Ποιοί αρίστευσαν στη Γ’ τάξη των εκπαιδευτηρίων "Ροδίων Παιδεία"

Ανακοινώθηκαν από τα εκπαιδευτήρια «Ροδίων Παιδεία» οι μαθητές που αρίστευσαν στην Γ’ τάξη Λυκείου.

Ειδικότερα οι αριστούχοι είναι οι εξής:

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
Γ’ ΤΑΞΗ

1    ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    19,9
2     ΑΠΟΣΤΟΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΑΜΑΛΙΑ                    19,9
3     ΓΙΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ                                           19,9
4     ΔΙΑΚΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ                                       19,9
5     ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ                                     19,9
6     ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ                19,9
7     ΟΘΕΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                         19,9
8     ΡΟΥΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΛΟΥΚΑΣ                            19,9
9     ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                19,9
10     ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΙΣΙΔΩΡΑ          19,9

11     ΒΑΡΔΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          19,8
12     ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ                 19,8
13     ΓΚΑΜΜΙΣ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ          19,8
14     ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗ ΖΩΟΠΗΓΗ-ΙΩΑΝΝΑ    19,8
15     ΜΥΡΟΦΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                   19,8
16     ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ          19,8
17     ΠΑΡΑΦΕΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ                   19,8
18     ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ            19,8
19     ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   19,7
20     ΚΟΥΚΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΗ                            19,7    

21     ΜΑΝΔΡΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ          19,7
22     ΜΑΥΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ              19,7
23     ΜΥΣΙΡΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     19,7
24     ΣΥΚΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ               19,7
25     ΤΟΥΛΑΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                      19,7
26     ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                           19,6
27     ΠΕΠΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                          19,6
28     ΚΟΛΙΑΔΗ-ΜΠΑΛΣΑΜΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    19,5
29     ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            19,4
30     ΚΡΗΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ     19,4

31     ΜΑΡΚΟΥ-ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ        19,4    
32     ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                19,4
33     ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ           19,4
34     ΠΑΠΠΟΥ ΑΡΙΣΤΟΝΙΚΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    19,3
35     ΠΑΓΚΑ-ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ-ΠΙΣΤΗ     19,2
36     ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          19,1    
37     ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       19,1
38     ΔΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                                19,0
39     ΚΟΤΕ ΙΩΑΝΝΗΣ                                         19,0

40     ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΝΑ          19,0
41     ΡΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ          19,0
42    ΤΙΜΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ                    19,0
43     ΒΑΣΟΣ ΘΩΜΑΣ                               18,9
44     ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               18,7
45     ΛΙΑΠΠΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ                     18,4
46     ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ          18,1