Αναπτυξιακό τουρνουά από το Φοίβο

Αναπτυξιακό τουρνουά με τη συμμετοχή αρκετών ομάδων από όλο το νησί διοργανώνει την Παρασκευή και το Σάββατο ο Φοίβος Κρεμαστής. Το τουρνουά αφορά τις κατηγορίες προπαίδων, τζούνιορ και προ τζούνιορ. Οι διοργανωτές εξέδωσαν χθες το πρόγραμμα των αγώνων που έχει ως εξής:  
 

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ        
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-6-2016        
ΓΚΡΟΥΠ Α        
09:00-9:30    ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ -ΡΟΔΟΣ
10:00-10:30    ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ -ΑΤΛΕΤΙΚΟ
11:00-11:30    ΡΟΔΟΣ    -ΑΤΛΕΤΙΚΟ
ΓΚΡΟΥΠ Β        
9:30-10:00     ΣΙΦΟΝΙΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1
9:30-10;00    ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ -ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
10:30-11:00    ΣΙΦΟΝΙΟΣ-ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
10:30-11:00    ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ -ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1
11:30-12;00    ΣΙΦΟΝΙΟΣ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
11:30-12;00    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1
ΓΚΡΟΥΠ Γ    
17:00-17:30    ΦΟΙΒΟΣ 1 -ΠΑΝΘΗΡΕΣ2
17:00-17:30    ΒΕΛΗΣ-ΑΕΡΑ 1
18:00-18:30    ΦΟΙΒΟΣ 1 -ΑΕΡΑ 1
18:00-18:30    ΒΕΛΗΣ-ΠΑΝΘΗΡΕΣ2
19:00-19:30    ΦΟΙΒΟΣ 1 -ΒΕΛΗΣ
19:00-19:30    ΑΕΡΑ 1-ΠΑΝΘΗΡΕΣ2
ΓΚΡΟΥΠ Δ        
17:30-18:00    ΑΕΡΑ 2 -ΑΡΕΝΑ
18:30-19:00    ΦΟΙΒΟΣ 2 -ΑΡΕΝΑ
19:30-20:00    ΦΟΙΒΟΣ 2 -ΑΕΡΑ 2
        
ΤΖΟΥΝΙΟΡ        
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16-6-2016        
ΓΚΡΟΥΠ Α        
12:15-12:40    ΦΟΙΒΟΣ 1-ΑΡΕΝΑ
12:15-12:40    ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2 –ΡΟΔΙΩΝ  ΠΑΙΔΕΙΑ
12-:40-13:05    ΦΟΙΒΟΣ 1-ΡΟΔΙΩΝ  ΠΑΙΔΕΙΑ
12-:40-13:05    ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2     ΑΡΕΝΑ
13:05--13:30    ΦΟΙΒΟΣ 1-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2
13:05--13:30    ΑΡΕΝΑ-ΡΟΔΙΩΝ  ΠΑΙΔΕΙΑ
ΓΚΡΟΥΠ Β        
20:15-20:40     ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
20:15-20:40     ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ
20:40-21:05     ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ
20:40-21:05     ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
21:05-21:30 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
21:05-21:30    ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ

ΣΑΒΒΑΤΟ 17-6-2016        
ΓΚΡΟΥΠ Γ        
9:00-9:25    ΣΙΦΟΝΙΟΣ 1 -ΑΣΤΙΡ
9:50-10:15    ΑΣΤΙΡ -ΦΟΙΒΟΣ 2
10:40-11:05    ΣΙΦΟΝΙΟΣ 1 -ΦΟΙΒΟΣ 2
ΓΚΡΟΥΠ Δ        
9:25-9:50    ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1-ΒΕΛΗΣ
9:25-9:50    ΕΥΚΛΗΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ
10:15-10:40    ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1-ΙΠΠΟΤΕΣ
10:15-10:40    ΕΥΚΛΗΣ-ΒΕΛΗΣ
11:05-11;30    ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1-ΕΥΚΛΗΣ
11:05-11;30    ΙΠΠΟΤΕΣ-ΒΕΛΗΣ
        
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ         
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-6-2016        
12:00-12:25    ΡΟΔΟΣ-ΒΕΛΗΣ
12:00-12:25    ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12:00-12:25    ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ -ΕΥΚΛΗΣ
12:00-12:25    ΦΟΙΒΟΣ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ
12:25-12:50    ΒΕΛΗΣ -ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
12:25-12:50    ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ -ΑΓ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
12:25-12:50    ΕΥΚΛΗΣ-ΦΟΙΒΟΣ
12:25-12:50    ΑΤΛΕΤΙΚΟ-ΙΠΠΟΤΕΣ
12:50-13:15    ΡΟΔΟΣ-    ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
12:50-13:15    ΠΑΝΘΗΡΕΣ -ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
12:50-13:15    ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