Τέσσερα μετάλλια για τα Δωδεκάνησα στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου

Την Κυριακή ολοκληρώθηκε το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Στίβου Παίδων-Κορασίδων στα Τρίκαλα με τη συμμετοχή αρκετών Δωδεκανησίων.

Σε μια διοργάνωση με υψηλό επίπεδο λόγω του έντονου συναγωνισμού, οι εκπρόσωποί μας, τα πήγαν αρκετά καλά κι επέστρεψαν στη βάση τους συνολικά με τέσσερα μετάλλια.

Η Μαρία Μαγκούλια της Ένωσης Καζώνη-Κάλυμνος 2000, όπως αναμενόταν, πήρε το χρυσό στη σφαίρα, όπως και ο Νίκος Κατραμάδος, αθλητής του ΓΣΝ Λέρου, στο τριπλούν. Από κει και πέρα, ο Αντώνης Ρούσος, επίσης από την Ένωση και ο Αλέξανδρος Παθιάκης του ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009, ήταν «χάλκινοι» σε 400μ. και επί κοντώ αντιστοίχως.

Οι τριάδες και οι θέσεις που πήραν οι Δωδεκανήσιοι στα Τρίκαλα, έτσι όπως δόθηκαν από τον ΣΕΓΑΣ:

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ
1.   ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ                  2001  ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ             59.29                                              
2.   ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ                    2000  ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ                 56.14                 
3.   ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ               2002  ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛ       55.44                 
8.   ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ                    2001  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         50.97      

 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ(0.84) ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

1.   ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ            2000  ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ         54.30                
2.   ΣΚΟΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               2000  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ          55.00                                          
3.   ΜΕΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΜΙ             2000  ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             55.78                                             
16.   ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ                 2001  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         64.75            

200 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

1.   ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2001  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ              22.42     
2.   ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ            2000  ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ        22.45     
3.   ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ              2000  ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ        22.56     
8.   ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               2000  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ        22.80      
10.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           2000  ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ       23.13      

 200 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

1.   ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ                  2000  ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ       24.98     
2.   ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ                 2002  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ          25.32     
3.   ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ-ΚΑΘΡΙΝ         2001  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         25.39                                 
9.   ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ                     2000  ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ       26.05      

800 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ 

1.   ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ            2000  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ             1:55.42                
2.   ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ         2000  ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ               1:55.89                                          
3.   ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ             2000  ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ     1:57.72                                          
10.   ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ          2001  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ               2:00.79                                              

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ 

  1.    ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ                2000  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ        15.87                  

  2.   ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ             2000  ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ          14.87                                           

  3.   ΒΑΝ ΝΤΕ ΣΑΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙ  2000  ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       14.49                  

 800 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ 

  1.   ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ              2001  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ      2:17.62                  

  2.   ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ              2001  ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ     2:17.94                                             

  3.   ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ                2002  ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ     2:18.99                                            

  7.   ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ             2000  ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ        2:22.47                                               

 10.   ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2001  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ               2:24.94        

 

  3000 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ                2001  ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ            9:00.93                  

  2.   ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             2002  ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ              9:06.85                                             

  3.   ΡΑΓΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               2000  ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ              9:08.30                       

  30.   ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟ      2002  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      10:38.53      

 

 3000 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ 

1.   ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ           2001  ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ         10:47.00                  

2.   ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤ     2001  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ           10:53.16                                           

3.   ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         2001  ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             10:53.61                                              

4.   ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩ    2002  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ          11:05.21                                              

5.   ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2000  ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            11:07.77                                               

6.   ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2000  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009      11:12.76      

 

     110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.91Μ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  2000  ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ                14.65                                             

  2.   ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              2001  ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20       14.75                                              

  3.   ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            2002  ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ                 14.81                                              

 15.   ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                2001  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         17.23     

 

 100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.76Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ         2000  ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ                 14.30     

  2.   ΡΕΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                2000  ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ       14.55     

