Θα βραβευτούν οι μαθητές του διαγωνισμού “Παιχνίδι και Μαθηματικά”

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, για να τιμήσει τους μαθητές που διακρίθηκαν στον 10ο μαθηματικό διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» διοργανώνει εκδήλωση βράβευσης την Κυριακή 18 Ιουνίου 2017. Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κτίριο «Κλεόβουλος» και ώρα 10:30 π.μ.

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ελληνικής  Μαθηματικής Εταιρείας συγχαίρει όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό και ιδιαίτερα αυτά που διακρίθηκαν. Επίσης, ευχαριστεί τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που με την συμβολή τους στήριξαν τη διεξαγωγή του διαγωνισμού.

 

Τα ονόματα των διακριθέντων μαθητών και μαθητριών είναι:

 

ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε2

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΤ1

4ου ΚΩ

ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ2

2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΛΛΑ ΑΛΦΙ

Ε1

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΑΜΕΝΤΑ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΣΤ2

2ου ΚΩ

ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΣΤ

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

ΣΤ1

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ

Ε2

ΚΕΦΑΛΟΥ

ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ε2

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ

Ε2

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΣΣΙΜΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε1

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΘΕΑΝΩ

ΣΤ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΒΑΚΟ ΛΕΦΤΕΡ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΜΑΡΙΑ

Ε

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ

Ε1

2ου ΚΩ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΣΤ1

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ

ΣΤ1

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΣΤ

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ.

Ε

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΤ

5ου ΚΩ

ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

Ε1

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΓΙΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ

ΣΤ1

6ου ΚΩ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΤ1

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΤ2

ΚΕΦΑΛΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΩΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Ε2

4ου ΚΩ

ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΤ

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΓΡΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Ε

ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΔΗΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΣΤ1

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε2

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

Ε

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΣΤ

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΣΤ

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

ΑΛΙΝΤΩΝ

ΕΛΕΖΑΪ ΕΜΙΛΙΑΝΟ

Ε2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΛΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ2

ΛΑΚΚΙΟΥ

ΕΞΑΡΧΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ

Ε1

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ε

5ου ΚΩ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

ΦΑΝΩΝ

ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Ε3

2ου ΚΩ

ΖΙΜΠΟΥΛΗ ΗΛΙΑΝΑ

Ε2

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΖΟΥΡΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ε1

2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΖΩΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤ

2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΑΜΜΑΣ

ΣΤ1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

Ε2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

Ε

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΗΡΩΔΙΑ

ΣΤ

ΚΑΣΟΥ

ΙΝΤΡΙΖΑΙ ΕΡΙΣΙΕΛΝΤ

Ε1

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΥΜΕΛΑ

Ε2

3ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΑΛΑΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

ΚΑΣΟΥ

ΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΡΤΑΪΤΙΣΣΑ

Ε

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΚΑΛΗ ΜΙΚΕΛΑ

ΣΤ

ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΚΑΛΙΔΩΝΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΣΤ

ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ2

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΛΟΤΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ε2

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤ2

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΑΝΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ

ΣΤ

ΕΜΠΩΝΑ

ΚΑΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Ε

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε2

ΠΥΛΙΟΥ

ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΣΤ2

7ου ΚΩ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ1

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤ2

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΡΑΣΑΛΙ ΑΝΤΕΛΑ

Ε2

ΛΑΡΔΟΥ

ΚΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ

ΣΤ

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

ΠΥΛΙΟΥ

ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ε1

ΛΑΡΔΟΥ

ΚΑΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΑΧΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ2

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΑΤΙΝΑ ΗΛΙΑΝΑ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΥ ΝΙΚΗ

ΣΤ1

ΣΟΡΩΝΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΚΑΤΣΙΚΑΝΤΑΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

Ε1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

Ε1

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ1

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ1

ΛΑΚΚΙΟΥ

ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΚΕΦΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ

Ε1

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΙΤΣΟ ΣΠΥΡΟΣ

ΣΤ1

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ2

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΗΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

ΣΤ

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΜΙΚΕΣ

Ε1

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

3ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΣΤ1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΚΟΡΔΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

ΚΕΦΑΛΟΥ

ΚΟΡΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΡΦΙΑ ΑΝΕΖΟΥΛΑ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΒΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ε2

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΟΥΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε2

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΓΚΟΥΤΡΑ ΒΑΓΙΑ

Ε2

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ε2

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΚΟΥΦΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε2

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΦΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΩΗ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΡΑΟΥΤΣ ΛΟΥΚΑΣ

Ε2

3ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

3ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

Ε2

ΛΑΡΔΟΥ

ΚΩΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε1

2ου ΚΩ

ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Ε2

ΛΑΚΚΙΟΥ

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

ΨΙΝΘΟΥ

ΛΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΤ1

2ου ΚΩ

ΛΑΜΠΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤ1

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ε1

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΑΜΤΣΙΑ ΤΖΕΙΣΙΚΑ

Ε

6ου ΚΩ

ΛΑΤΣΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

ΣΤ2

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΛΕΠΟΥΡΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΤ1

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΛΕΣΣΙ ΕΜΙΓΚΛΕΝΤ

Ε1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Ε2

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΟΙΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

