Αντωνίου και Νικηφορίδης  στην Κάλυμνο

Ο Γιώργος Ξανθός και ο Μιχάλης Κιόττου θα διευθύνουν το βράδυ της Κυριακής την πρώτη «μάχη» του πρωταθλήματος ανδρών ανάμεσα στο Διαγόρα και την Ελπίδα Πεταλούδων ενώ στην Κάλυμνο θα ταξιδέψουν ο Γιώργος Αντωνίου με το Σταύρο Νικηφορίδη για το ντέρμπι του Ομίλου Νήσων, ΕΑΚΑ – Ηρακλής 2000.

Εξάλλου, το παιχνίδι Φοίβος – Αίολος για το ανδρικό και το ματς Φοίβος – ΕΑΚΑ για τους παμπαίδες μετατέθηκαν Κυριακή από Σάββατο.
Αναλυτικά το νέο πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ
Όμιλος Ρόδου (4η αγωνιστική)
Κυριακή 13/11

Τέντα (19.00’) Διαγόρας – Ελπίς
Διαιτητές: Ξανθός, Κιόττου

Δευτέρα 14/11
Ροδίων Παιδεία (21.15’) Ροδίων Άθλησις – Ιάλυσος
Διαιτητές: Φάκαρος, Μητσού

Όμιλος Νήσων (3η αγωνιστική)
Αύριο

Κάλυμνος (13.00’) ΕΑΚΑ – Ηρακλής 2000
Διαιτητές: Αντωνίου, Νικηφορίδης
Κυριακή 13/11
Κλειστό Κω (18.00’) Φοίβος – Αίολος
Διαιτητές: Μάγκος, Κολυνιάτης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Όμιλος Νήσων (3η αγωνιστική)
Αύριο

Πυλί (18.00’) ΑΕ Δικαίου – Ξάνθος Πάτμου
Διαιτητές: Γιακουμής, Πατμίου
Ιπποκράτης – ΕΑΚΑ δεν ορίστηκε

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ
Όμιλος Ρόδου (3η αγωνιστική)
Αύριο

Ροδίων Παιδεία (19.00’) Ροδίων Άθλησις – Κολοσσός
Διαιτητές: Φάκαρος, Θεοδοσίου

Κυριακή 13/11
Τέντα (17.00’) Διαγόρας – Καλλιθέα
Διαιτητές: Θεοδοσίου, Μητσού

Όμιλος Νήσων (3η αγωνιστική)
Αύριο

Κάλυμνος (16.00’) ΕΑΚΑ – Ακαδημία
Διαιτητές: Αντωνίου, Νικηφορίδης

Κυριακή 13/11
Κάλυμνος (10.30’) Καλυμνιακός – ΑΕ Δικαίου
Διαιτητές: Αντωνίου, Μάγκος
Ρεπό: Ιπποκράτης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Όμιλος Ρόδου (2η αγωνιστική)
Αύριο

Ιαλυσός (18.00’) Ιάλυσος – Διαγόρας
Διαιτητές: Κιόττου, Διαμαντής

Κυριακή 13/11
Βενετόκλειο (17.00’) Κολοσσός – Πήγασος
Διαιτητές: Κιόττου, Μόραλης

Όμιλος Νήσων (3η αγωνιστική)
Κυριακή 13/11

Κάλυμνος (12.30’) ΕΑΚΑ – ΑΕ Δικαίου
Διαιτητές: Αντωνίου, Νικηφορίδης

Καρδάμαινα (14.00’) Ηρακλής 2000 – Ξάνθος Πάτμου
Διαιτητές: Γιακουμής, Κιόττου
Ανταγόρας – Ιπποκράτης 0-20(α.α.)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
Όμιλος Νήσων (1η αγωνιστική)
Κυριακή 13/11

Κλειστό Κω (15.00’) Φοίβος – ΕΑΚΑ
Διαιτητές: Κολυνιάτης – Πατμίου

Πανιώνιος Λέρου – Καλυμνιακός 90-32
Ακαδημία Καλύμνου – ΑΕ Δικαίου 32-51
Ρεπό: Ιπποκράτης.