  3.   ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ               2001  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                14.67     

 13.   ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ               2000  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         16.18     

 

 ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ 

  1.   ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            2001  ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ              14.19                                                                                                                                            

  2.   ΑΥΘΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              2000  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                14.16     

  3.   ΦΕΙΔΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           2000  ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ                 13.49      

 

  100 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           2002  ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ          10.91     

  2.   ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       2001  ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ        11.08                                 

  3.   ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ             2001  ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ       11.24                                

  5.   ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           2000  ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ       11.32     

 

100 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑ       2000  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        12.22     

  2.   ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ             2000  ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                12.39     

  3.   ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ     2002  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        12.42                                

  7.   ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ                     2000  ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ       12.52     

 

 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (24/06/2017)

  1.   ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ                  2002  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               44.79                                      

  2.   ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                2002  ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ            41.66                  

  3.   ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                2001  ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         41.03                  

  5.   ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ                2000  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ        38.95                 

   400 M ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ            2000  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ               49.80                  

  2.   ΠΟΤΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           2000  ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               50.28                                        

  3.   ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               2000  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ        50.68                         

  ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ 

  1.   ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                2001  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 4.65                  

  2.   ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                  2000  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ           4.60                  

  3.   ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ            2001  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          4.30                   

  3.   ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                 2002  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        4.30                   

  7.   ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ   2001  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          4.20     

 400 M ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ      2000  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ          57.21                  

  2.   ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ          2001  ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ              58.58                  

  3.   ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                  2002  ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ            58.69                                              

  8.   ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2001  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                 59.74                                            

1500Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 1.   ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ                2002  ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ            4:39.51                                              

  2.   ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΙΚΤΩΡΙΑ        2000  ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ             4:43.08                                             

  3.   ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ              2001  ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ     4:43.60                  

19.   ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2000  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       5:18.66

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 500ΓΡ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΟΣ  (24/06/2017)

  1.   ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ                  2002  ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               53.19                                  

  2.   ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ          2000  ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ                 46.66                  

  3.   ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ                   2001  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                 46.45   

 11.   ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ      2001  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                 35.92        

   ΔΕΚΑΘΛΟ ΠΑΙΔΩΝ

 1.   ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ             2000 ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙ        6067                                   

 2.  711  ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         2001 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ                 5844                                   

 3.   ΤΖΙΒΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝ       2000 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ                5814       15                            

 6.   709  ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ          2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          5247       11    

 8.  710  ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          5192        9

ΕΠΤΑΘΛΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

  1.  ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ             2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ           5042                                   

  2.   ΤΣΙΑΜΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ                2001 ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ             4890            

  3.   ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ       2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ                  4862      

  8.   ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ                 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          3791               

 18. ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                  2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          3384   

 19. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ                2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ        3154        

 22.  ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ            2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ 'Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ        2861                

 

4Χ400Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 

  1.   ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ      3:58.27                                                                                

ΔΙΑΜΑΝΤΗ Α.(2001) - ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ι.(2001)

ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ Ε.(2001) - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Ε.(2002)

2.   ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ     3:59.57                                                                           

ΚΡΟΜΛΙΔΟΥ Θ.(2001) - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ Σ.(2002)

ΣΙΔΕΡΗ Ε.(2001) - ΣΤΥΛΟΥ Ν.(2001)

3.   ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ      3:59.64                                                                               

ΖΙΑΡΡΑ Μ.(2001) - ΝΤΑΣΙΟΥ Ν.(2001)

ΜΙΧΑΛΙΟΥ Μ.(2000) - ΠΑΤΣΙΔΟΥ Γ.(2000)

 

 17.   ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ      4:18.08                                                                                   

ΚΙΚΟΥΣ Ι.(2002) - ΜΙΑΟΥΛΗ Γ.(2001)

ΜΑΡΙΝΟΥ Μ.(2001) - ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ Ε.(2000)