Γιόρτασε η ποδηλασία στον Άγιο Σουλά

Μεγάλη συμμετοχή και πολύ όρεξη για σημαντικές επιδόσεις στο διασυλλογικό αγώνα ατομικής χρονομέτρησης του Ροδήλιου την περασμένη Κυριακή στην περιοχή του Αγίου Σουλά. Πολλοί ποδηλάτες έδωσαν το «παρών» απ’ όλους τους ροδίτικους συλλόγους και όχι μόνο, με μεγάλο νικητή στη σημαντική κατηγορία των Ανδρών-Εφήβων το Μιχάλη Τριομμάτη του «Μεσόγειος». Στη δεύτερη θέση ήταν ο Γιάννης Ποζίδης του Ροδήλιου και 3ος ο Ορέστης Ράπτης από το Θησέα.

Οι θέσεις των αθλητών ανά κατηγορία:
Άνδρες-Έφηβοι 25χλμ.
1) Τριομμάτης Μιχάλης-Μεσόγειος
2) Ποζίδης Γιάννης-Ροδήλιος
3) Ράπτης Ορέστης-Θησέας
4) Κολιάδης Αντώνης-Ροδήλιος
5) Παπαδόπουλος Αθανάσιος-Έλαφος
6) Μπούσδρας Γιάννης-Διαγόρας
7) Ζαννάκης Εμμανουήλ-Έλαφος
8) Στεφανάκης Γεώργιος-Ροδήλιος
9) Κελεπέρας Αιμιλιανός-Ροδήλιος
10) Καλαφατάς Βασίλειος-ΑΕΚ
11) Γεωργουδάκης Γεώργιος-Έλαφος
12) Καμπέρης Σταύρος-Ροδήλιος
13) Νικολάου Παναγιώτης-Έλαφος
14) Χατζησταμάτας Σιλουανός-ΠΟ Κω
15) Πετράς Δημήτριος-Ροδήλιος

ΟΠΕΝ 18χλμ.
1) Τσαβαρή Ελένη-Μεσόγειος
2) Βιτζηλαίος Κωνσταντίνος-Απόλλων
3) Καντής Μόσχος-Απόλλων
4) Παραπόλας Ιωάννης-Απόλλων
5) Ρέγκλης Νικόλαος-Ροδήλιος
6) Κέβιν Πρεβέλ-Απόλλων
7) Κρομμύδας Μιχάλης-Διαγόρας
8) Γιαννάκος Βαγγέλης- Διαγόρας
9) Πότσος Σάββας------
10) Καλούδης Αναστάσιος-Απόλλων
11) Παπαδόπουλος Χρήστος-Απόλλων
12) Καλογήρου Αντώνης-Απόλλων
13) Κυπριάδης Γελώργιος-----

Μίνι Μικρά Αγόρια 1,5χλμ.
1) Τρούλης Σάββας-Απόλλων
2) Γρηγοριάδης Αντώνιος-Ροδήλιος
3) Παπαϊωάννου Βασίλειος-Ροδήλιος
4) Κουφός Σωτήριος-Ροδήλιος
5) Τσιρώνης Αλέξανδρος-Άθλος
6) Χατζηβασιλείου Αριστοτέλης-Διαγόρας
7) Σιφουνιός Τιμόθεος-Άθλος
8) Ποταμιάνος Γρηγόρης-Διαγόρας
9) Ξεσφίγγης Γεώργιος-Άθλος
10) Γεωργαλλίδης Θεοδόσης-Διαγόρας
11) Κουρμαδιάς Ιωάννης-Διαγόρας
12) Ποζίδης Γεώργιος-Διαγόρας
13) Παπακίτσος Άγγελος-Άθλος
14) Περδικάκης Γεώργιος-Άθλος
15) Νικολακάκης Ανδρέας-Ροδήλιος
16) Παυλίδης Δημήτρης-Έλαφος
17) Τριαντενός Νικήτας-Έλαφος
18) Τσώνας Κωνσταντίνος-Διαγόρας

