Το πρόγραμμα του Παιδικού πρωταθλήματος Ρόδου για τη σεζόν 2016-2017

Πραγματοποιήθηκε χθες στα γραφεία της ΕΠΣΔ η κλήρωση του παιδικού πρωταθλήματος για τη νέα αγωνιστική περίοδο, το οποίο θα διεξαχθεί και φέτος σε δύο ομίλους.

Ο 1ος έχει εννέα ομάδες και ο 2ος δέκα, ενώ η πρώτη σέντρα θα γίνει το σαββατοκύριακο 22/23 Οκτωβρίου.

Το πρόγραμμα:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική 10η

Ομάδες

Α.Ε.Ρ.Α. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ.

2η Αγωνιστική 11η

Ομάδες

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - ΡΟΔΟΣ

ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ - Α.Ε.Ρ.Α.

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ

3η Αγωνιστική 12η

Ομάδες

ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ.

Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

4η Αγωνιστική 13η

Ομάδες

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧ. - ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - Α.Ε.Ρ.Α.

Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

5η Αγωνιστική 14η

Ομάδες

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ.

ΠΑΝΘΗΡΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΣ ΡΟΔΟΣ

Ρεπό: ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

6η Αγωνιστική 15η

Ομάδες

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ. - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

ΑΣ ΡΟΔΟΣ - ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - Α.Ε.Ρ.Α.

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

7η Αγωνιστική 16η

Ομάδες

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΠΑΝΘΗΡΕΣ - Α.Ε.Ρ.Α.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ.

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧ. - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Ρεπό: ΡΟΔΟΣ

8η Αγωνιστική 17η

Ομάδες

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧ.

ΡΟΔΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.

Α.Ε.Ρ.Α. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ

Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΕΣ

9η Αγωνιστική 18η

Ομάδες

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣ. - ΠΑΝΘΗΡΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΡΟΔΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΧ.

Ρεπό: Α.Ε.Ρ.Α.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική 10η

Ομάδες

ΟΡΦΕΑΣ - ΑΡΕΝΑ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ  - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ. - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ


2η Αγωνιστική 11η

Ομάδες

ΕΥΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ. - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ

ΑΡΕΝΑ - ΦΟΙΒΟΣ


3η Αγωνιστική 12η

Ομάδες

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ.

ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΡΕΝΑ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ - ΦΟΙΒΟΣ


4η Αγωνιστική 13η

Ομάδες

ΑΡΕΝΑ - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ. - ΟΡΦΕΑΣ

ΕΥΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ.

5η Αγωνιστική 14η

Ομάδες

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ. - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΦΟΙΒΟΣ

ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ.

 ΑΡΕΝΑ - ΕΥΚΛΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ  - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

6η Αγωνιστική 15η

Ομάδες

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΑΡΕΝΑ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ.

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ


7η Αγωνιστική 16η

Ομάδες

ΕΥΚΛΗΣ - ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ. - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

ΙΠΠΟΤΕΣ - ΟΡΦΕΑΣ

ΦΟΙΒΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΣ ΑΡΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ.

8η Αγωνιστική 17η

Ομάδες

ΕΥΚΛΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ - ΑΡΕΝΑ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ. - ΦΟΙΒΟΣ

ΟΡΦΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ.

9η Αγωνιστική 18η

Ομάδες

ΟΡΦΕΑΣ - ΕΥΚΛΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ - ΙΠΠΟΤΕΣ

ΦΟΙΒΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡ. - ΑΡΕΝΑ