Τεράστια η συμμετοχή σήμερα στα «Λέρεια»

Ολοκληρώνεται η αγωνιστική περίοδος για το στίβο σε τοπικό επίπεδο με την αναπτυξιακή συνάντηση παμπαίδων-παγκορασίδων β’ της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου ''Λέρεια 2016'', που θα διεξαχθεί σήμερα το απόγευμα στο Νέο Στάδιο Ξηροκάμπου Λέρου, έχοντας την υποστήριξη της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου, του Δήμου Λέρου, και του ΓΣΝ Νέων Λέρου.

Όλα τα σωματεία της Δωδεκανήσου δήλωσαν συμμετοχή με αθλητές-αθλήτριες ηλικίας 12-13 ετών, ενώ μαζί με τους κριτές και την οργανωτική επιτροπή ο αριθμός των μετακινούμενων  θα ξεπεράσει τα 120 άτομα συνολικά. Πρόκειται για έναν αγώνα της σειράς του αντίστοιχου πρωταθλήματος για την παραπάνω κατηγορία, ο οποίος διεξάγεται από το 2009 και δίνει την ευκαιρία στους συλλόγους να δουλεύουν σωστά με τις ακαδημίες τους για την ανάδειξη ταλέντων.

Οι αθλητικές αποστολές θα διαμείνουν στο CRITHONI’S PARADISE , ένα ξενοδοχείο κόσμημα για το νησί.

Η μετακίνησή τους θα πραγματοποιηθεί με το καταμαράν Dodekanisos Pride με ώρα αναχώρησης από την Κολώνα σήμερα στις 08:30 και επιστροφή από την Λέρο αύριο στης 14:20.

 

Οι συμμετοχές:

1

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

1000Μ

2

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΘΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

1000Μ

3

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

4

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

5

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

6

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

7

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

1000Μ

8

ΣΟΥΣΑΡΙ ΠΑΟΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1000Μ

9

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

1000Μ

10

ΕΡΓΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

1000Μ

11

ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

12

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

150Μ

13

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΑΦΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

150Μ

14

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

15

ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

16

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΩΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

150Μ

17

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150Μ

18

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

150Μ

19

ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

150Μ

20

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

150Μ

21

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

150Μ

22

ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

150Μ

23

ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

60Μ

24

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

60Μ

25

ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

60Μ

26

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

60Μ

27

ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

60Μ

28

ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

60Μ

29

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

60Μ

30

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

31

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

32

ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

60Μ

33

ΣΑΝΑΙ ΑΛΕΣΙΑ 2003

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

60Μ

34

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

35

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

36

ΡΟΥΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ

37

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ

38

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

Α.Ο ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

39

ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΗΚΟΣ

40

ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΜΗΚΟΣ

41

ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΗΚΟΣ

42

ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΗΚΟΣ

43

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

44

ΜΩΡΑΙΤΗ ΜΙΚΑΕΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

45

ΜΙΧΑΛΑΡΑ ΘΕΜΙΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΗΚΟΣ

46

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

47

ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΗΚΟΣ

48

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

49

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

50

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΗΚΟΣ

51

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΗΚΟΣ

52

ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΜΗΚΟΣ

53

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

54

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

55

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

VORTEX

56

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

VORTEX

57

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

VORTEX

58

ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

VORTEX

59

ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

VORTEX

60

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

VORTEX

61

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΕΒΑ ΝΤΕΙΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

VORTEX

62

ΚΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

60Μ ΕΜΠ

63

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ ΕΜΠ

64

ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ ΕΜΠ

65

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

60Μ ΕΜΠ

66

ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

60Μ ΕΜΠ

67

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ ΕΜΠ

68

ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

ΣΦΑΙΡΑ

69

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

70

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

71

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

72

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

73

ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

74

ΠΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΦΑΙΡΑ

75

ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

76

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

77

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

 

1

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

1000Μ

2

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

1000Μ

3

ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1000Μ

4

ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

1000Μ

5

ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1000Μ

6

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

1000Μ

7

ΒΕΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

8

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

9

ΚΟΥΣΟΥΡΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΑΣ ΡΟΔΟΥ Η ΥΓΕΙΑ

150Μ

10

ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

11

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

12

ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

150Μ

13

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150Μ

14

ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

150Μ

15

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

60Μ

16

ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

60Μ

17

ΑΔΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

60Μ

18

ΜΠΕΝΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

60Μ

19

ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

60Μ

20

ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

21

ΖΑΝΝΕΤΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

60Μ

22

ΚΑΝΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

60Μ

23

ΧΑΤΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

60Μ

24

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ

25

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΚΟΣ

26

ΧΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

ΜΗΚΟΣ

27

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

28

ΣΑΝΔΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΚΟΣ

29

ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΤΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

VORTEX

30

ΣΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

VORTEX

31

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΆΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

VORTEX

32

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

VORTEX

33

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

VORTEX

34

ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

VORTEX

35

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

36

ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΡΗΓΑΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ

37

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΙΩΣΗΦ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΣΦΑΙΡΑ

38

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

39

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΣΦΑΙΡΑ

40

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΣΦΑΙΡΑ

41

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

60Μ ΕΜΠ