Οι αριστούχοι μαθητές των γυμνασίων της Ρόδου

Ανακοινώθηκαν χθες οι αριστούχοι μαθητές του 3ου, 4ου και 6ου γυμνασίου Ρόδου, καθώς και των γυμνασίων Κρεμαστής και Αφάντου.

Ειδικότερα ανά σχολείο και ανά τάξη οι μαθητές που αρίστευσαν είναι οι εξής:

3ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ-ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ
Α’ ΤΑΞΗ
1    Βακόνδιου Μαρία    20
2    Κλαδογένης Παναγιώτης    20
3    Παπασιδέρης Γεώργιος    20
4    Χατζημανώλη Μαρία  Γεωργία    20
5    Παπανικολάου Αγγελική    19 13/14
6    Καλαποδάκη Αριάδνη    19 12/14
7    Μαλλιάκα Βασιλική Τσαμπίκα    19 12/14
8    Μπυλυκμπασί Φλοριάν    19 11/14
9    Αναγνώστου Αλέξιος    19 10/14
10    Ζανεττούλλης Εμμανουήλ- Αγγελος    19 10/14
11    Ντουρου Παρασκευή    19 10/14
12    Παλαιού Ελένη    19 10/14
13    Παπαδημητρίου Άννα-Αικατερίνη    19 10/14
14    Αντωνάκη Αναστασία    19 9/14
15    Κόκκοτας Εμμανουήλ    19 9/14
16    Χατζηπλή Ελένη - Τσαμπίκα    19 8/14
17    Μίτρο Εύη    19 6/14
18    Πολυχρόνη Δέσποινα    19 6/14
19    Ρέγκλης Ηλίας    19 6/14
20    Χατζηνικήτα Στέλλα    19 6/14
21    Κούκι Κριστίνα    19 5/14
22    Σαβέλου Σμαράγδη    19 4/14
23    Κουταλιανού Ευαγγελία    19 3/14
24    Λυτου Σοφία    19 3/14
25    Σφουγκαριστού Ελευθερία    19 2/13
26    Πεταυράκη Αικατερίνη    19 2/14
27    Γιαννοπούλου Κωνσταντίνα-Μαρία    19 1/14
28    Παντελάκης Γεώργιος    19 1/14
29    Σαλαμαστράκη Μαρία - Σιλουανή    19 1/14
30    Κουλλολλί Ερνέστο    19
31    Χριστοδούλου Αναστασία-Γεωργία    19
32    Παπαπαντελή Αικατερίνη    18 13/14
33    Βυρίνη Ευφροσύνη    18 12/14
34    Δαουτάκη Μαγδαληνή    18 12/14
35    Κατσίλλης Μιχαήλ    18 12/14
36    Κεφαλάκης Μιχαήλ-Πανορμίτης    18 12/14
37    Λυτός Κωνσταντίνος    18 12/14
38    Ντούσκου Σουέλα    18 12/14
39    Κώστογλου Σταύρος - Μιχαήλ    18 10/14
40    Παρασκευά Χριστίνα    18 10/14
41    Καραγιάννης Σταύρος- Σάββας    18 9/14
42    Κωνσταντινίδου Αθηνά    18 9/14
43    Αθανασίου Γεώργιος    18 8/14
44    Μπολάνος Νικόλαος    18 7/14
45    Πέτρου Ελένη-Καθολική    18 7/14
46    Σκλήρης Αναστάσιος    18 7/14
47    Χρήστου Ραφαέλα    18 7/14    

