Οι συμμετοχές στο «Ocean Lava Rhodes»

Συνολικά 130 αθλητές και αθλήτριες θα συμμετάσχουν στο «Ocean Lava Rhodes» την Κυριακή, η εκκίνηση του οποίου θα δοθεί από την παραλία του «Έλλη». Στον τριαθλητικό αγώνα ολυμπιακών αποστάσεων επιτεύχθηκε ο αριθμός παρουσιών ο οποίος ήταν και ο αρχικός στόχος των διοργανωτών ώστε να μπορεί να υπάρξει ο απαραίτητος έλεγχος από τους εθελοντές για να κυλήσουν όλα καλά.

Ο παραπάνω αριθμός αφορά τόσο τις ατομικές παρουσίες όσο και τις σκυτάλες, κάτι που σημαίνει πως οι λάτρεις των αποστάσεων στη Ρόδο και όχι μόνο, θα δώσουν βροντερό «παρών». Σήμερα στις 11.00 θα πραγματοποιηθεί στη συνέντευξη Τύπου από τους διοργανωτές στο κτίριο της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου για τον αγώνα αυτόν, που θ’ αποτελέσει ουσιαστικά την αρχή προκειμένου να φιλοξενηθούν κι άλλοι στη Ρόδο το επόμενο διάστημα.

Οι συμμετοχές:

Ατομικές Συμμετοχές

Α/Α

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1

ΛΑΤΣΙΝΟΓΛΟΥ

ΔΑΝΙΗΛ

17-24

2

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

17-24

3

ΠΑΤΡΩΝΗΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

17-24

4

ΤΣΩΚΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

25-29

5

ΜΠΟΪΚΟ

ΙΩΑΝΝΗΣ

25-29

6

ΚΥΠΡΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

30-34

7

ΠΟΤΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

30-34

8

ΛΥΡΙΣΤΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

30-34

9

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

30-34

10

ΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

30-34

11

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

30-34

12

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΕΛΕΝΗ

35-39

13

ΚΑΛΟΥΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

35-39

14

ΓΕΙΤΟΝΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

35-39

15

ΚΟΝΤΟΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

35-39

16

ΓΚΟΥΜΟΤΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35-39

17

ΚΑΝΤΗΣ

ΜΟΣΧΟΣ

35-39

18

ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

35-39

19

ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

35-39

20

ΓΚΟΥΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

35-39

21

ΔΡΑΚΙΟΥ

ΜΙΧΑΛΗΣ

35-39

22

ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

35-39

23

ΜΑΥΡΟΝΙΚΟΛΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

35-39

24

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

35-39

25

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

35-39

26

ΠΕΤΡΟΒΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

35-39

27

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

35-39

28

ΒΑΣΙΛΟΣ

ΘΩΜΑΣ

35-39

29

ΠΡΕΖΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

40-44

30

ΚΟΥΤΕΛΙΑΡΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

40-44

31

ΜΟΣΧΗΣ

ΝΙΚΟΣ

40-44

32

ΑΓΓΕΛΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

40-44

33

ΦΕΪΖΙΔΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

40-44

34

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΓΙΑΝΝΗΣ

40-44

35

ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

40-44

36

ΣΤΑΜΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

40-44

37

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

40-44

38

ΚΟΥΡΟΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

40-44

39

ΚΑΛΑΦΑΤΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

40-44

40

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

ΣΤΑΘΗΣ

40-44

41

ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

40-44

42

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΛΟΥΚΑΣ

40-44

43

ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ

ΙΓΝΑΤΙΟΣ

40-44

44

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

40-44

45

ΖΟΥΡΔΗΣ

ΦΩΤΗΣ

40-44

46

ΣΥΝΑΝΤΖΑΚΗ

ΝΑΝΤΙΑ

40-44

47

ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

45-49

48

ΜΑΡΙΑΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

45-49

49

ΚΟΡΑΛΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

45-49

50

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

45-49

51

ΧΑΤΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

45-49

52

ΚΟΣΜΑΣ

ΣΤΕΡΓΟΣ

45-49

53

ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

45-49

54

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

45-49

55

ΜΠΙΚΟΦ

ΜΑΝΙΑ

45-49

56

ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ

45-49

57

ΚΑΜΠΕΡΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

45-49

58

PELED

ZOHAR

45-49

59

ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

45-49

60

ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

50-54

61

ΚΑΝΑΤΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

50-54

62

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

50-54

63

ΜΑΤΣΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

50-54

64

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ

ΝΙΚΟΣ

50-54

65

ΙΝΤΖΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

50-54

66

ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ

ΣΑΒΒΑΣ

50-54

67

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

50-54

68

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

50-54

69

ΚΟΝΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

50-54

70

ΧΑΡΑΜΗΣ

ΚΩΣΤΑΣ

55-59

71

PREVEL

KEVIN

55-59

72

ΠΕΤΡΑΛΙΑΣ

ΣΠΥΡΟΣ

55-59

73

ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

55-59

74

ΠΑΝΑΓΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

55-59

75

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

55-59

76

ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

55-59

77

ΓΑΡΕΦΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

60-64

78

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

 

 

Ομαδικές Συμμετοχές

Α/Α

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

ΟΝΟΜΑ

1

APOLLON TRIATHLON

ΜΑΥΡΟΜΟΥΣΤΑΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΙΤΣΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΙΤΣΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2

PAPPAS

ΧΑΤΖΗΒΑΛΣΑΜΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΜΠΑΝΟΣ

ΧΑΡΗΔΗΜΟΣ

ΑΣΠΡΑΚΗΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

3

TWO OF A KIND

ΖΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΖΑΝΝΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΖΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

4

Γλυκός πόνος

ΝΑΧΝΑΣ

ΧΑΡΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΔΗΣ

ΜΙΛΤΟΣ

ΚΑΤΤΙΔΕΝΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

5

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΑΝΙΚΑΡΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

6

ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ

ΠΑΤΑΚΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΑΥΓΕΝΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΥΓΕΝΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

7

WAR ZONE

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΥΡΡΑΚΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΨΑΛΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ

8

ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΛΑΛΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΜΙΚΑΣ

ΦΩΤΗΣ

10

ΚΤΗΜΑ ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ

ΤΖΙΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΠΟΖΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

11

ΡΟΔΟΣ-ΜΑΛΩΝΑ-ΛΙΝΔΟΣ

ΜΑΥΡΙΚΟΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

RICHARDSON

DAVID

ΤΖΙΜΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

12

ENERGY BOX TEAM

ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΠΛΥΓΚΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

13

ΑΗΤΤΗΤΟΙ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΡΕΓΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

14

S.B.R.2016

ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΪΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

15

ΝΙΣΥΡΟΣ

ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ

ΕΛΕΑΝΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΟΥΤΟΥΛΑ

ΟΛΓΑ

16

CODE 2.1.

ΚΟΛΙΑΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΚΟΛΙΑΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΤΣΩΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

17

TSIPOURO RUNNERS

ΛΟΓΓΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΠΙΤΣΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΑΪΒΑΝΙΔΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

18

TEENAGER-VETERAN

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΔΡΙΒΑΣ

ΟΡΕΣΤΗΣ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΑΚΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

19

BLACK ARROWS

ΛΑΓΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