Πολλά μετάλλια για τους Δωδεκανήσιους στους Αιγαιοπελαγίτικους Αγώνες

Πολλά τα μετάλλια για τους Δωδεκανησίους στους 28ους Αιγαιοπελαγίτικους Αγώνες Στίβου της Καλλονής το περασμένο σαββατοκύριακο. Τα μέλη των συλλόγων μας σε όλες τις κατηγορίες είχαν καλές επιδόσεις και επιβεβαίωσαν πως στη διοργάνωση αυτού του επιπέδου είναι πρωταγωνιστές.

Τα αποτελέσματα της δεύτερης μέρας των αγώνων:
*Αναφέρονται σε κάθε αγώνισμα οι τρεις πρώτοι κι εν συνεχεία οι θέσεις των Δωδεκανησίων:

3.000 ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                    ΒΑΘΜΟΙ
1. ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΔΕΣΠ    1999    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ    15.18.11    7
2. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠ    2003    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ    17.10.91    5
3. ΚΟΝΤΑΡΑ  ΓΕΩΡΓ    2002    ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛ    18.05.07    4

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                
1. ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓ    1999    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    1.00.31    7
2. ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ.    2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    1.01.71    5
3. ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΔΗΜ    1983    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    1.05.00    4
4. ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΦ ΖΟΡΑΝ    1998    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ    1.11.57    3
5. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜ    2000    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ    1.12.40    2

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’                
1. ΑΘΗΝΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ    14.92    7
2. ΣΤΡΑΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ Δ.    2003    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    12.68    5
3. ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    2003    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ    11.47    4
5. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘ    2003    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ     9.06    2
6. ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡ    2004    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ     8.73    1

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                
1. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ    2000    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ    37.27    7
2. ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    1979    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    31.33    5
3. ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ    2000    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ    28.50    4

80Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’                
1. ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    2002    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ    10.52    7
2. ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛΕΟΠ    2001    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    10.83    5
3. ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ    2001    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    10.93    4
4. ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    2001    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    10.98    3
9. ΠΑΓΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ    2002    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    11.39
12. ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ    2001    ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ    11.76
16. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜ    2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ    12.12
18. ΤΟΤΟΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡ    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    12.30
21. ΤΣΑΚΙΡΗ ΖΩΖΩ    2002    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ    12.75
23. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ    2001    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ    13.32

80Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’                
1. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚ    2001    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ    9.61    7
2. ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ    2001    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ    9.62    5
3. ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ    9.90    4
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤ    2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ    9.99    1
7. ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡ    2001    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ                10.25
11. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝ    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ    10.92
13. ΚΟΝΤΟΥΔΙΟΣ ΙΩΑΝΝ    2002    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ    12.95

150Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’                
1. ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛ    2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ    18.85    7
2. ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ  ΜΕΛΕΤΗΣ    2004    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ    20.32    5
3. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ    2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ    20.47    4
6. ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝ    2003    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ    22.80    1

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜ    1987    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    6.85    7
2. ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝ    1996    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    6.82    5
3. ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΑΓΓΕΛ    1998    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    6.27    4
9. ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓ    2000    ΑΟ ΡΟΔΟΥ    5.29

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ    1996    ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    1.50    7
2. ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛ    1998    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003    1.45    5
3. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ    1990    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    1.45    4
4. ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡ    2001    ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    1.40    3
9. ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘ    2001    ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    1.35
10. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ  ΘΕΜΙΣ    2001    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ    1.30    
15. ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ    2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ    1.20

150Μ. ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
1. ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛ    2004    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    21.05    7
2. ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ    2003    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    21.14    5
3. ΤΟΥΛΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ    2003    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    21.20    4
-. ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ    2003    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ    21.71    1,5
9. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝ    2004    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣ    22.40
10. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠ    2004    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    22.52
14. ΚΟΥΤΕΑ ΑΝΑΣΤ    2003    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ    23.30
15. ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ    2003    ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ    23.80

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔ    1985    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    50.25       7   
2. ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝ    1988    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    40.00    5
3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ    1973    ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ    38.56    4
4. ΧΑΝΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘ    1981    ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ    32.35    3