B’ ΤΑΞΗ
1    Γιακουμάκη Αναστασία    20
2    Ζήση Δανάη    20
3    Πανηγύρη Καθολική - Μηναΐς    20
4    Ρακοπούλου Μαργαρίτα    20
5    Παντελίδης Ιπποκράτης    19 13/14
6    Τσιούρβα-Γουγουλιά Στυλιανή-Παναγιώτα    19 13/14
7    Διακογεωργίου Νικόλαος Χρυσοβαλάντης    19 11/14
8    Μπολάνο Κωνσταντίνος    19 11/14
9    Ρούσος Σταμάτιος    19 11/14
10    Κωνσταντάκη Παναγιούλλα-Τζούλια    19 10/14
11    Καρατζιά Καλλιόπη    19 8/14
12    Λαζαρίδου Μιχαηλία    19 8/14
13    Λούππος Γεώργιος    19 8/14
14    Παλαιός Μιχαήλ    19 8/14
15    Δουκάκη Νικολέτα-Νεφέλη    19 5/14
16    Κατσούρη Ειρήνη-Ζωοπηγή    19 4/14
17    Κώτης Γαβριήλ    19 3/14
18    Χατζησταμάτη Μαρία    19 3/14
19    Τσελα Γιοάνα    19 1/14
20    Ναυροζόγλου Βασίλειος    19
21    Τσίγκου Ειρήνη    19
22    Γεωργαλλής Στέργος    18 13/14
23    Κλωνάρης Αντώνιος    18 13/14
24    Σακράκης Δημήτριος    18 13/14
25    Σακράκης Χρήστος    18 12/14
26    Κοκόλης Δημήτριος    18 11/14
27    Μιχαλάκη Ζωοπηγή    18 11/14
28    Καραβελατζής Μιχαήλ-Άγγελος    18 10/14
29    Κούντρα Αικατερίνη-Μαρία    18 10/14
30    Αχείμαστου Ιωάννα-Αικατερίνη    18 8/14
31    Λούσι Κλαούντια    18 8/14
32    Ζαχαριας Στέφανος    18 7/14
33    Κακλιού Αθανασία - Μαρία    18 7/14
34    Μαστόρου Χρήστος    18 7/14
35    Μιχαλαριά Θέμις    18 7/14

Γ’ ΤΑΞΗ
1    Αντωνάτου Ανέζα    20
2    Βακόνδιος Μιχαήλ    20
3    Ευθυμίου Αικατερίνη-Παρασκευή    20
4    Μεταξάκη Ευγενία-Ειρήνη    20
5    Μαρτάκη Μιχαλία-Ελένη    19 13/14
6    Μπακίρης Πέτρος-Ιωάννης    19 13/14
7    Παντελάκη Αστερόπη    19 13/14
8    Παπαστεφάνου Κωνσταντίνος    19 13/14
9    Παυλίδη Μαργαρίτα    19 13/14
10    Τσαμπούκου Μαρία    19 13/14
11    Μαρτάκη Δέσποινα    19 11/14
12    Σκληρή Καλλιόπη    19 11/14
13    Ταργάκη Παρασκευή-Τσαμπίκα    19 11/14
14    Χριστοφορίδης Χρήστος    19 11/14
15    Μουστάκης Νικόλαος-Χρήστος    19 10/14
16    Ανθούλας Ελευθέριος    19 9/14
17    Ρηγάκου Αθηνά    19 9/14
18    Χατζηπέτρου Ελένη-Μαρία    19 9/14
19    Ζερβού Γεωργιάννα    19 8/14
20    Γκιουμές Μαρία-Άννα    19 1/2
21    Παλαιολόγου Στέλλα    19 6/14
22    Ρουντη Σοφία    19 6/14
23    Ρουσέττος Αντώνιος    19 4/14
24    Ρεγκλη Μαρία    19 2/14
25    Γεωργαλλίδης Γεώργιος     19 1/14
26    Κατσιμπρή Αικατερίνη    19 1/14
27    Μάγου Φωτεινή    19 1/14
28    Παπαναστασίου Ειρήνη    19 1/14
29    Κλαδάς Αστέριος    18 13/14
30    Μετσάι Ραφαέλλα    18 13/14
31    Φεϊζίδης Δημήτριος    18 13/14
32    Διακογεωργίου Καλλιόπη    18 12/14
33    Σαβέλου Αικατερίνη    18 12/14
34    Οικονόμου Ευάγγελος-Παύλος    18 11/13
35    Δαμουλάκης Δημήτριος    18 11/14
36    Πέρου Ειρήνη    18 11/14
37    Ρίζου Δέσποινα-Τσαμπίκα    18 11/14
38    Σιδηρόπουλος Ευστάθιος    18 11/14
39    Φώτη Νικολέτα-Στεφανία    18 11/14
40    Μανωλακιού Άννα    18 10/14
41    Πεζουβάνη Τσαμπίκα    18 10/14
42    Χριστοδούλου Ευφροσύνη    18 7/12
43    Σαουλίδης Τζούλιο    18 8/14
44    Μαγκαφά Μαρία    18 7/14

4ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ-ΚΑΖΟΥΛΛΕΙΟ
Α’ ΤΑΞΗ
1    Παυλάτου Βασιλική    19 12/14
2    Παινέση Ισμήνη-Ηλιάνα    19 8/14
3    Χατζημακρής Δημήτριος    19 8/14
4    Μουτσάκου Έλενα    19 7/14
5    Σάββενας Εμμανουήλ    19 7/14
6    Χάρης Άγγελος-Ιωάννης    19 7/14
7    Ζουλάτι Νικολέττα    19 6/14
8    Ιατρίδης Ελευθέριος    19 6/14
9    Καμπούρη Αλεξάνδρα    19 6/14
10    Γκούνγκα Ηλιάνα-Μιλένα    19 5/14
11    Ποικιλίδης Κυριάκος    19 5/14
12    Σταματάρου Αναστασία    19 3/14
13    Κολοβός Λάμπρος    19 2/14
14    Κονδράρου Βασιλική-Ελευθερία    19 2/14
15    Κουτσουνίδης Χρήστος    19 2/14
16    Κωνστάκη Αικατερίνη    19
17    Κυπριώτη Αναστασία    18 12/14
18    Νιωτάκης Ιωάννης    18 12/14
19    Καλιοζή Σταυρούλα    18 10/14
20    Σπαχιού Κλαούντια    18 10/14
21    Σταθόπουλος Δημήτριος     18 10/14

Β’ ΤΑΞΗ
1    Κόνσολας Νικίας    20
2    Πλιάκα Δωροθέα    19 13/14
3    Κασλή-Ογλού Σελαχατίν-Σερχάν    19 12/13
4    Λάνδρου Φίλιππος    19 12/14
5    Παπαντωνίου Γεωργία    19 12/14
6    Ψυλλάκη Σεβαστή    19 11/14
7    Μαλλιάκα Μαρία-Ανθή    19 10/14
8    Τσίγκος Μάριος-Παναγιώτης    19 7/14
9    Κιριάι Γαλίνα    19 6/14
10    Γεωργίου Αλεξάνδρα-Νεκταρία    19 5/14
11    Βελεμίρ Άννα    19 4/14
12    Κουφαλιός Άγγελος    19 2/14
13    Αλεξίου Μαρίκα-Αναστασία    19 1/14
14    Κυπριώτη Ευανθία    19 1/14
15    Ουγιανίκ Αϊφέρ    19 1/14
16     Χόσα Άντζελα    18 11/14
17    Παπανθύμου Ελευθέριος    18 10/14

Γ’ ΤΑΞΗ
1    Βιτζηλαίου Φαίδρα    20
2    Κώστα Ελευθερία    19 13/14
3    Τσιμπίκας Μάριος-Τσαμπίκος    19 12/14
4    Σκιαδά Καθολική    19 10/14
5    Κυπριώτη Αγγελική    19 7/14
6    Αντωνίου Μαρκέλα    19 5/14
7    Παυλάτου Ειρήνη    19 4/14
8    Σαρίκος Θεόδωρος    19 4/14
9    Παναγιώτου Απόστολος    19 3/14
10    Μισσός Αχιλλέας    19 1/14
11    Ντακάη Σάρα    19 1/14
12    Ποικιλίδης Παναγιώτης    19
13    Φιλίππου Χριστίνα-Μιχαλίτσα    18 13/14
14    Μηλιού Ουρανία    18 12/14
15    Πέτσι Ματίλντα    18 12/14
16    Μαμαλίγκα Ελιζαμπέτα    18 10/14

6ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ
Α’ ΤΑΞΗ
1    Μαλανδράκη Μαρία    20
2    Μαριέττος Ιωάννης - Ηλίας    20
3    Γεωργάς Στέργιος    19 13/14
4    Κορκίδας Ιωάννης    19 12/14
5    Παπασάββα Αλεξάνδρα    19 11/14
6    Συντυχάκη Αναστασία - Ειρήνη    19 11/14
7    Τριομμάτη Αικατερίνη    19 11/14
8    Κουνεγελίδης Φραγκίσκος - Οδυσσέας    19 10/14
9    Μαλιβίτση Άρτεμη    19 10/14
10    Ρεΐση Χριστίνα    19 10/14
11    Γεμενετζής Νικόλαος    19 8/14
12    Κούνιου Αικατερίνη Μαρία    19 8/14
13    Σωτηρίου Φίλιππος - Μιχαήλ    19 8/14
14    Ματσίγκου Τσαμπίκα - Ραφαήλα    19 7/14
15    Μελή Ελένη - Βασιλική    19 7/14
16    Τσακίτης Γεώργιος    19 6/13
17    Μάνιου Ειρήνη    19 6/14
18    Συμιακού Μαρία - Ραφαηλία    19 6/14
19    Σώρρα Θεοδώρα    19 6/14
20    Μιχοπούλου Στυλιανή    19 5/14
21    Πανουργιάς Παύλος    19 5/14
22    Παπαβασιλείου Σταματία - Μελίτα    19 5/14
23    Παπαζήσης  Ιωάννης    19 5/14
24    Μαστόρου Ελένη    19 4/14
25    Μαυρίλας Νικόλαος    19 4/14
26    Παπακυριακού Σάββας    19 4/14
27    Δεσποτάκη Παρασκευή    19 3/14
28    Διακοκωνσταντής Γεώργιος - Μιχαήλ    19 3/14
29    Θεοδoσίου Εμμανουέλα    19 3/14
30    Τσίκκης Ελευθέριος    19 3/14
31    Κατσάνου Χριστίνα Μαρία    19 2/14
32    Ζουμπά Ιωάννα - Μαρία    19 1/14
33    Λουϊζίδη Θεανώ    19
34    Οικονομοπούλου Χριστίνα    18 13/14
35    Χειράκη Σοφία    18 13/14
36    Μιχαήλ Άννα -Σωτηρία    18 12/14
37    Κουλούρη Σοφία    18 11/14
38    Πάνιτς Μιχαήλ Άγγελος    18 9/14
39    Πέρου Χριστιάνα    18 9/14
40    Χατζηκαλημέρης Διαγόρας Μιχαήλ    18 8/14
41    Μπελντέκος Γεώργιος - Τσαμπίκος    18 7/14
42    Φιρογλάνης - Μοσχής Σταύρος    18 7/14

Β’ ΤΑΞΗ
1    Γέροντας Αντώνιος- Μιχαήλ    20
2    Φραράκη Μαρία    20
3    Δήμα Μαρία    19 13/14
4    Τσοπάνη Τσαμπίκα    19 13/14
5    Χατζηβασίλη Ειρήνη    19 13/14
6    Κουφού Ελένη    19 12/14
7    Μυρισιώτη Μαγδαληνή    19 12/14
8    Γεωργάς Ηλίας    19 10/14
9    Φεσάκη Χαριτωμένη    19 10/14
10    Χατζηαναστασίου Ιωάννης    19 10/14
11    Κουσουρνάς  Μιχαήλ    19 9/14
12    Μπούχλα Μαρία    19 9/14
13    Ρεΐσης Ιωάννης    19 8/14
14    Αγγελίτση Σοφία    19 7/14
15    Φραγκάκης Νικόλαος - Τσαμπίκος    19 7/14
16    Παυλίδη Αναστασία    19 5/14
17    Χατζηκώστα Τσαμπίκα    19 5/14
18    Παππούλη Αικατερίνη    19 4/14
19    Τουρλούγκου Μαρία    19 4/14
20    Βασιλώττου  Αγγελική    19 3/14
21    Λαμπροπούλου Ειρήνη  Μελίτα    19 3/14
22    Μαστής- Αργερίκ Δημήτριος-Έντγκαρ    19 3/14
23    Μιχαήλ Σταύρος    19 3/14
24    Καρβουνιάρης Χρήστος - Τσαμπίκος    19 2/14
25    Καρκαλή Φωτεινή-Τσαμπίκα    19 1/14
26    Πρεάρη Ειρήνη-Χρυσοβαλάντου    19 1/14
27    Σεφεριάδης Χαράλαμπος    19 1/14
28    Κωνσταντούρας Γεώργιος    19
29    Ερίνη Αστερόπη    18 13/14
30    Μπελντέκου Φανουρία    18 12/14
31    Τριανταφύλλα Βασιλική    18 12/14
32    Ζαρκάδα Σταματία-Παναγιώτα    18 11/14
33    Οικονόμου Ιωάννης    18 10/14
34    Φρόκου Πάτρικ    18 10/14
35    Πολυχρόνης Διαμαντής    18 9/14
36    Αργύρης Βασίλειος    18 8/14
37    Ιωσηφίδου Σεβαστή    18 8/14
38    Μερκούρης Γεώργιος    18 8/14
39    Τριανταφύλλου Ευάγγελος    18 8/14
40    Καραγιάννη Καλλιόπη-Τσαμπίκα    18 7/14
41    Ντάλια Μαρία-Άννα    18 7/14

