Έτοιμο το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας Blue Star Ferries

Ως το πλέον συναρπαστικό των τελευταίων ετών αναμένεται το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας Blue Star Ferries αγωνιστικής περιόδου 2017-2018.

Η αυλαία του θα ανοίξει το σαββατοκύριακο 16-17 Σεπτεμβρίου και υπολογίζεται να πέσει στις 12 Μαΐου. Η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος πραγματοποιήθηκε σήμερα (28/8) το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣΔ.

Το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας Blue Star Ferries 2017-18

1η αγωνιστική 16η

 

Άρης

Δόξα Καρδ.

Ποσειδών Καρπ.

Αστέρας Π.

Κλεάνθης

Δόξα Ψ.

Απόλλων Κ.

Διγενής

Κατταβιά

Κλεόβουλος

Διαγόρας Β.

Ηρακλής Μ.

Φοίβος

ΑΕΡΑ

ΔΙ.ΑΣ.

Νικαγόρας

   

2η αγωνιστική 17η

 

Ποσειδών Καρπ.

Άρης

Δόξα Καρδ.

Κλεάνθης

Αστέρας Π.

Απόλλων Κ.

Δόξα Ψ.

Κατταβιά

Διγενής

Διαγόρας Β.

Κλεόβουλος

Φοίβος

Ηρακλής Μ.

Νικαγόρας

ΑΕΡΑ

ΔΙ.ΑΣ.

   

3η αγωνιστική 18η

 

Άρης

Κλεάνθης

Απόλλων Κ.

Ποσειδών Καρπ.

Κατταβιά

Δόξα Καρδ.

Διαγόρας Β.

Αστέρας Π.

Φοίβος

Δόξα Ψ.

Νικαγόρας

Διγενής

ΔΙ.ΑΣ.

Κλεόβουλος

Ηρακλής Μ.

ΑΕΡΑ

   

4η αγωνιστική 19η

 

Απόλλων Κ.

Άρης

Κλεάνθης

Κατταβιά

Ποσειδών Καρπ.

Διαγόρας Β.

Δόξα Καρδ.

Φοίβος

Αστέρας Π.

Νικαγόρας

Δόξα Ψ.

ΔΙ.ΑΣ.

Διγενής

ΑΕΡΑ

Κλεόβουλος

Ηρακλής Μ.

   

5η αγωνιστική 20ή

 

Άρης

Κατταβιά

Διαγόρας Β.

Απόλλων Κ.

Φοίβος

Κλεάνθης

Νικαγόρας

Ποσειδών Καρπ.

ΔΙ.ΑΣ.

Δόξα Καρδ.

ΑΕΡΑ

Αστέρας Π.

Ηρακλής Μ.

Δόξα Ψ.

Διγενής

Κλεόβουλος

   

6η αγωνιστική 21η

 

Διαγόρας Β.

Άρης

Κατταβιά

Φοίβος

Απόλλων Κ.

Νικαγόρας

Κλεάνθης

ΔΙ.ΑΣ.

Ποσειδών Καρπ.

ΑΕΡΑ

Δόξα Καρδ.

Ηρακλής Μ.

Αστέρας Π.

Κλεόβουλος

Δόξα Ψ.

Διγενής

   

7η αγωνιστική 22η

 

Άρης

Φοίβος

Νικαγόρας

Διαγόρας Β.

ΔΙ.ΑΣ.

Κατταβιά

ΑΕΡΑ

Απόλλων Κ.

Ηρακλής Μ.

Κλεάνθης

Κλεόβουλος

Ποσειδών Καρπ.

Διγενής

Δόξα Καρδ.

Αστέρας Π.

Δόξα Ψ.

   

8η αγωνιστική 23η

 

Νικαγόρας

Άρης

Φοίβος

ΔΙ.ΑΣ.

Διαγόρας Β.

ΑΕΡΑ

Κατταβιά

Ηρακλής Μ.

Απόλλων Κ.

Κλεόβουλος

Κλεάνθης

Διγενής

Ποσειδών Καρπ.

Δόξα Ψ.

Δόξα Καρδ.

Αστέρας Π.

   

9η αγωνιστική 24η

 

Άρης

ΔΙ.ΑΣ.

ΑΕΡΑ

Νικαγόρας

Ηρακλής Μ.

Φοίβος

Κλεόβουλος

Διαγόρας Β.

Διγενής

Κατταβιά

Δόξα Ψ.

Απόλλων Κ.

Αστέρας Π.

Κλεάνθης

Δόξα Καρδ.

Ποσειδών Καρπ.

   

10η αγωνιστική 25η

 

ΑΕΡΑ

Άρης

ΔΙ.ΑΣ.

Ηρακλής Μ.

Νικαγόρας

Κλεόβουλος

Φοίβος

Διγενής

Διαγόρας Β.

Δόξα Ψ.

Κατταβιά

Αστέρας Π.

Απόλλων Κ.

Δόξα Καρδ.

Κλεάνθης

Ποσειδών Καρπ.

   

11η αγωνιστική 26η

 

Άρης

Ηρακλής Μ.

Κλεόβουλος

ΑΕΡΑ

Διγενής

ΔΙ.ΑΣ.

Δόξα Ψ.

Νικαγόρας

Αστέρας Π.

Φοίβος

Δόξα Καρδ.

Διαγόρας Β.

Ποσειδών Καρπ.

Κατταβιά

Κλεάνθης

Απόλλων Κ.

   

12η αγωνιστική 27η

 

Κλεόβουλος

Άρης

Ηρακλής Μ.

Διγενής

ΑΕΡΑ

Δόξα Ψ.

ΔΙ.ΑΣ.

Αστέρας Π.

Νικαγόρας

Δόξα Καρδ.

Φοίβος

Ποσειδών Καρπ.

Διαγόρας Β.

Κλεάνθης

Κατταβιά

Απόλλων Κ.

   

13η αγωνιστική 28η

 

Άρης

Διγενής

Δόξα Ψ.

Κλεόβουλος

Αστέρας Π.

Ηρακλής Μ.

Δόξα Καρδ.

ΑΕΡΑ

Ποσειδών Καρπ.

ΔΙ.ΑΣ.

Κλεάνθης

Νικαγόρας

Απόλλων Κ.

Φοίβος

Κατταβιά

Διαγόρας Β.

   

14η αγωνιστική 29η

 

Δόξα Ψ.

Άρης

Διγενής

Αστέρας Π.

Κλεόβουλος

Δόξα Καρδ.

Ηρακλής Μ.

Ποσειδών Καρπ.

ΑΕΡΑ

Κλεάνθης

ΔΙ.ΑΣ.

Απόλλων Κ.

Νικαγόρας

Κατταβιά

Φοίβος

Διαγόρας Β.

   

15η αγωνιστική 30ή

 

 

Άρης

Αστέρας Π.

Δόξα Καρδ.

Δόξα Ψ.

Ποσειδών Καρπ.

Διγενής

Κλεάνθης

Κλεόβουλος

Απόλλων Κ.

Ηρακλής Μ.

Κατταβιά

ΑΕΡΑ

Διαγόρας Β.

ΔΙ.ΑΣ.

Φοίβος

Νικαγόρας