Στις 12.00 τα τζάμπολ του Ανταγόρα στην Α2 γυναικών

Τόσο ο Ανταγόρας όσο και τα Χανιά, οι δύο ομάδες που προέρχονται από νησί κι έχουν απαιτητικό πρόγραμμα μετακινήσεων στο προσεχές πρωτάθλημα της Α2 γυναικών, θα δίνουν τα παιχνίδια τους νωρίς το μεσημέρι (12.00’) και στα εντός αλλά και στα εκτός έδρας, προκειμένου να εξυπηρετούνται συγκοινωνιακά. Αυτό, τουλάχιστον, προβλέπει ο ορισμός των αγώνων σύμφωνα με το πρόγραμμα της Ομοσπονδίας. 

Αναλυτικά οι ώρες διεξαγωγής των αγώνων του α’ γύρου:
1η αγωνιστική (15/10)
Κως (12.00’) Ανταγόρας – Σπόρτιγκ
Μελίσσια (14.30’) Μελίσσια – Προφήτης Ηλίας
Κοντόπευκο (19.30’) Αγία Παρασκευή – Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Κλαδισού (12.00’) Χανιά – Καλύβια
Πετρούπολη (14.30’) Άρης Π. – Ελευθερία Μοσχάτου
Α’ Ηλιούπολης (12.00’) Ηλιούπολη – Ζωγράφου

2η αγωνιστική (22/10)
Καμίνια (12.00’) Προφήτης Ηλίας – Ανταγόρας
Αγ. Δημητρίου (16.00’) Κρόνος – Μελίσσια
Καλύβια (18.30’) Καλύβια – Αγία Παρασκευή
Μοσχάτο (12.00’) Ελευθερία – Χανιά
Ζωγράφου (17.00’) Ζωγράφου – Άρης Πετρούπολης
Πατήσια (13.00’) Σπόρτιγκ – Ηλιούπολη

3η αγωνιστική (29/10)
Κως (12.00’) Ανταγόρας – Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μελίσσια (14.30’) Μελίσσια – Καλύβια
Κοντόπευκο (19.30’) Αγία Παρασκευή – Ελευθερία Μοσχάτου 
Κλαδισού (12.00’) Χανιά – Ζωγράφου
Πετρούπολη (14.30’) Άρης Π. – Ηλιούπολη
Πατήσια (13.00’) Σπόρτιγκ – Προφήτης Ηλίας

4η αγωνιστική (5/11)
Καλύβια (12.00’) Καλύβια – Ανταγόρας
Μοσχάτο (12.00’) Ελευθερία – Μελίσσια 
Ζωγράφου (17.00’) Ζωγράφου – Αγία Παρασκευή 
Α’ Ηλιούπολης (12.00’) Ηλιούπολη – Χανιά 
Πετρούπολη (14.30’) Άρης Π. – Σπόρτιγκ 
Αγ. Δημητρίου (16.00’) Κρόνος – Προφήτης Ηλίας

5η αγωνιστική (12/11)
Κως (12.00’) Ανταγόρας – Ελευθερία Μοσχάτου
Μελίσσια (14.30’) Μελίσσια – Ζωγράφου
Κοντόπευκο (19.30’) Αγία Παρασκευή – Ηλιούπολη
Κλαδισού (12.00’) Χανιά – Άρης Πετρούπολης
Πατήσια (13.00’) Σπόρτιγκ – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 
Καμίνια (12.00’) Προφήτης Ηλίας – Καλύβια

6η αγωνιστική (19/11)
Ζωγράφου (12.00’) Ζωγράφου – Ανταγόρας 
Α’ Ηλιούπολης (12.00’) Ηλιούπολη – Μελίσσια 
Πετρούπολη (14.30’) Άρης Π. – Αγία Παρασκευή 
Κλαδισού (12.00’) Χανιά – Σπόρτιγκ
Μοσχάτο (12.00’) Ελευθερία – Προφήτης Ηλίας
Καλύβια (18.30’) Καλύβια – Κρόνος Αγ. Δημητρίου

7η αγωνιστική (26/11)
Κως (12.00’) Ανταγόρας – Ηλιούπολη
Μελίσσια (14.30’) Μελίσσια – Άρης Πετρούπολης
Κοντόπευκο (14.00’) Αγία Παρασκευή – Χανιά
Πατήσια (13.00’) Σπόρτιγκ – Καλύβια
Καμίνια (12.00’) Προφήτης Ηλίας – Ζωγράφου
Αγ. Δημητρίου (16.00’) Κρόνος – Ελευθερία Μοσχάτου

8η αγωνιστική (3/12)
Πετρούπολη (12.00’) Άρης Π. – Ανταγόρας 
Κλαδισού (12.00’) Χανιά – Μελίσσια 
Κοντόπευκο (19.30’) Αγία Παρασκευή – Σπόρτιγκ
Α’ Ηλιούπολης (12.00’) Ηλιούπολη – Προφήτης Ηλίας
Ζωγράφου (17.00’) Ζωγράφου – Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μοσχάτο (12.00’) Ελευθερία – Καλύβια

9η αγωνιστική (10/12)
Κως (12.00’) Ανταγόρας – Χανιά
Μελίσσια (14.30’) Μελίσσια – Αγία Παρασκευή
Πατήσια (13.00’) Σπόρτιγκ – Ελευθερία Μοσχάτου 
Καμίνια (12.00’) Προφήτης Ηλίας – Άρης Πετρούπολης 
Αγ. Δημητρίου (16.00’) Κρόνος – Ηλιούπολη 
Καλύβια (18.30’) Καλύβια – Ζωγράφου

10η αγωνιστική (17/12)
Κοντόπευκο (12.00’) Αγία Παρασκευή – Ανταγόρας
Μελίσσια (14.30’) Μελίσσια – Σπόρτιγκ 
Κλαδισού (12.00’) Χανιά – Προφήτης Ηλίας
Πετρούπολη (14.30’) Άρης Π. – Κρόνος Αγ. Δημητρίου 
Α’ Ηλιούπολης (12.00’) Ηλιούπολη – Καλύβια 
Ζωγράφου (17.00’) Ζωγράφου – Ελευθερία Μοσχάτου

11η αγωνιστική (7/1)
Κως (12.00’) Ανταγόρας – Μελίσσια
Πατήσια (13.00’)Σπόρτιγκ – Ζωγράφου 
Καμίνια (12.00’) Προφήτης Ηλίας – Αγία Παρασκευή 
Αγ. Δημητρίου (14.00’) Κρόνος – Χανιά 
Καλύβια (18.30’) Καλύβια – Άρης Πετρούπολης 
Μοσχάτο (12.00’) Ελευθερία – Ηλιούπολη