Το πρόγραμμα του Εφηβικού πρωταθλήματος Δωδεκανήσου για το 2016-2017

Με τη συμμετοχή 12 ομάδων θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα για τις εφηβικές ομάδες και το οποίο θα πραγματοποιηθεί σε έναν όμιλο.

Χθες μάλιστα στα γραφεία της ΕΠΣΔ έγινε η κλήρωση του προγράμματος του εν λόγω πρωταθλήματος που θα ξεκινήσει στις 22/23 Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική 12η

Ομάδες

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.

 

2η Αγωνιστική 13η

 

Ομάδες

Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η Αγωνιστική 14η

Ομάδες

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ

Α.Ε.Ρ.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

4η Αγωνιστική 15η

Ομάδες

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

5η Αγωνιστική 16η

Ομάδες

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

Α.Ε.Ρ.Α. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΕΥΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

6η Αγωνιστική 17η

Ομάδες

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.

ΕΥΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

7η Αγωνιστική 18η

Ομάδες

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.

8η Αγωνιστική 19η

Ομάδες

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΕΥΚΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Α.Ε.Ρ.Α. - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

9η Αγωνιστική 20η

Ομάδες

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - Α.Ε.Ρ.Α.

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ

10η Αγωνιστική 21η

Ομάδες

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΕΥΚΛΗΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

11η Αγωνιστική 22η

Ομάδες

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ - ΕΥΚΛΗΣ