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
1. ΤΖΙΝΙΕΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ    2001    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ    14.13    7
2. ΚΟΥΤΛΗΣ ΓΡΗΓ    2001    ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ    13.85    5
3 .ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝ    2001    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    13.45    4
4. ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ    2001    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    13.42    3
7. ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ    2001    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ    12.75
12. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚ    2001    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ     7.89
13. ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓ    2002    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ     7.88

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1. ΚΝΗΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    1987    ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ    1.85    7
2. ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓ    1998    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    1.80    5
3. ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤ    1999    ΓΣ Ν.ΛΕΡΟΥ    1.65    4
5. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤ    2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ    1.60    2
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ    2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ    1.50    1

1.500Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΥΛ    1999    ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ    4.22.67    7
2. ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜ    2000    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ    4.42.91    5
3. ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝ    2000    ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ    4.45.31    4

1.500Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    1993    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    5.05.58    7
2. ΦΙΑΣΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ    1998    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗΣ    5.13.68    5
3. ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠ    1999    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    5.37.73    4
4. ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    1998    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ    5.55.01    3

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΠΕΡΡΑ ΑΘΑΝ    1983    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    5.61    7
2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣ    1994    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    5.24    5
3. ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤ    1994    ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ    4.95    4
4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ    1996    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ    4.94    3

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
1. ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ    2002    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    10.11    7
2. ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ    2001    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    10.02    5
3. ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ    2002    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ      8.55    4
4. ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ    2001    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ      8.54    3
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ    2001    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ       8.34    2

200Μ. ΠΑΙΔΩΝ
1. ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤ    2000    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ     23.64    7
2. ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦ    2000    ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ    24.20    5
3. ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜ    2000    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    24.24    4
5. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ    2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ    24.34    2
6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔ    2000    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    24.47    1
13. ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ    2002    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    27.80
14. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜ    2001    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    28.28

200Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    1999    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ    26.73    7
2. ΑΤΖΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ    2000    ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ    27.67    5
3. ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ    2000    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    27.79    4
5. ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ    2000    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    28.47    2
8. ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΜ    2000    ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    29.54
9. ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛ    1999    ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ    29.68
13. ΚΟΝΤΟΥ ΒΑΣ    1999    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    31.40

3.000Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1. ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔ    1990    ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ    8.45.78    7
2. ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1988    ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ    8.49.51    5
3. ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡ    1990    ΦΟ ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ    9.06.84    4
6. ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ    1998    ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ    9.51.41    1
7. ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜ    1984    ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ    10.31.62

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ    2000    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    15.61    7
2. ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜ    2000    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ    11.55    5
3. ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓ    1999    ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ    10.45    4
4. ΔΗΜΟΥ ΠΛΑΦΑ ΑΝΝΑ    2000    ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ      9.93    3

ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’
1. ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ     2003    ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000     4.58    7
2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒ    2004    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ     4.54    5
3. ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤ    2003    ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ     4.30    4
4. ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ    2003    ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ    4.23    3
6.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡ    2003    ΓΣ Ν. ΛΕΡΟΥ    3.91    1
8.ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΙΧ    2004    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ    3.64
9.ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝ    2004    ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009    3.49

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            51.83    14         
(ΓΚΟΡΝΑΤΗ – ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ – ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΠΕΡΡΑ )

2. ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000            52.34    10
(ΜΑΡΙΝΟΥ – ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ – ΜΙΑΟΥΛΗ – ΚΙΚΟΥΣ)

3.  ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ            53.30    8
(ΛΙΤΣΟΛΑΡΙ – ΓΙΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ – ΑΡΓΥΡΟΥ – ΝΤΟΝΗ)
4. ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ            53.50    6
(ΧΟΥΣΕΙΝ – ΜΑΥΡΟΥΔΗ – ΜΑΝΩΛΑ – ΠΑΓΩΝΑΚΗ)

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ. ΑΝΔΡΩΝ
1. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ            45.25    14
(ΤΡΙΠΟΔΗΣ – ΜΟΥΤΣΟΣ – ΚΝΗΤΗΣ – ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ )

2. ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ            46.33    10
(ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΠΕΓΓΟΣ – ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ – ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ)

3. ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ            46.84    8
(ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ – ΝΗΣΙΩΤΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ – ΧΑΤΖΙΟΥ)

4. ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009            50.07
(ΚΑΠΛΑΝΟΓΛΟΥ – ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ – ΡΟΥΣΣΟΣ – ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ)