Πιτσιρίκια με ταλέντο στο στίβο στη Λέρο...

Η φετινή αγωνιστική περίοδος ολοκληρώθηκε για τον τοπικό στίβο με τα Λέρεια 2016, την περασμένη Κυριακή στο Στάδιο Ξηροκάμπου. Εκεί πολλά παιδιά απ’ όλα τα σωματεία της περιοχής μας στην κατηγορία παμπαίδων-παγκορασίδων β’ (12-13 ετών), έδειξαν το ταλέντο τους σε αρκετά αγωνίσματα, το οποίο μπορούν να καλλιεργήσουν για να σταδιοδρομήσουν στον κλασικό αθλητισμό.

Τον αγώνα της Λέρου στήριξαν η Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου, ο εκεί Δήμος καθώς και ο ΓΣΝ Λέρου, στο πλαίσιο της όλης αναπτυξιακής προσπάθειας από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου.
Τα αποτελέσματα:

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

 

 

1000Μ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΒΕΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'29''60

ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3'30''00

ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3'37''20

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

3'37''70

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3'44''10

ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

3'47''70

 

150Μ

 

 

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

19''50

ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

19''60

ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

19''80

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

22''30

ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

24''50

 

60Μ

 

 

ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

8''20

ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

8''30

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

8''60

ΖΑΝΝΕΤΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''00

ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''20

ΚΑΝΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

9''20

ΧΑΤΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

9''50

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9''80

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

 

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

5Μ08

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4Μ76

ΧΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

3Μ06

 

VORTEX

 

 

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

46Μ90

ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΤΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

46Μ70

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

43Μ10

ΣΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

35Μ90

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣΝ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

34Μ40

ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

31Μ90

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

 

 

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10Μ18

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

8Μ90

ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΡΗΓΑΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

7Μ90

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΙΩΣΗΦ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

6Μ75

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

6Μ35

 

60Μ ΕΜΠ

 

 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10''70

ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

12''00

 

ΣΚΥΤ. 4Χ50Μ

 

 

 

 

 

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

27''60

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

27''80

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

29''85

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

32''30

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1000Μ

 

 

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'40''90

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'41''30

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'41''80

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

3'45''30

ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'53''40

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3'55''80

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

4'01''40

ΣΟΥΣΑΡΙ ΠΑΟΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

4'11''40

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΘΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4'21''40

ΕΡΓΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4'22''10

 

150Μ

 

 

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

Γ.Σ.ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

21''50

ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

21''60

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

21''70

ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

22''20

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

22''40

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

23''70

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

24''30

ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

27''38

 

60Μ

 

 

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

8''30

ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8''40

ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

8''90

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

8''90

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

9''10

ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

9''30

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

9''40

ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

9''40

ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

9''50

ΣΑΝΑΙ ΑΛΕΣΙΑ 2003

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

9''50

ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

9''80

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

9''80

ΡΟΥΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10''00

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

 

ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

4Μ26

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

4Μ11

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4Μ07

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4Μ00

ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

3Μ78

ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3Μ76

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3Μ62

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

3Μ34

ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

3Μ32

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

3Μ26

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2Μ68

ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

2Μ68

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

2Μ41

 

VORTEX

 

 

ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

42Μ70

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

40Μ50

ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

40Μ00

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

27Μ95

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΕΒΑ ΝΤΕΙΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

21Μ40

ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

14Μ10

 

60Μ ΕΜΠ

 

 

ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

10''20

ΚΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12''20

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

12''80

ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

13''60

ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

14''70

 

ΣΦΑΙΡΑ

 

 

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

8Μ25

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

7Μ70

ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7Μ10

ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

6Μ75

ΠΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

6Μ20

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

6Μ15

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

6Μ15

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ

5Μ90

ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

5Μ90

 

ΣΚΥΤ. 4Χ50Μ

 

 

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

29''80

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

29''90

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

30''20

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

30''50

ΑΟ  ΡΟΔΟΥ ''Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ''

ΑΟ  ΡΟΔΟΥ ''Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ''

31''10

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

31''80

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ

32''50