Τα αποτελέσματα στην Aegean Regatta

Χθες ήταν προγραμματισμένο να διεξαχθούν οι παράκτιες ιστιοδρομίες της Aegean Regatta στη Ρόδο και τις βραδινές ώρες οι απονομές στο πλαίσιο της τελετής λήξης της διοργάνωσης, που φέτος φιλοξενήθηκε στη θαλάσσια περιοχή της Δωδεκανήσου.

Την περασμένη Κυριακή τα σκάφη ξεκίνησαν από την Πάτμο και στη συνέχεια έβαλαν πλώρη για την Αστυπάλαια και τη Νίσυρο, φτάνοντας πια στο νησί μας για το τελευταίο και σημαντικό εξίσου σκέλος. Κάθε ιστιοδρομία είχε το δικό της εξαιρετικό ενδιαφέρον με τα… τερτίπια του ανέμου, βάζοντας έτσι σε δοκιμασία τα πληρώματα, αφού άλλαζαν τα αγωνιστικά δεδομένα.

Την Aegean Regatta διοργάνωσε για 17η χρονιά η Γενική Γραμματεία Αιγαίου και Νησιωτικής Πολιτικής μαζί με την Επιτροπή Ανοιχτής Θαλάσσης της Ελληνικής Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας.

Μέγας χορηγός της Aegean Regatta ήταν η εταιρία τηλεπικοινωνιών COSMOTE, που συντρόφευσε τα πληρώματα και τους φίλους του θεσμού για τέταρτη συνεχόμενη φορά, στηρίζοντας τον νησιώτικο πολιτισμό και τον αθλητισμό. Χορηγός ήταν η Μαρίνα της Ρόδου που φιλοξένησε τη διοργάνωση στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις της, δίνοντας στους συμμετέχοντες την ευκαιρία να απολαύσουν τις εξαιρετικές παροχές της.

Συντονιστής όμιλος για τη φετινή διοργάνωση της Aegean Regatta ήταν ο ΑΣΙΑΘ Ρόδου και συνδιοργανωτές οι: A.O. Aιγαίου, N.O. Xίου, N.O. Σάμου, Λ.Ο.Ι.Α.Θ. Μυτιλήνης, Ν.Ο. Λέρου και Ι.Ο.Μυτιλήνης.

Τα αποτελέσματα της 3ης ιστιοδρομίας από τη Νίσυρο στη Ρόδο:

