Υψηλό το επίπεδο στο «Elafos Pista Challenge»

Παρά το δυνατό αέρα το περασμένο Σάββατο το απόγευμα, όλοι οι ποδηλάτες, έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό στο «Elafos Pista Challenge», μια διοργάνωση από τον Έλαφο στην πίστα του σταδίου «Διαγόρας», παρουσία του προέδρου του ΔΟΠΑΡ, Στέφανου Κυριαζή.

Συνολικά εκπροσωπήθηκαν οι ΓΣ Δύμης, ΠΑΟΚ, Παναθηναϊκός, «Μεσόγειος», Άθλος, Διαγόρας, Ροδήλιος και φυσικά ο διοργανωτής, από 71 αθλητές.

 

 

Ο Έλαφος ευχαριστεί το μεγάλο χορηγό, ΒΙΟΠΛΑΖ Νικολάου αλλά και τα ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΜΙΛΤΟΣ , την ANC, το WHEEL BIKE SHOP, τον ιατρό του αγώνα, Νίκο Χατζηνικόλα, την Ειρήνη Βασίλα, τον αλυτάρχη, Σταμάτη Παπανικόλα, το χρονομέτρη, Ιωάννη Βαγιανάκη, όπως επίσης τους Βαγγέλη Παρασχάκη και Βαγγέλη Χατζηαντωνίου.

 

 

Τα αποτελέσματα στα 200μ. ανά κατηγορία

Ν

ΕΠΙΘΕΤΟ  ΟΝΟΜΑ

ΟΜΑΔΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΧΡΟΝΟΣ 200Μ

13

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

19,25

38

ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

21,11

48

ΣΤΕΦΑNAΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

22,95

49

ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

27,38

28

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΙΑ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

29,12

37

ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

30,7

14

ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

31,68

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

ΣΙΦΩΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

18:04

36

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

19:55

47

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

20:04

23

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

20,68

46

ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

21:55

16

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

22,31

15

ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

24,12

35

ΓΕΩΡΓΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

24

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

26

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

25

ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

40

ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

18,1

50

ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

18,21

30

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

18,62

10

ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

19,58

33

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

19,61

39

ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

20,6

32

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

20,9

62

ΣΙΦΟΥΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

20,93

11

ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

21,48

12

ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

23,56

29

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

26,81

31

ΔΕΜΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44

ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

14,21

51

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

14,4

41

ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ

15,06

53

ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16,15

43

ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

16,94

34

ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΘΛΟΣ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ

17,17

52

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

18,58

42

ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

18,83

 

 

Τα αποτελέσματα στον αποκλεισμό:

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

1

2

ΣΤΕΦΑNAΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

2

3

ΜΠΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

3

4

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΙΑ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

4

5

ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

5

6

ΜΕΛΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

6

7

ΑΜΠΕΛΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

1

2

ΣΙΦΩΝΙΟΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

2

3

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

3

4

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

4

5

ΚΟΥΦΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

5

6

ΤΡΙΑΝΤΕΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

6

7

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

7

8

ΓΕΩΡΓΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

9

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

10

ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

11

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ΚΟΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

1

2

ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

2

3

ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

3

4

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

4

5

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

5

6

ΜΟΝΔΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

6

7

ΠΑΡΑΠΟΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

7

8

ΣΙΦΩΝΙΟΥ ΔΑΝΑΗ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

8

9

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΑΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

9

10

ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ ΜΕΓ  ΚΟΡΙΤΣΙΑ

10

11

ΔΙΑΚΟΤΣΑΜΠΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

11

12

ΔΕΜΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΘΛΟΣ

ΜΙΝΙ Μ ΑΓΟΡΙΑ

DNS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΤΙΑΔΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

1

2

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

2

3

ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ

3

4

ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

4

5

ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

5

6

ΛΟΥΚΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΘΛΟΣ

ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΑ

6

7

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

7

8

ΜΙΤΖΕΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

1

2

ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

2

3

ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

3

4

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

4

5

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

5

6

ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

6

7

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

7

8

ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΑ

8

9

ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

9

10

ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

10

11

ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

1

3

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

2

7

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

3

11

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

4

1

ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΥΜΗ

ΑΝΔΡΩΝ

5

10

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

6

9

ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒΩΝ

7

8

ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

8

2

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ

9

6

ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

10

5

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

11

4

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

DNS

 

Τα αποτελέσματα στο σκρατς:

 

ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ+ΠΑΙΔΩΝ+ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΚΡΑΤΣ

ΑΑ

Ν

 

 

 

 

1

18

ΤΣΑΒΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1

2

54

ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

2

3

56

ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

3

4

9

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

4

5

55

ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

5

6

21

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

6

7

17

ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΑ

7

8

20

ΛΕΠΕΝΙΩΤΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

8

9

57

ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

9

10

8

ΒΑΡΝΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

10

11

58

ΜΠΙΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ

11

 

 

ΛΙΣΤΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ  ΑΓΩΝΑ  ΑΝΔΡΩΝ +ΕΦΗΒΩΝ ΣΚΑΡΤΣ

 

 

 

 

 

 

1

59

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

1

2

2

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

2

3

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

3

4

7

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

4

5

45

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ

5

6

1

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

6

7

61

ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒΩΝ

7

8

60

ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΥΜΗ

ΑΝΔΡΩΝ

8

9

22

ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

9

10

4

ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

10

11

5

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

11

12

6

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

DNS

 

 

Τα αποτελέσματα στο πουρσουίτ 4χλμ.

 

 

 

 

 

 

ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

ΧΡΟΝΟΣ

1

7

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΔΑΝΙΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΝΕΩΝ

5:08:17

2

59

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΡΟΔΗΛΙΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

5,20,65

3

22

ΤΡΙΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

5:27:08

4

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

5,31,96

5

2

ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

5:38:41

6

45

ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΙΩΑΝΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ

5,38,90

7

1

ΚΕΛΕΠΕΡΑΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ

5:43:57

8

6

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

5,45,61

9

4

ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

5:53:31

10

5

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΑΦΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ

6,22,72

11

61

ΜΕΡΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΟΚ

ΕΦΗΒΩΝ

6:48:10

12

60

ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΔΥΜΗ

ΑΝΔΡΩΝ

DNF