Δωδεκανησιακό ντέρμπι στην πρεμιέρα της  Α2 του βόλεϊ ανδρών

Πραγματοποιήθηκε χθες στα γραφεία της ΕΟΠΕ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α2 Κατηγορίας των ανδρών στο βόλεϊ.

Ο 2ος υποόμιλος του Α΄Ομίλου  στον οποίο αγωνίζονται το «Ροδίων Αθλησις» και οι Αθλοπαιδιές Κω, ξεκινάει με το μεταξύ τους παιχνίδι που θα γίνει στην Κω στις 4 ή 5 Νοεμβρίου όπως ορίζει το πρόγραμμα που βγήκε από τη χθεσινή κλήρωση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων για την Α2 των ανδρών έχει ως εξής:
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (4-5 /11)-10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20-21/1/2018)
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω- Ροδίων Αθλησις
ΑΕΚ Αθηνών-ΕΑ Πατρών
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟΝ Αργυρούπολης- ΑΟ Μαρκόπουλου
Ρεπό έχει ο ΔΑΣ Δραπετσώνας

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (11-12/11)-11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27-28/1/2018)
ΑΟΝ Αργυρούπολης- ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
Ροδίων Αθλησις- ΑΕΚ Αθηνών
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Μαρκόπουλου-ΑΟ Αιγιαλέων
Ρεπό έχει η ΕΑ Πατρών

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (18-19/11)-12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3-4/2/2018)
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΣΦΑΜ Φοίβος- ΕΑ Πατρών
ΑΟ Αιγιαλέων-ΔΑΣΔραπετσώνας
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω-ΑΟ Μαρκόπουλου
Ρεπό το Ροδίων Αθλησις

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (25-26/11)-13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10-11/2/2018)
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω-ΑΕΚ Αθηνών
Ροδίων Αθλησις- ΣΦΑΜ Φοίβος
ΕΑ Πατρών-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Μαρκόπουλου- ΔΑΣ Δραπετσώνας
Ρεπό ο ΑΟΝ Αργυρούπολης

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2-3/12)-14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-18/2/2018)
ΣΦΑΜ Φοίβος- ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Αιγιαλέων-Ροδίων Αθλησις
ΔΑΣ Δραπετσώνας –ΕΑ Πατρών
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΟ Μαρκόπουλου
Ρεπό ο ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/12)-15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24-25/2/2018)
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω-ΣΦΑΜ Φοίβος
Ροδίων Αθλησις-ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΟ Μαρκόπουλου-ΕΑ Πατρών
Ρεπό η ΑΕΚ Αθηνών

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/12) -16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3-4/3/2018)
ΔΑΣ  Δραπετσώνας-ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟ Αιγιαλέων-ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΕΚ Αθηνών
ΕΑ Πατρών-Ροδίων Αθλησις
Ρεπό ο ΑΟ Μαρκόπουλου

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23/12)-17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10-11/3/2018)
ΑΟΝ Αργυρούπολης-ΕΑ Πατρών
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω-ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΕΚ Αθηνών-ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Μαρκόπουλου-Ροδίων Αθλησις
Ρεπό ο ΣΦΑΜ Φοίβος

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13-14/1/2018)-18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17-18/3/2018)
Ροδίων Αθλησις- ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΕΑ Πατρών –ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
ΔΑΣ Δραπετσώνας-ΑΕΚ Αθηνών
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Μαρκόπουλου
Ρεπό ο ΑΟ Αιγιαλέων