Κυριακή στο ΟΑΚΑ με Παναθηναϊκό ο Κολοσσός

Η επιτροπή πρωταθλήματος του ΕΣΑΚΕ προχώρησε στους ορισμούς των αναμετρήσεων μέχρι και την 9η αγωνιστική (3-5/12), με τον Κολοσσό να παίζει Σάββατο στις 17.00’ με Κόροιβο, Λευκάδα, Κύμη (εντός) και Άρη (εκτός) και Κυριακή στις 17.30’ με τον Παναθηναϊκό στο κλειστό των ολυμπιακών εγκαταστάσεων.

Το πρόγραμμα από την 5η έως την 9η αγωνιστική:
5η αγωνιστική
Σάββατο 5 Νοεμβρίου

Λαύριο (17.00’) Λαύριο DHI – ΠΑΟΚ (Novasports 4)
Περιβόλα (17.00’) Απόλλων Carna – Προμηθέας (Novasports 2)
Βενετόκλειο (17.00’) Κολοσσός H Hotels – Κόροιβος (Novasports 2)
Χαλκίδα (17.00’) Κύμη Seajets – Τρίκαλα Aries (Novasports 2)
ΟΑΚΑ (17.00’) ΑΕΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings (OTE Sport 4)

Δευτέρα 7 Νοεμβρίου
Αλεξάνδρειο (19.00’) Άρης – Ολυμπιακός (Novasports 2)
Λευκάδα (17.00’) Δόξα – Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports 3)

6η αγωνιστική
Σάββατο 12 Νοεμβρίου

«Δ. Τόφαλος» (17.00’) Προμηθέας – Λαύριο DHI (Novasports 2)
Ήλιδα (17.00’) Κόροιβος – Άρης (Novasports 2)
Λευκάδα (17.00’) Δόξα – Κύμη Seajets (Novasports 2)
«Μ. Μερκούρη» (17.00’) Ρέθυμνο Cretan Kings – Τρίκαλα Aries (Novasports 2)
PAOK Sports Arena (20.00’) ΠΑΟΚ – ΑΕΚ (Novasports 2)

Κυριακή 13 Νοεμβρίου
ΣΕΦ (18.00’) Ολυμπιακός – Απόλλων Π. Carna (OTE Sport 4)
ΟΑΚΑ (17.30’) Παναθηναϊκός Superfoods – Κολοσσός H Hotels (Novasports 2)

7η αγωνιστική
Σάββατο 19 Νοεμβρίου

Περιβόλα (17.00’) Απόλλων Carna – Κόροιβος (Novasports 2)
Βενετόκλειο (17.00’) Κολοσσός H Hotels – Δόξα Λευκάδας (Novasports 2)
ΟΑΚΑ (17.00’) ΑΕΚ – Προμηθέας (OTE Sport 4)
Τρίκαλα (17.00’) Τρίκαλα Aries – ΠΑΟΚ (Novasports 2)

Κυριακή 20 Νοεμβρίου
Χαλκίδα (17.00’) Κύμη Seajets – Ρέθυμνο Cretan Kings
Δευτέρα 21 Νοεμβρίου
Λαύριο (17.30’) Λαύριο DHI – Ολυμπιακός (Novasports 2)
Αλεξάνδρειο (20.30’) Άρης – Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports 2)

8η αγωνιστική
Σάββατο 26 Νοεμβρίου

Ήλιδα (17.00’) Κόροιβος – Λαύριο DHI (Novasports 2)
Λευκάδα (17.00’) Δόξα – Άρης (Novasports 2)
Βενετόκλειο (17.00’) Κολοσσός H Hotels – Κύμη Seajets (Novasports 2)
ΣΕΦ (19.00’) Ολυμπιακός – ΑΕΚ (OTE Sport 4)
«Δ. Τόφαλος» (17.00’) Προμηθέας – Τρίκαλα Aries (Novasports 2)
PAOK Sports Arena (17.00’) ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο Cretan Kings (Novasports 4)

Δευτέρα 28 Νοεμβρίου
ΟΑΚΑ (19.00’) Παναθηναϊκός – Απόλλων Carna (Novasports 2)

9η αγωνιστική
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου

Περιβόλα (17.00’) Απόλλων Carna – Δόξα Λευκάδας (Novasports 2)
Αλεξάνδρειο (17.00’) Άρης – Κολοσσός H Hotels (Novasports 4)
Χαλκίδα (17.00’) Κύμη Seajets – ΠΑΟΚ (Novasports 2)
ΟΑΚΑ (17.00’) ΑΕΚ – Κόροιβος (ΟΤΕ Sport 4)
«Μ. Μερκούρη» (17.00’) Ρέθυμνο Cretan Kings – Προμηθέας (Novasports 2)

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
Τρίκαλα (17.00’) Τρίκαλα Aries – Ολυμπιακός (Novasports 3)
Λαύριο (19.00’) Λαύριο DHI – Παναθηναϊκός Superfoods (Novasports 2)