Γ’ ΤΑΞΗ
1    Καντιδενού Βασιλεία    20
2    Κώστα Αναστασία    20
3    Μαγκάκη Μαρία - Ιωάννα    20
4    Μάτσης Κωνσταντίνος - Ραφαήλ    20
5    Πηδιάκης Εμμανουήλ    20
6    Ζούπα Κωνσταντίνα    19 13/14
7    Νικολοπούλου Αδαμαντία    19 12/13
8    Μαριεττάκη Ειρήνη    19 12/14
9    Γιάκλος Γεώργιος    19 11/14
10    Παϊσίου Μαρία - Αλίκη    19 10/14
11    Διμέλλη Δέσποινα    19 9/14
12    Ζούγκα Ευαγγελία    19 9/14
13    Μαυρίλας Δημήτριος    19 9/14
14    Μουσούρη Φανουρία    19 9/14
15    Δούρλια Στεργία    19 8/14
16    Μιχοπούλου Άννα    19 8/14
17    Πανιέρα Βενετσιάνα    19 8/14
18    Παπαοικονόμου Καθολική    19 8/14
19    Σταυρούλης Ιωάννης - Χρήστος    19 7/13
20    Κορκίδας Γεώργιος Νεκτάριος    19 7/14
21    Τοπούζης Κωνσταντίνος Ηλίας    19 7/14
22    Παπαπαύλου Αθανάσιος    19 6/14
23    Κρητικός Αναστάσιος Αλέξανδρος    19 5/14
24    Ραχιώτη Ιωάννα    19 5/14
25    Σταυρούλη Ερμιόνη - Μαρία    19 4/14
26    Τσικνής Κωνσταντίνος    19 4/14
27    Γιαννουράκη Ελένη-Εφραιμία    19 3/14
28    Καραγκούνη Μαρία    19 3/14
29    Μας Χριστίνα - Ελένη    19 3/14
30    Σεχρεμέλης Παναγιώτης    19 3/14
31    Κόττορος - Γιαρμάς Μάρκος    19 2/14
32    Κουλιανού Αικατερίνη    19 1/14
33    Πάχου - Πανάρετου Μαρία    19 1/14
34    Ζαφειρόπουλος  Παρασός-Άρης    19
35    Κωνσταντάκης Αντώνιος    19
36    Μανιός Νικόλαος    19
37    Παγώνης Δημήτριος    19
38    Πάνιτς Αλέξιος    18 13/14
39    Αλεξάνδρου Γεώργιος    18 12/14
40    Ιντζάς Μιχαήλ    18 12/14
41    Τατάκη Σωτηρία    18 12/14
42    Μαστροκώστας Άγγελος    18 11/14
43    Παπαγιαννάκης Μιχαήλ    18 10/14
44    Σακελλαρίδη Αικατερίνη    18 10/14
45    Καρατζαφέρη Βασιλική    18 9/14
46    Μποντσέα Κοσμίν-Σορίν    18 7/14
47    Τσαγγαρινός Γεώργιος - Εφραίμ    18 7/14

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
Α1’ ΤΑΞΗ
1    Λαμπίδη Γεωργία    19 3/14    
Α2’ ΤΑΞΗ
1    Μπακίρη Τσαμπίκα    19 13/14    
2    Νικολή Γεωργία-Παρασκευή    19 11/14    
3    Συμιακού Μιχαέλα    19 5/14    
4    Μπαλλάς Ελευθέριος-Τσαμπίκος    19 4/14    
5    Φωτεινοπούλου Μαρία    19 1/14    
6    Παπαβασιλείου Στεργία    18 13/14    
7    Παγκά Καθολική    18 11/14    
8    Σαλαμαστράκη Χριστίνα    18 9/14    
9    Παπαγιάννη Μελίνα-Θαρρενή    18 7/14    
Α3’ ΤΑΞΗ
1    Χρούση Μοσχούλα    19 13/14    
2    Σωτηράκη Ηλιάνα    19 11/14    

