Οι συμμετοχές στο αναπτυξιακό της Καλύμνου

Αύριο θα διεξαχθεί στην Κάλυμνο άλλος ένας αναπτυξιακός αγώνας στίβου από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου για την κατηγορία Παμπαίδων-Παγκορασίδων β’. Στη διοργάνωση με τη συνεργασία της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου και του εκεί Δήμου, όπως σε όλες αυτής της σειράς, θα συμμετάσχουν αθλητές-αθλήτριες 12-13 ετών.

 Οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 17.30 και από τις συμμετοχές προκύπτει πως άλλη μια φορά δεκάδες παιδιά από τους συλλόγους μας πρόκειται να πάρουν μέρος, στο πλαίσιο της ανάπτυξης των ακαδημιών τα τελευταία χρόνια στα Δωδεκάνησα. 

Οι συμμετοχές:

60M ΠΠΒ

 

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2004

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΣΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΨΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΜΑΤΗΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΖΗΛΕΡΗΣ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΗΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΜΙΧΑΗΛ ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΑΝΕΜΗΣ ΙΩΑΝ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΤΣΑΛΑ ΛΟΥΙ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

150Μ ΠΠΒ

 

 

 

ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2004

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΟΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

600Μ ΠΠΒ

 

 

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΦΑΛΑΔΟΣ ΕΥΣΤΑΘ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΒΑΛΕΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

 

VORTEX ΠΠΒ

 

 

 

ΝΕΛΑ ΤΕΟΝΤΟΡ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ

 

 

 

ΝΕΓΚΡΟΥΣΤΟΥΕΒ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΥΨΟΣ

 

 

 

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ

 

 

 

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΠΑΣ

2005

 

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ.

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

         

 

60μ ΠΚΒ’

 

 

ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

2004

Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2004

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ

 

 

 

ΕΙΡΗΝΗ ΧΙΩΤΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΩΝ/ΝΑ ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΠΙΤΤΑΡΑ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ ΛΕΚΑ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣ.

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΡΗΓΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

150μ ΠΚΒ’

 

 

ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

Φωτεινή Ραχανιωτη

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

600μ ΠΚΒ’

 

 

ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΜΕΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ’

 

 

ΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ

ΦΙΛΙΤΣΑ ΛΑΟΥΜΤΖΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΧΟΝΔΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΟΥΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

VORTEX ΠΚΒ’

 

 

ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΒ’

 

 

ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ

ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2004

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ

ΚΑΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΣΙΟΥ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΜΙΧΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ

2005

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

ΥΨΟΣ ΠΚΒ’

 

 

ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ

2004

Α.Ο. ΕΜ. & Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