ORC

Pos

Nation

Yacht Name

Sail No

Bow

Type

Finish Time

Elapsed

Corrected

Pts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

TUR

SHAK SHUKA

TUR-9939

30

A35

+0 18:37:24

07:37:24

07:50:40

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

GRE

APIDALOS NAFS-TATOI CLUB

GRE-1880

17

IMX-40

+0 18:26:28

07:26:28

07:58:10

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

TUR

EXIT

TUR-911

10

FIRST 34.7

+0 19:07:41

08:07:41

07:59:53

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

GRE

ANATELOUSSA AFRODITI

GRE-1282

22

FIRST 34.7

+0 19:11:31

08:11:31

08:01:12

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

GRE

BAXIMUS

GRE-74

02

X-35 OD

+0 18:46:39

07:46:39

08:06:15

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

TUR

MATRAK II

TUR-4446

03

Dubois 37 one-off

+0 18:07:30

07:07:30

08:18:02

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

TUR

GOKOVA

TUR-651

25

MAT 12

+0 18:51:07

07:51:07

08:40:35

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

IRL

HOT PANTS 3

IRL-7054

05

Hunter 707

+0 20:41:56

09:41:56

08:52:28

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORCi

Pos

Nation

Yacht Name

Sail No

Bow

Type

Div

Finish Time

Elapsed

Corrected

Overall
Pts

Division
Pts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

GRE

GRANMA X

GRE-88

08

IMX-38

2

+0 18:46:18

07:40:18

07:39:01

1,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

GRE

SUGAR

GRE-400

07

X-40 SPORT

1

+0 18:36:17

07:30:17

07:42:10

2,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

GRE

BANA BIOLETTA 3

GRE-1212

12

ILC 40

1

+0 18:01:22

06:55:22

07:48:15

3,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

GRE

ESTELLA

GRE-6238

24

FIRST 42 S7

2

+0 19:08:07

08:02:07

07:48:20

4,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

GRE

TAMUMM

GRE-1265

09

FARR (ex Mumm) 30

2

+0 18:44:15

07:38:15

07:49:53

5,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

GRE

HAKUNA MATATA

GRE-1243

27

COMET 41S

1

+0 18:33:20

07:27:20

07:50:25

6,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

GRE

ALLEGORIA

GRE-517

18

BAVARIA 35 MATCH

2

+0 19:05:27

07:59:27

07:50:46

7,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

GRE

ERYTOS II-COSMOTE

GRE-1050

15

JV 44

1

+0 18:06:10

07:00:10

07:53:47

8,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

GRE

CODE ZERO - VODAFONE

GRE-9442

16

GRAND SOLEIL 42 R

1

+0 18:25:47

07:19:47

07:55:16

9,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

GRE

RESPECT

GBR-1035

19

1D35

2

+0 18:26:16

07:20:16

07:55:32

10,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

GRE

VENTUS

GRE-933

13

SUN FAST 37

2

+0 19:27:50

08:21:50

07:56:29

11,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

GRE

BANA BIOLETTA 4

GRE-48

11

ILC 40

1

+0 18:05:57

06:59:57

07:57:32

12,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

GRE

BLACK JACK-STATUS MARITIME

GRE-4242

21

GP 42

1

+0 17:37:34

06:31:34

08:01:09

13,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

GRE

MELTEMI

GRE-1701

01

RM 1260

1

+0 18:51:08

07:45:08

08:06:49

14,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

GRE

ADRA

GRE-1221

20

FIRST 31.7

2

+0 20:09:32

09:03:32

08:16:41

15,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

GRE

AELLA

GRE-1280

23

SWAN 42 CS

1

+0 18:27:07

07:21:07

08:19:39

16,00

9,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

GRE

BLUE SHARK

GRE-1961

14

GRAND SURPRISE

2

+0 19:36:31

08:30:31

08:28:44

17,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

AUT

Austria One

AUT 36

04

IMOCA 60

1

+0 17:39:49

06:33:49

08:55:31

18,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

GRE

FILINTA

GRE-3117

06

FIRST 31.7

2

DNC

 

 