Β1’ ΤΑΞΗ
1    Διάκου Ελένη    20    
2    Καλογήρου Δέσποινα-Μαρίνα    19 11/14    
3    Αθανασίου Ελένη    19    
4    Λαζανάκη Γεωργία-Μαρκέλλα    18 13/14    
Β2’ ΤΑΞΗ
1    Μαργούτας Άνθιμος-Τσαμπίκος    19 5/14    
2    Μουστάκα Θαρρενή    18 11/14    
3    Πετρά Φωτεινή-Δέσποινα    18 9/14    
Β3’ ΤΑΞΗ
1    Τσουρδιού Μιχαήλ    19 2/14    
2    Χατζηδιάκου Αικατερίνη    19 2/14    
3    Τύπου Ευθυμία    18 13/14    
4    Χατζηχριστοδούλου Αναστασία    18 9/14    
5    Χατζημανέττα Κυριακή    18 7/14    

Γ1’ ΤΑΞΗ
1    Δράκου Παρασκευή-Μοσχούλα- Φερενίκη    20    
2    Αθανασίου Ιωάννα-Μαριέττα    19 10/14    
3    Κακούλη Σπυριδούλα - Ελευθερία    18 12/14    
4    Κασιώτη Αικατερίνη    18 10/14    
Γ2’ ΤΑΞΗ
1    Παπαγιάννη Κωνσταντίνα    19 12/14    
2    Μπακίρης Νικόλαος    19 10/14    
3    Κουρτλάρη Αγγελική    19 8/14    
4    Παπαβασιλείου Παντελεήμων - Σταύρος    19 6/14    
5    Πέρος Μιχαήλ - Χρήστος    19 1/14    
6    Νικολάου Μιχαέλα-Θαρρενή    18 13/14    
7    Ουάλες Σεβαστή    18 13/14    
8    Πετράς Ευάγγελος-Αναστάσιος    18 9/14    
Γ3’ ΤΑΞΗ
1    Χατζηχριστοδούλου Γεώργιος    19 13/14    
2    Φωτάρα Αικατερίνη    19 10/14    
3    Φωτάρας Μιχαήλ    19 10/14    
4    Τσουρδιού Ηλίας-Μιχαήλ    19 8/14    
5    Πύργιογλη Γεωργία    19 4/14    
6    Σακελλαρίου Αλεξάνδρα    19 1/14    
7    Χρυσοβέργης Μιχαήλ - Άγγελος    18 9/14    

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
Α1’ ΤΑΞΗ
1    Διαμαντόπουλος Σπυρίδων    19 7/14
2    Γερογιαννάκης Μιχαήλ    19 1/14
3    Κασιώνη Κωνσταντίνα    19 1/14
Α2’ ΤΑΞΗ
1    Καρναβα Ειρήνη-Δέσποινα    19 13/14
2    Μαμαλλιγκα Μυρτώ    19 9/14
3    Κουκιά Καθολική    19 6/14
4    Κυριαζή Χρυσούλα-Τσαμπίκα    19 3/14
5    Κοντομανώλη Μαρία-Λουκία    18 11/14
6    Κωνσταντάκη Δέσποινα-Σοφία    18 7/14
7    Μπάκη Δέσποινα    18 7/14
Α3’ ΤΑΞΗ
1    Πέτρου Λουκάς    19 8/14
Α4’ ΤΑΞΗ
1    Φώτενα Δέσποινα    19 7/14
2    Τσίκκη Ελένη    19 1/14
3    Χαβιάρας Ιωάννης-Νικόλαος    18 12/14
4    Σταύρου Αγγελίνα-Παναγιώτα    18 11/14
5    Φανιού Μιχαήλ    18 11/14
6    Χρονιάρη Όλγα    18 10/14
7    Χιαμπόλης Γεράσιμος    18 7/14

