Δράση σήμερα στην Κάλυμνο με αγώνες στίβου

Οριστικοποιήθηκαν οι συμμετοχές αλλά και το πρόγραμμα για τον αναπτυξιακό αγώνα στίβου Παμπαίδων-Παγκορασίδων β’ από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου. Οι αγώνες γι’ αθλητές-αθλήτριες 12-13 θα γίνουν σήμερα στην Κάλυμνο με ώρα έναρξης τελικώς στις 17.00, πάντα σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου αλλά και τον εκεί Δήμο. Αυτή η συνάντηση εντάσσεται στο πλαίσιο της σειράς και φέτος που σκοπό έχει να δώσει αγωνιστικές ευκαιρίες στα παιδιά και να πάρουν παράλληλα μια… γεύση για το τι θα συναντήσουν στο κοντινό μέλλον όταν θα χρειαστεί να μετακινηθούν με τις αποστολές τους για τα διασυλλογικά και τα πανελλήνια πρωταθλήματα.

Το πρόγραμμα:

ΩΡΑ

16:45

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ

ΩΡΑ

17:00

60Μ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

17:00

ΜΗΚΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:00

ΜΠΑΛΑΚΙ (VORTEX)

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:00

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:00

ΥΨΟΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:10

60Μ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

17:25

150Μ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

17:40

150Μ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

17:40

ΜΗΚΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:40

ΜΠΑΛΑΚΙ (VORTEX)

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:40

ΣΦΑΙΡΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:40

ΥΨΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΩΡΑ

17:50

600Μ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

18:00

600Μ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

18:15

ΣΚΥΤ. 4Χ60Μ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

18:30

ΣΚΥΤ. 4Χ60Μ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

18:45

ΣΚΥΤ. 4Χ150Μ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

ΩΡΑ

19:00

ΣΚΥΤ. 4Χ150Μ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

 

 

Οι συμμετοχές:

 

 

60M ΠΠΒ

 

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2004

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΣΑΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΨΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΜΑΤΗΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΖΗΛΕΡΗΣ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΗΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΜΙΧΑΗΛ ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΔΗΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΑΝΕΜΗΣ ΙΩΑΝ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΤΣΑΛΑ ΛΟΥΙ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

150Μ ΠΠΒ

 

 

 

ΓΚΟΥΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2004

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΟΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

600Μ ΠΠΒ

 

 

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΦΑΛΑΔΟΣ ΕΥΣΤΑΘ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

ΒΑΛΕΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

VORTEX ΠΠΒ

 

 

 

ΝΕΛΑ ΤΕΟΝΤΟΡ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΠΠΒ

 

 

 

ΝΕΓΚΡΟΥΣΤΟΥΕΒ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

ΥΨΟΣ

 

 

 

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ

 

 

 

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΗΣ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΥΠΑΣ

2005

 

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ.

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

 

ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

         

 

60μ ΠΚΒ’

 

 

ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

2004

Γ.Α.Σ. Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2004

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ

 

 

 

ΕΙΡΗΝΗ ΧΙΩΤΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΩΝ/ΝΑ ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΠΙΤΤΑΡΑ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ ΛΕΚΑ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣ.

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΡΗΓΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

150μ ΠΚΒ’

 

 

ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

2005

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

Φωτεινή Ραχανιωτη

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

600μ ΠΚΒ’

 

 

ΑΜΠΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥ

ΜΕΛΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

ΜΗΚΟΣ ΠΚΒ’

 

 

ΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ

2005

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

2005

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ

ΦΙΛΙΤΣΑ ΛΑΟΥΜΤΖΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΧΟΝΔΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛ.

2005

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΟΥΛΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

VORTEX ΠΚΒ’

 

 

ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2005

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2004

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

2004

ΕΝΩΣΗ Α.Σ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑ

ΣΦΑΙΡΑ ΠΚΒ’

 

 

ΜΑΜΟΥΖΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

2004

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ

ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2004

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜ

ΚΑΤΙΝΑ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

2004

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΚΑΣΙΟΥ

2005

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

2004

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2004

Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ

ΜΙΧΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

2005

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣ

2004

Α.Ο. ΕΜ.&Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ

2005

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

ΥΨΟΣ ΠΚΒ’

 

 

ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ

2004

Α.Ο. ΕΜ. & Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2005

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