Μίνι Μικρά Κορίτσια 1,5χλμ.
1) Αντωνίου Μαρία-Έλαφος
2) Στεφανάκη Μαρία-Ροδήλιος
3) Μπούσδρα Αργυρώ-ΠΣ Τρικάλων
4) Μπέντα Βασιλική-Διαγόρας
5) Παπαδημητρίου-Σταμπόρη Ειρήνη-Ροδήλιος
6) Ψωμμά Ελευθερία-Έλαφος
7) Χατζηνικολάκη Σωτηρία-Άθλος
8) Αμπελά Ευδοκία-Ροδήλιος
9) Παραπόλα Βασιλεία-Διαγόρας
10) Χατζηνικόλα Μελίνα-Έλαφος

Μίνι Μεγάλα Αγόρια 4χλμ.
1) Κούρος Κωνσταντίνος-Ροδήλιος
2) Μιτζέλος Βασίλης-Διαγόρας
3) Ξεσφίγγης Σπύρος-Άθλος
4) Παραπόλαζς Άγγελός-Διαγόρας
5) Δέμελος Ευάγγελος-Άθλος
6) Καραβόλιας Γεώργιος-Άθλος
7) Παπακωνσταντίνου Λουκάς-Άθλος
8) Μονδανός Ιωάννης-Έλαφος
9) Παστρικός Νικόλαος-Άθλος
10) Ποζίδης Κωνσταντίνος-Διαγόρας
11) Νικολακάκης Στυλιανός-Ροδήλιος
12) Χιουζ Έντριου Νίκολας-Διαγόρας
13) Παπαδόπουλος Πέτρος-Άθλος
14) Διακοτσαμπής Τσαμπίκος-Έλαφος
15) Καραγιαννάκης Εμμανουήλ-Έλαφος
16) Χατζηνικολάκης Νικόλαος-Άθλος
17) Παναγόπουλος Αναστάσιος-Ροδήλιος

Μίνι Μεγάλα Κορίτσια 4χλμ.
1) Σιφουνιού Δανάη-Αθλος
2) Φωκιανού Βασιλεία-Έλαφος
3) Σακελλαρίδη Ειρήνη-Διαγόρας
4) Λεωνίδα Αγγελική-Ροδήλιος
5) Παπαδημητρίου-Στάμπορη Χριστίνα-Ροδήλιος

Παμπαίδες 7,2χλμ.
1) Σαββάκης Μιχαήλ-Ροδήλιος
2) Χαρόβας Μιλτιάδης-Διαγόρας
3) Κουτούνης Αριστείδης-Ροδήλιος
4) Κοτσιφός Αλμπέρτο-Διαγόρας
5) Κυπραίος Νικόλαος-Ροδήλιος
6) Σακελλαρίδης Θεολόγος-Διαγόρας
7) Μιτζέλος Άγγελος-Διαγόρας
8) Παπαθεοδώρου Μιχαήλ-Άθλος

Παγκορασίδες-Κορασίδες 7,2χλμ ΟΠΕΝ
1) Νικήτα Φωτεινή-Μεσόγειος
2) Μπέντα Παναγιώτα-Διαγόρας
3) Χατζηνικολάκη Μαρία-Άθλος
4) Σακελλαρίδη Αικατερίνη-Διαγόρας
5) Λουκαΐδη Ειρήνη-Άθλος

Παίδες-Νεανίδες 14χλμ.
1) Δράκος Νικόλαος-Ροδήλιος
2) Μαλανδράκης Ανδρέας-Διαγόρας
3) Σαββάκης Σταμάτιος-Ροδήλιος
4) Κούρου Σταματία-Ροδήλιος
5) Κούρος Ιάκωβος-Ροδήλιος
6) Βαγής Αθανάσιος-Απόλλων
7) Γρηγορίου Γρηγόρης-Άθλος
8) Κουλούμπρης Ραφαήλ-Άθλος
9) Μιαούλης Ιωάννης-Ροδήλιος
10) Κατσαράς Εμμανουήλ-Έλαφος
11) Τοπάλογλου Πασάρ-Ροδήλιος
12) Βαρνάβας Νίκος-Έλαφος
13) Μπιλιάς Ιωάννης-Ροδήλιος
14) Κουκιάς Ιάκωβος-Άθλος
15) Πάπα Λεονάρντο-Ροδήλιος
16) Σαλονικιού Κωνσταντίνος-Ροδήλιος