Β1’ ΤΑΞΗ
1    Γενή Νικολέττα    19 12/14
2    Αλεξοπούλου Τσαμπίκα-Παναγιώτα    19 10/14
3    Βόλας Μιχαήλ-Τσαμπίκος    19 10/14
4    Βονάκη Μαρία    19 8/14
5    Γιαννούρη Μαρίνα    19
6    Αχλαδιώτης Αναστάσιος    18 12/14
7    Βόλας Μιχαήλ-Παναγιώτης    18 8/13
Β2’ ΤΑΞΗ
1    Κεφάλας Άγγελος    19 12/14
2    Ελενίτσα Τσαμπίκα    19 8/14
3    Θεοδωράκη Παρασκευή-Μαρία    19 8/14
4    Καστρουνή Χρυσάνθη    19 8/14
5    Καρανάσιος Θωμάς    18 13/14
6    Καστάνια Κυριακή    18 9/14
Β3’ ΤΑΞΗ
1    Μανωλάκης Αντώνιος    20
2    Μαρτίδης Σάββας    20
3    Μαραγκίδη Μαριέττα    19 9/14
4    Μακρή Αικατερίνη    19 1/14
5    Μπατσίλας Χρυσόστομος    18 10/14
6     Μαστροσάββας Ραφαήλ    18 9/14
Β4’ ΤΑΞΗ
1    Ποτσάκης Εμμανουήλ    20
2    Πυλαρινού Μαριάννα    20
3    Παρσωτάκης Γεώργιος    19 9/14
4    Παντελίδη Χρυσή-Τσαμπίκα    19 6/14
5    Παπαγούρα Αικατερίνη    19 6/14
6     Πάττας Γεώργιος-Κωνσταντίνος    18 12/14
7    Ρούστα Μαρία    18 10/14
8    Πολυχρόνη Μαρία    18 7/14
Β5’ ΤΑΞΗ
1    Χιώτη Καλλιόπη    19 9/14
2    Ταρακτσόγλου Δημοσθένης    19 8/14
3    Τσάππη Καθολική    19 6/14
4    Τσόμπο Έρικα    19 6/14
5    Σταύρου Σταύρος    19 4/14
6    Σφήκα Άννα    18 9/14
7    Τσιράκος Λάμπρος-Τσαμπίκος    18 9/14

Γ1’ ΤΑΞΗ
1    Αγγελίδη Χριστίνα    19 5/14
2    Διακοσταυριανός Σάββας    19 5/14
3    Θεουλάκη Ελένη    19 3/14
4    Γιαννούτσου Χαριτωμένη    18 13/14
5    Γκουγκουντρή Χριστίνα-Ελεούσα    18 13/14
6    Ζουρούδης Κυριάκος    18 11/14
Γ2’ ΤΑΞΗ
1    Κουδούνη Σταματία-Αικατερίνη    19 13/14
2    Κουκιά Μαρία    19 12/14
3    Κωστοπούλου Μαρία    19 11/13
4    Κρητικού Στεργούλα    19 11/14
5    Κουκιάς Γεώργιος-Μάριος    19 9/13
6    Κορκίδας Κωνσταντίνος-Μάρκος    18 10/14
7    Κατίνα Μαρία    18 9/14
8    Κόρμπα Μέ­λλω-Τσαμπίκα    18 8/14
Γ3’ ΤΑΞΗ
1    Μανωλάκη Δέσποινα    20
2    Μιχαλάκη Γεωργία    19 11/14
3    Λούπη Ηλιάνα    19 4/14
4    Μπακαλούμα Ζωή    18 12/14
Γ4’ ΤΑΞΗ
1    Παπαδημήτρη Αικατερίνη    20
2    Παπαδημήτρη Παρασκευή    19 12/13
3    Σιμιτζή Αρετή-Μαρία    19 11/13
4    Ντάσκα Κωνσταντίνα    19 7/13
5    Παπαδημήτρη Αικατερίνη    19
Γ5’ ΤΑΞΗ
1    Χιαμπόλη Μαρία    19 8/13
2    Τσαρουχα Δέσποινα    18 13/14
3    Στάγκα Ευαγγελία    18 12/13
4    Σμαραγδιού Τσαμπίκα-Χριστίνα    18 10/13