Αγώνες στίβου με πρωτοβουλία προπονητών

Όπως είχε γίνει τον περασμένο Δεκέμβρη, έτσι και στις 29 Μαρτίου, κατόπιν συνεννοήσεως των προπονητών, πέντε σύλλογοι στίβου στο νησί μας διοργάνωσαν στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» αναπτυξιακούς αγώνες για παιδιά των ακαδημιών τους.

Τα αγωνίσματα και οι κατηγορίες ορίστηκαν βάσει της τάξεως φοίτησης των παιδιών, χωρίς ανταγωνιστικό χαρακτήρα, μα πάνω απ’ όλα τη συμμέτοχη. Έτσι, πήραν μέρος αθλητές κι αθλήτριες από τη Νίκη Ρόδου, το Διαγόρα, τον ΑΟ Σταματίου, τον Ηρακλή Λάρδου και τον ΓΑΣ Υγεία Ρόδου με μοναδικό σκοπό να χαρούν τον αγώνα και να συνεχίσουν, κρίνοντας από τις επιδόσεις, τη σωστή προετοιμασία τους. 

Παρόμοιοι αγώνες είναι προγραμματισμένο να γίνουν και λίγο πριν κλείσουν τα σχολεία για τις καλοκαιρινές διακοπές.

Τα αποτελέσματα:            

60Μ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 
 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΟΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8,91

 

3

ΜΑΘΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,1

 

2

ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10,59

 

1

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11,16

 

 

 

60Μ Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8,94

2

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,14

3

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,26

4

ΜΟΝΙΑΤΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,32

5

ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΤΙΟΥ

9,4

6

ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9,67

7

ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9,73

8

ΝΤΕΜΑ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9,76

9

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9,83

10

ΝΤΑΠΙ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,03

11

ΜΑΓΚΑΦΑ ΕΥΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10,4

12

ΓΙΑΚΟΥΠΗ ΤΖΟΥΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10,66

13

ΚΟΛΟΛΒΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10,67

14

ΖΕΚΙΟΥ ΣΑΜΠΡΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,76

15

ΓΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11,12

 

 

60Μ Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

10

2

ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΕΛΣΤΡΟΜ ΑΛΕΞ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10,35

3

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,57

4

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11,63

5

ΑΝΑΤΟΛΙ ΕΜΙΡ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11,83

 

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

9,6

2

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

9,92

3

ΧΑΜΣΟΥΤ ΤΖΕΝΙΣΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,6

4

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΕΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11,61

 

 

25Μ ΝΗΠΙΟ-ΠΡΟΝΗΠΙΟ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΝΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6,1

2

KOLONJARI ARBERT

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

6,29

3

ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

6,35

4

ΣΑΡΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6,6

5

ΛΑΓΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

6,76

6

ΓΙΑΚΟΥΜΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

6,79

7

ΚΑΣΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΛΑΖΑΡΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6,87

8

ΛΥΜΟΥΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

7,4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΠΑΚΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

5,57

2

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

5,8

3

ΚΟΤΣΙΩΛΗ ΑΝΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

5,9

4

ΦΡΑΤΖΟΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6,25

5

ΑΛΚΟΥΣΙ ΜΑΡΙΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

6,35

6

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6,4

7

ΤΗΓΑΝΙΤΗ ΔΙΚΑΙΑ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

7,2

8

ΤΣΙΟΛΑΚΗ ΙΟΛΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

7,8

 

 

ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2,68

2

ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2,5

 

Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΠΑΣΑΒΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

3,37

2

ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,36

3

ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2,22

4

ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

1,58

 

Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,82

 

 

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΛΕΝΑ ΖΩΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,6

2

ΣΚΑΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2,5

3

ΧΑΤΖΗΒΑΛΣΑΜΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

2,38

4

ΚΥΡΙΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,34

5

ΖΕΚΙΟΥ ΒΑΝΕΣΣΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,2

6

ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2,19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

3,78

2

ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,21

3

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,92

4

ΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,84

5

ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2,45

6

ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2,42

7

ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,42

8

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,4

9

ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2,15

 

 

 

 

 

Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,56

2

ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΥΓΕΙΑΣ

3,37

3

ΓΚΕΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,3

4

ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

3,12

5

ΙΩΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΖΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,09

6

ΤΣΑΜΠΑΝΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,97

7

ΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,77

8

ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΑΛΜΠΑΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,7

9

ΤΣΙΟΜΠΑΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,66

10

ΓΟΥΔΑ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,53

11

ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,39

12

ΛΙΑΛΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,2

 

 

50Μ Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΟΒΕΡΤΣΕΝΚΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ

ΥΓΕΙΑΣ

8,33

2

ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,2

3

ΑΛΚΟΥΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9,6

4

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,61

5

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,8

6

ΧΡΟΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

10,02

7

ΣΑΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,3

8

ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

10,73

9

ΒΑΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11,8

10

ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

14,17

 

 

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8,8

2

ΧΑΣΑ ΕΣΤΕΛΛΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,54

3

ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,56

4

ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,57

5

ΜΑΣΤΟΡΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10

6

ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

10,11

7

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

10,15

8

ΣΑΜΟΥΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,26

9

ΦΡΑΝΤΖΟΛΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,3

10

ΠΑΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

10,53

11

ΤΕΡΑΝΟΒΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,6

12

ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11,89

 

 

VORTEX ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΟΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16,5

2

ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,75

3

ΜΙΧΑΗΛ ΘΑΡΕΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6

 

Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΟΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

21,8

2

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

20,45

3

ΜΑΚΡΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

19,5

4

ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

18,75

5

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

15,45

6

ΧΑΤΖΗΒΑΛΣΑΜΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΥΓΕΙΑΣ

15,2

7

ΡΟΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

14,5

 

Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΟΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

28,5

2

ΜΑΝΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

24,15

3

ΠΑΙΝΕΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22,5

 

 

VORTEX ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

Α-Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΟΛΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

13,7

2

ΜΗΤΡΟΥΣΗ ΖΑΡΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9

3

ΛΑΧΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

8,2

4

ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8

5

ΚΑΡΡΟΥ ΑΝΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6,2

6

ΝΤΕΜΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

5,3

 

Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

18

2

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12,5

3

ΧΑΛΙΚΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12,1

4

ΑΛΙΚΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΨΩΜΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11,6

5

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11,55

6

ΠΑΛΜ ΣΟΡΒΑΝΙΣΟΥ ΕΜΜΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

10,75

7

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,5

8

ΣΑΒΒΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10,3

9

ΛΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9,3

10

ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΑΝΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8,6

 

 

 

 

 

Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΨΑΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ'

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

26,1

2

ΠΕΛΕΝΕ ΡΕΝΕ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

19,2

3

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

12,8

4

ΤΣΙΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11,9

 

 

600Μ

 

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,4

2

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,47

3

ΑΡΑΜΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2,55

 

Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΝΕΤΣΟ ΦΙΟΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,29

2

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,3

3

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,31

 

 

 

 

 

ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

Γ-Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΥΓΕΙΑΣ

2,28

2

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2,46

 

 

 

 

 

Ε-ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

ΘΕΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΜΑΔΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΣΙΓΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2,29

2

ΒΑΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2,35