Οι αριστούχοι μαθητές του γυμνασίου Ιαλυσού

Ανακοινώθηκαν χθες από το γυμνάσιο Ιαλυσού «Καλλιπάτειρα» τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν και στις τρείς τάξεις.
Πρόκειται συγκεκριμένα για τους εξής:

Α’ ΤΑΞΗ
1    ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ    20
2    ΜΠΙΛΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ    20
3    ΦΡΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ    20
4    ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    19 11/14
5    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    19 11/14
6    ΓΚΟΝΤΟΥΝΙ ΕΡΝΕΣΤ    19 11/13
7    ΜΠΟΥΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ    19 10/14
8    ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ    19 10/14
9    ΠΕΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ    19 10/14
10    ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ    19 09/14

11    ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ    19 08/14
12    ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    19 08/14
13    ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ    19 08/14
14    ΜΑΓΡΙΠΛΗ ΘΕΑΝΩ    19 05/14
15    ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΗΜΩΝ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    19 05/14
16    ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ    19 05/14
17    ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ    19 03/14
18    ΤΖΟΓΙΑ ΗΛΙΑΝΑ    19 03/14
19    ΠΑΣΣΑΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    19 02/14
20    ΧΑΤΖΗΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    19 01/14

21    ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    19
22    ΚΑΚΟΥΛΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    18 13/14
23    ΖΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    18 12/14
24    ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    18 12/14
25    ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ    18 11/14
26    ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ    18 09/14
27    ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ - ΚΥΡΙΑΚΟΣ    18 09/14
28    ΝΤΟΥΡΑ (DURA) ΑΝΤΖΕΛΑ (ANXHELA)    18 09/14
29    ΚΑΛΗΜΕΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    18 07/14
30    ΝΤΟΓΚΟΥΣ ΙΜΠΡΑΗΜ    18 07/13

Β’ ΤΑΞΗ
1    ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΑΣ    19 12/14
2    ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    19 11/14
3    ΚΑΣΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    19 10/14
4    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    19 07/14
5    ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ - ΑΝΝΑ    19 05/14
6    ΤΣΙΜΠΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ    19 04/14
7    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΑΜΑΛΙΑ    19
8    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    18 13/14
9    ΜΟΥΧΑΜΕΤΑΙ ΑΜΑΡΙΛΝΤΑ    18 13/14
10    ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    18 12/14

11    ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ    18 12/14
12    ΒΕΛΗ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ    18 11/14
13    ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    18 11/14
14    ΚΟΡΩΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ    18 10/14
15    ΚΡΟΥΖ ΝΟΕΛ - ΓΟΥΙΛΙΑΜ    18 10/13
16    ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΣΕΒΑΣΤΟΣ - ΜΙΧΑΗΛ    18 09/14
17    ΧΑΤΖΗΚΑΛΗΜΕΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ    18 07/14

 Γ’ ΤΑΞΗ
1    ΑΛΝΤΑΣΙ ΦΑΤΙΟΝΑ    20
2    ΜΟΣΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    20
3    ΚΟΥΤΡΑ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ    19 13/14
4    ΔΑΝΕΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    19 10/14
5    ΛΕΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ    19 10/14
6    ΠΙΛΑΤΕΡΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ    19 10/14
7    ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ     19 08/14
8    ΜΥΡΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΟΝΥΜΦΗ-ΓΕΩΡΓΙΑ    19 08/14
9    ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    19 07/14
10    ΚΙΟΥΡΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    19 05/14

11    ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗ ΝΙΚΟΛΙΑ    19 05/14
12    ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    19 03/14
13    ΛΑΖΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ    19 02/14
14    ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΒΑΛΑΣΙΑ    19 01/14
15    ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ    19 01/14
16    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ - ΣΟΦΙΑ    19
17    ΜΑΝΩΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΤΕΛΛΑ    19
18    ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΣ    18 12/14
19    ΚΑΡΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    18 11/14
20    ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΝΙΚΗ-ΝΕΦΕΛΗ    18 09/14
21    ΚΑΡΑΜΠΗ ΜΑΡΙΑ    18 08/14
22    ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    18 07/14