώθηκε από το διοργανωτή Ευκλή το πρόγραμμα του αναπτυξιακού ποδοσφαιρικού τουρνουά στη μνήμη του Κλεόβουλου Χατζηγεωργίου, που θα ξεκινήσει από σήμερα και θα ολοκληρωθεί την Κυριακή στο στάδιο «Ιωάννης Πρώτος» για τις κατηγορίες προτζούνιορ, τζούνιορ και προπαίδων.

Οι αγώνες του παιδικού τουρνουά θα γίνουν το σαββατοκύριακο 8-9 Οκτωβρίου, με το πρόγραμμα ν’ ανακοινώνεται την ερχόμενη Τετάρτη.

Αναλυτικά οι αγώνες των μικρότερων κατηγοριών:

ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ

6+1 παίχτες, 2 Χ 15', μπάλα 3άρα

ΣΗΜΕΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔ0 2

16:00: ΕΥΚΛΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ), ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ

17.00: ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ) – ΚΛΕΑΝΘΗΣ, ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

7+1 παίχτες, 2 Χ 15', μπάλα 4άρα

ΑΥΡΙΟ

ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2

15.00: ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΒΕΛΗΣ

15.45: ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)

ΣΙΦΩΝΙΟΣ GROUP ΕΥΑΓΟΡΑΣ -ΑΣΤΥΡ

16.30: ΕΥΚΛΗΣ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΛΗ - ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

17.15: ΙΑΛΥΣΟΣ 1 - ΑΣΤΥΡ ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)

18.00: ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ,

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΣΙΦΩΝΙΟΣ GROUP ΕΥΑΓΟΡΑΣ

18.45: ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ, ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ) - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

19.30: ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ), ΙΑΛΥΣΟΣ 2 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ

8+1 παίχτες, 2 Χ 15’, μπάλα 4 άρα

ΚΥΡΙΑΚΗ

Προκρίνονται οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου για την φάση των 8 η οποία θα γίνει Κυριακή 9 Οκτωβρίου.(σε περίπτωση ισοβαθμίας μετράνε τα μεταξύ τους παιχνίδια και έπειτα η συνολική διαφορά τερμάτων)

Α’ όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2

10:00: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)

10:45: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ

11.30: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)

Β’ όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ 1

12:15μμ: ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ) – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΛΗ

13:00μμ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΕΛΗΣ

13:45μμ: ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

Γ’ όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2

16:00: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1 - ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ

16:45:  ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1 - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2

ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ

17:30: ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1 - ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 - ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ

Δ’ όμιλος

ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2

18:15: ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1

ΑΣΤ. ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2

19:00: ΕΥΚΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 ΑΣΤ.

ΜΑΣΣΑΡΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1

19:45: ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤ.ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 - ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2