Ε

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΛΥΡΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ

Ε2

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΜΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΜΑΚΕΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΙΒΙΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗ

ΣΤ1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΚΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ε2

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΝΤΖΑΡΑΠΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

Ε1

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ε1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

Ε1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΡΕΙΑ

ΣΤ

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΑΡΖΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΘΕΛΙΑ

ΣΤ2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΙΤΣΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΡΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

Ε1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

ΦΑΝΩΝ

ΜΑΤΒΕΕΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ

ΣΤ1

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ε2

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΝΤΥΝΕΚΟΥ ΜΑΤΕΟ

Ε1

ΣΟΡΩΝΗΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε2

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ε

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ε2

7ου ΚΩ

ΜΑΧΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ε2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ε1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΕΝΕΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΜΕΣΑΝΑΓΡΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΗΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

ΨΙΝΘΟΥ

ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ

ΣΤ

ΚΑΣΟΥ

ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΙΧΟ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΣΤ1

7ου ΚΩ

ΜΠΑΚΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΜΠΑΡΑΝΙΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΓΚΑΜΠΟΡ

ΣΤ2

6ου ΚΩ

ΜΠΕΓΙΑ ΕΛΕΝΑ

Ε1

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΜΠΙΛΑΙ ΕΝΤΙ

Ε2

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ε

ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΟΤΣΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

Ε2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΟΥΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Ε

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ

Ε

ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ2

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

ΣΤ

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΣΤ2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΤ

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΝΙΚΟΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

Ε

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΝΙΚΟΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑ

Ε2

ΛΑΡΔΟΥ

ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε2

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΝΤΟΛΛΑΝΙ ΛΕΝΤΙΟΝ

Ε

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΟΥΕΛΑ

ΣΤ2

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΞΑΝΘΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΤ2

ΣΟΡΩΝΗΣ

ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ

Ε2

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

ΠΥΛΙΟΥ

ΟΙΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

ΕΜΠΩΝΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

2ου ΚΩ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΣΤ

3ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

4ου ΚΩ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ

Ε

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ

Ε1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

ΚΑΣΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ

Ε1

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Ε2

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΕΡΓΙΑ

ΣΤ2

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε2

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ

ΑΛΙΝΤΩΝ

ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε3

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΡΑΓΥΙΟΘ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ε

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ

Ε2

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΑΣΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΤ1

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΠΕΝΤΣΑ ΓΙΑΝΝΑ

ΣΤ

ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε2

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε2

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΕΡΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Ε2

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΕΤΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

3ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΕΤΡΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ1

ΠΥΛΙΟΥ

ΠΙΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΤΣΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

Ε2

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΠΙΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ε2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΤΤΑΡΑ ΜΑΡΓΕΤΤΑ

Ε3

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε1

7ου ΚΩ

ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Ε1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΛΕΞΙΔΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΣΤ1

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ε1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ε2

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Ε1

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΟΥΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΤ

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΡΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

Ε

6ου ΚΩ

ΡΑΓΙΕΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Ε1

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΡΑΝΤΕΒΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Ε2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε2

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΤΣΙ ΚΛΕΙΝΤΙΝ

ΣΤ

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Ε

ΨΙΝΘΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε2

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑΣ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤ2

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ2

ΠΥΛΙΟΥ

ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ε2

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΤ

1ου ΚΩ

ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΕΪΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΕΛΜΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ

ΣΤ2

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Ε1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

Ε2

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΜΙΘ ΚΑΓΙΑ

Ε2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΜΙΘ ΜΑΙΛΟ

ΣΤ1

ΛΑΡΔΟΥ

ΣΟΥΛΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

Ε1

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΣΤ

ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Ε2

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΑ ΘΑΡΡΕΝΗ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

ΚΕΦΑΛΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

Ε2

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΣΤΑΥΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΦΑΙΔΩΡΑ

ΣΤ

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε1

ΣΟΡΩΝΗΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Ε2

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΟΦΙΑ

Ε2

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΥΚΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ε3

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΤΑΓΙΕΧ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΑΡΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ

ΣΤ1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΤΖΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε2

4ου ΚΩ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΤ1

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΡΙΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΑΝΑΙ ΑΝΤΙΟΛ

ΣΤ2

1ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΣΑΝΙ ΟΡΕΣΤΗΣ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΕΡΚΕΣ ΣΟΥΤΖΙΟΥ ΣΕΒΓΚΗ

Ε1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΤΣΙΚΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ

Ε3

ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΦΕΪΖΙΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

Ε2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ

Ε

ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΦΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

Ε

ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΣΤ2

ΛΑΡΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΣΤ1

ΣΟΡΩΝΗΣ

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

7ου ΚΩ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ

Ε2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε2

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΚΜΗΝΗ

Ε1

4ου ΚΩ

ΧΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΟ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε1

ΛΑΚΚΙΟΥ

ΧΟΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

Ε2

ΠΥΛΙΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε3

2ου ΚΩ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΣΤ

ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

 

Για τη Διοικούσα Επιτροπή.