Εκλογές για την ανάδειξη αιρετών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης

Εκλογές για την ανάδειξη αιρετών εκπροσώπων θα διενεργήσει ο κλάδος των εκπαιδευτικών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης για το ΠΥΣΠΕ Δωδεκανήσου.

Οι εκλογές θα γίνουν στις 2 Νοεμβρίου και κατά παράταξη οι υποψήφιοι θα είναι:
Α. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Το ψηφοδέλτιο που στηρίζει το ΠΑΜΕ (Πανεργατικό Αγωνιστικό Μέτωπο)
Α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
 1. ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)     13ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
 2.  ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    15o Ν/Γ ΡΟΔΟΥ
 3. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ    6ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
 4.  ΞΥΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ)    6ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
 5. ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΔΙΤΣΑ    Δ.Σ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ
 6. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ     1ο Δ.Σ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
 7. ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Δ.Σ. ΔΙΜΥΛΙΑΣ
8. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΛΑ)     Δ.Σ. ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
 9. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)    15ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
10.  ΤΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Δ.Σ. ΦΑΝΩΝ

Β. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ
Α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1.  ΑΤΣΙΔΗ ΕΛΕΝΗ    19ο Ν/Γ ΡΟΔΟΥ
2.   ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    1ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
3.  ΓΙΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Ν/Γ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
4.  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ)      1ο Ν/Γ ΑΦΑΝΤΟΥ
5.  ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ    1ο Δ.Σ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
6.  ΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    1ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
7.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    15ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
8.  ΠΟΖΑΠΑΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    3ο Δ.Σ. ΙΑΛΥΣΟΥ
9.  ΤΖΑΤΖΑΚΗ ΦΑΝΗ    1ο Δ.Σ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
10.  ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1ο Δ.Σ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
11.  ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    3ο Δ.Σ. ΙΑΛΥΣΟΥ

Γ. Δ.Α.Κ.Ε./Π.Ε.
Δημοκρατική Ανεξάρτητη Κίνηση Εκπαιδευτικών Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου
Α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1.   ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    3ο Δ.Σ. ΙΑΛΥΣΟΥ
2.  ΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΓΩΝΑ (ΝΙΤΣΑ)    3ο Ν/Γ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
3.  ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Δ.Σ. ΣΓΟΥΡΟΥ
4.  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ    1ο Ν/Γ ΛΑΚΚΙΟΥ
    ΛΕΡΟΥ
5.  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    18ο Δ.Σ.  ΡΟΔΟΥ
6.  ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΩ)    ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ
    (5/ΕΤΗΣ ΘΗΤΕΙΑ
    ΣΤΟ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
    Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ)
7.  ΖΗΝΤΡΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ (ΣΟΥΛΑ)    Δ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
8.  ΚΟΖΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    1ο Δ.Σ. ΙΑΛΥΣΟΥ
9.  ΚΟΛΙΤΣΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ    4ο Ν/Γ ΚΩ
10.  ΚΟΡΟΝΕΛΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Δ.Σ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ
11.  ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ(ΜΠΕΤΥ)    Ν/Γ ΜΑΣΣΑΡΩΝ
12.  ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ    Δ.Σ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ
13.  ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     Δ.Σ. ΦΑΝΩΝ
14.  ΛΑΖΑΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ    Δ.Σ. ΠΑΣΤΙΔΑΣ
15.  ΜΑΚΡΗ ΘΩΜΑΗ    Δ.Σ. ΕΜΠΩΝΑ
16.  ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     Δ.Σ. ΜΑΛΩΝΑΣ
17.  ΠΑΡΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ     Δ.Σ. ΛΑΡΔΟΥ
18.  ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ    2ο Δ.Σ. ΚΑΡΠΑΘΟΥ

Δ. ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ Π.Ε. ΔΗ.ΣΥ/Α.Κ.Ε.
Α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1.  ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ    1ο Δ.Σ.  ΡΟΔΟΥ
2.  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ     1ο Δ.Σ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ
3.  ΔΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    3ο Δ.Σ. ΑΦΑΝΤΟΥ
4.  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ
    (5/ΕΤΗΣ ΘΗΤΕΙΑ ΣΤΟ
    2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
    Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ)
5.  ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    3ο Δ.Σ ΑΦΑΝΤΟΥ
6.  ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2ο Δ.Σ. ΠΟΛΕΩΣ ΚΩ
7.  ΚΟΡΡΕ ΑΝΝΑ     Δ.Σ. ΕΜΠΩΝΑΣ
8.  ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    1ο Δ.Σ. ΧΩΡΑΣ
    ΚΑΛΥΜΝΟΥ
9.  ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Δ.Σ. ΑΠΕΡΙΟΥ
10.  ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ    Δ.Σ. ΚΟΣΚΙΝΟΥ
11.  ΜΠΥΡΟΥ ΕΛΕΝΗ    2ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
12.  ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ     Δ.Σ. ΜΑΣΣΑΡΩΝ
13.  ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΟΣΧΟΒΙΑ (ΜΟΣΧΑ)    14ο ΝΓ  ΡΟΔΟΥ
14.  ΠΑΠΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    7ο Δ.Σ. ΚΩ
15.  ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)    1ο  Δ.Σ. ΣΥΜΗΣ
16.  ΤΣΕΡΛΙΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     8ο Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
17.  ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    6ο  Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ

Ε. ΕΡΑ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ Π.Ε.
Α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ
1. ΒΑΞΟΒΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ    14ο  Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ
2.  ΚΑΒΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    2ο  Δ.Σ. ΠΟΛΕΩΣ ΚΩ
3. ΣΥΜΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ    10ο  Δ.Σ. ΡΟΔΟΥ