20,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ORC CLUB

Pos

Nation

Yacht Name

Sail No

Bow

Type

Div

Finish Time

Elapsed

Corrected

Overall
Pts

Division
Pts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

GRE

SUN FIZZ

GRE-1085

63

SUN FIZZ

2

+0 19:41:15

08:29:15

07:42:51

1,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

GRE

KRAKEN

GRE-302

74

MOUNT GAY 30

2

+0 19:00:41

07:48:41

07:45:27

2,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

GRE

MANOULI TOO

GRE-1281

60

SUN ODYSSEY 45.1

1

+0 19:05:48

07:53:48

07:48:50

3,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

CYP

ANERADA

CYP-832

58

SUN FIZZ

2

+0 19:44:35

08:32:35

07:50:05

4,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

GRE

KALLISTO

GRE-1151

70

OLYMPIC SEA 42

2

+0 19:38:01

08:26:01

07:53:04

5,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

GRE

IPSIPILI-AEGEAS YACHTING

GRE-1432

54

ELAN 40 SD FK

1

+0 19:16:43

08:04:43

07:54:44

6,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

RUS

DANCER

DANCER

49

FIRST 375

3

+0 20:09:24

08:57:24

07:54:51

7,00

1,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

GRE

ASSANTE

GRE-1073

71

BAVARIA 36

2

+0 19:42:41

08:30:41

07:59:35

8,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

GRE

MYTILANA

GRE-1708

73

SUN LEGENDE 41

2

+0 19:44:27

08:32:27

08:00:13

9,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

GRE

KALIMERA

GRE-14

46

YCA 29

3

+0 21:07:32

09:55:32

08:00:54

10,00

2,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

GRE

GIORGIO-FURUNO

GRE-1290

33

ELAN 40 SD FK

1

+0 19:32:15

08:20:15

08:01:47

11,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

GRE

APOLLON

GRE-84

39

SUNSHINE 36 ST.EXT

2

+0 19:54:04

08:42:04

08:06:46

12,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

CYP

ALMIRA

CYP-700

55

FIRST 38

2

+0 20:05:44

08:53:44

08:07:53

13,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

GRE

AFRODITI - SOLARIS

GRE-1110

48

BIANCA 420

1

+0 19:37:53

08:25:53

08:08:53

14,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

GRE

PANORMITIS

GRE-3762

77

FIRST 41S5

1

+0 19:34:26

08:22:26

08:09:10

15,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

GRE

DIMITRA

GRE-1096

72

OCEANIS 390

2

+0 20:04:13

08:52:13

08:09:19

16,00

9,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

GRE

NELLI

GRE-49486

59

JOUET 920

3

+0 20:47:23

09:35:23

08:09:29

17,00

3,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

GRE

NIRIIDA

GRE-1135

80

ELAN 37 SD

1

+0 19:37:16

08:25:16

08:12:17

18,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

GRE

MOUSMOULO

GRE-49409

66

HALLBERG RASSY 26

3

+0 21:46:30

10:34:30

08:13:23

19,00

4,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

GRE

DRAGON

GRE-1374

78

ATTALIA 32

3

+0 20:56:25

09:44:25

08:16:35

20,00

5,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21

GRE

CALEXICO

GRE-3323

69

X-332

2

+0 19:49:15

08:37:15

08:23:26

21,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

GRE

TOMAHAWK

GRE-2004

44

FIRST 45F5

1

+0 19:26:16

08:14:16

08:23:51

22,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

AUT

TRINITY

GER-4712

42

FIRST 456

1

+0 19:54:11

08:42:11

08:25:06

23,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24

GRE

PHEVOS

GRE-1018

64

BAVARIA 340 C

3

+0 21:02:25

09:50:25

08:27:56

24,00

6,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25

GRE

DAS BOOT

GRE-1486

41

DEHLER OPTIMA 101

3

+0 20:45:12

09:33:12

08:31:42

25,00

7,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26

GRE

AFROESSA

GRE-1353

68

SUN FAST 3200

2

+0 20:01:36

08:49:36

08:36:12

26,00

11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

CYP

ARGONAFTIS

CYP-888

36

ELAN 31

3

+0 21:02:49

09:50:49

08:42:42

27,00

8,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28

GRE

OKYROI II

GER-163

75

J 92

2

+0 20:24:27

09:12:27

08:53:33

28,00

12,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

29

GRE

ORION

GR-74

79

DUFOUR 3800

3

+0 21:52:06

10:40:06

08:55:04

29,00

9,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30

GRE

OKYRROI

GRE-4950

65

M & W 48

1

+0 20:46:50

09:34:50

09:26:33

30,00

9,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

31

GRE

AGIA IRINI

GRE-1390

51

SUN ODYSSEY 34.2

3

+0 22:06:37

10:54:37

09:32:20

31,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

32

GRE

APOLLON

GRE-1717

67

DUFOUR 350

2

+0 21:55:11

10:43:11

09:44:47

32,00

13,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

33

GRE

ADONIS

GRE-49380

45

IDYLLE 1550

1

+0 21:21:36

10:09:36

09:47:43

33,00

10,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

34

RUS

LA LOBA

LA LOBA

61

X-412 MK2

1

+0 20:53:02

09:41:02

09:48:35

34,00

11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35

GRE

MOURMOURA

GRE-1626

56

DUFOUR 1800

3

+1 00:06:19

12:54:19

10:02:48

35,00

11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

36

BUL

NIKEA

GRE-1752

53

BAVARIA 46 CRUISER

1

+0 20:56:10

09:44:10

10:10:17

36,00

12,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

37

GRE

SPITHA

GRE-1075

76

GIBSEA 312

3

+0 23:17:19

12:05:19

10:11:09

37,00

12,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

38

GRE

SAMIA

GRE-99

62

DUFOUR 3800

3

+1 00:22:16

13:10:16

10:25:53

38,00

13,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

39

GRE

TWO CHOICES

GRE-1807

35

OCEANIS 440 WK

1

+0 23:46:43

12:34:43

11:55:24

39,00

13,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

GRE

IDEA

GRE-1821

57

ATLANTIC 44

1

+1 01:10:00

13:58:00

12:15:46

40,00

14,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

41

ROU

ALLEGRO

ROU 21

40

Sonate Ovni 28 mod

3

+1 03:42:37

16:30:37

13:02:29

41,00

14,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

42

GRE

ATHINA

GRE-1038

38

HOOD 38

2

+1 01:37:06

14:25:06

13:08:48

42,00

14,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

UKR

INSTANT ZERO

INSTZERO

43

JEANNEAU 53

1

DNF

 

 

50,00

17,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

GRE

ILEKTRA

GRE-1381

52

FIRST 29

3

DNF

 

 

50,00

20,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

GRE

MILOU

GRE-1603

50

CONWAY 36 SLOOP

3

DNF

 

 

50,00

20,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

GRE

TUCACU

GRE-1532

37

DEHLER 34

3

DNF

 

 

50,00

20,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

GRE

NIKOLAOS

GRE-776

32

MIRAGE 28

3

DNC

 

 

50,00

20,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

RUS

BELKA

RUS-2628

34

FIRST 40.7

1

DNS

 

 

50,00

17,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

43

GRE

SIMERA

GRE-781

47

BAVARIA 350

3

DNS

 

 

50,00

20,00