Με το πρόγραμμα στο χέρι «φορτσάρουν» οι ομάδες της Β’ κατηγορίας

Τους σταθμούς του φετινού ποδοσφαιρικού «ταξιδιού» τους έμαθαν, σήμερα το απόγευμα, οι συνολικά είκοσι δύο ομάδες της Β’ κατηγορίας.

 

 

Το νέο πρωτάθλημα θα ξεκινήσει το σαββατοκύριακο 21-22 Οκτωβρίου και θα ολοκληρωθεί την πρώτη εβδομάδα του Απριλίου 2018, ενώ το πρόγραμμα, έτσι όπως συγκροτήθηκε μέσω της κλήρωσης που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣΔ, είναι το ακόλουθο:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 12η

 

Ακουσίλαος

Τήλος

Άγιος Ισίδωρος

Ευαγόρας

Ορφέας

Νηρέας

Απόλλων Απολλώνων

Δαμάγητος

Σύμη

Χάλκη

Ρεπό

Ηρακλής Λάρδου

 

 

2η αγωνιστική 13η

 

Ηρακλής Λάρδου

Ακουσίλαος

Τήλος

Άγιος Ισίδωρος

Ευαγόρας

Απόλλων Απολλώνων

Νηρέας

Σύμη

Χάλκη

Δαμάγητος

Ρεπό

Ορφέας

 

 

3η αγωνιστική 14η

 

Ακουσίλαος

Άγιος Ισίδωρος

Ορφέας

Ηρακλής Λάρδου

Απόλλων Απολλώνων

Τήλος

Χάλκη

Ευαγόρας

Δαμάγητος

Νηρέας

Ρεπό

Σύμη

 

 

4η αγωνιστική 15η

 

Ορφέας

Ακουσίλαος

Άγιος Ισίδωρος

Απόλλων Απολλώνων

Ηρακλής Λάρδου

Σύμη

Τήλος

Χάλκη

Νηρέας

Ευαγόρας

Ρεπό

Δαμάγητος

 

 

5η αγωνιστική 16η

 

Ακουσίλαος

Απόλλων Απολλώνων

Σύμη

Ορφέας

Χάλκη

Άγιος Ισίδωρος

Δαμάγητος

Ηρακλής Λάρδου

Νηρέας

Τήλος

Ρεπό

Ευαγόρας

 

 

6η αγωνιστική 17η

 

Σύμη

Ακουσίλαος

Απόλλων Απολλώνων

Χάλκη

Ορφέας

Δαμάγητος

Άγιος Ισίδωρος

Νηρέας

Ηρακλής Λάρδου

Ευαγόρας

Ρεπό

Τήλος

 

 

7η αγωνιστική 18η

 

Ακουσίλαος

Χάλκη

Δαμάγητος

Σύμη

Νηρέας

Απόλλων Απολλώνων

Ευαγόρας

Ορφέας

Τήλος

Ηρακλής Λάρδου

Ρεπό

Άγιος Ισίδωρος

 

 

8η αγωνιστική 19η

 

Δαμάγητος

Ακουσίλαος

Χάλκη

Νηρέας

Σύμη

Ευαγόρας

Ορφέας

Τήλος

Άγιος Ισίδωρος

Ηρακλής Λάρδου

Ρεπό

Απόλλων Απολλώνων

 

 

9η αγωνιστική 20η

 

Ακουσίλαος

Νηρέας

Ευαγόρας

Δαμάγητος

Τήλος

Σύμη

Ηρακλής Λάρδου

Απόλλων Απολλώνων

Άγιος Ισίδωρος

Ορφέας

Ρεπό

Χάλκη

 

 

10η αγωνιστική 21η

 

Ευαγόρας

Ακουσίλαος

Δαμάγητος

Τήλος

Χάλκη

Ηρακλής Λάρδου

Σύμη

Άγιος Ισίδωρος

Απόλλων Απολλώνων

Ορφέας

Ρεπό

Νηρέας

 

 

11η αγωνιστική 22η

 

Τήλος

Ευαγόρας

Ηρακλής Λάρδου

Νηρέας

Άγιος Ισίδωρος

Δαμάγητος

Ορφέας

Χάλκη

Απόλλων Απολλώνων

Σύμη

Ρεπό

Ακουσίλαος

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 12η

 

Αθλέτικο

Άγιος Γεώργιος

Ευκλής

Αδελφοσύνη

Πολύστρατος

Πολυβώτης

Δήμητρα

Κύπρος

Αστέρας Μασσάρων

Ατρόμητοι

Ρεπό

Ιππότες

 

 

2η αγωνιστική 13η

 

Ιππότες

Αθλέτικο

Άγιος Γεώργιος

Ευκλής

Αδελφοσύνη

Δήμητρα

Πολυβώτης

Αστέρας Μασσάρων

Ατρόμητοι

Κύπρος

Ρεπό

Πολύστρατος

 

 

3η αγωνιστική 14η

 

Αθλέτικο

Ευκλής

Πολύστρατος

Ιππότες

Δήμητρα

Άγιος Γεώργιος

Ατρόμητοι

Αδελφοσύνη

Κύπρος

Πολυβώτης

Ρεπό

Αστέρας Μασσάρων

 

 

4η αγωνιστική 15η

 

Πολύστρατος

Αθλέτικο

Ευκλής

Δήμητρα

Ιππότες

Αστέρας Μασσάρων

Άγιος Γεώργιος

Ατρόμητοι

Πολυβώτης

Αδελφοσύνη

Ρεπό

Κύπρος

 

 

5η αγωνιστική 16η

 

Αθλέτικο

Δήμητρα

Αστέρας Μασσάρων

Πολύστρατος

Ατρόμητοι

Ευκλής

Κύπρος

Ιππότες

Πολυβώτης

Άγιος Γεώργιος

Ρεπό

Αδελφοσύνη

 

 

6η αγωνιστική 17η

 

Αστέρας Μασσάρων

Αθλέτικο

Δήμητρα

Ατρόμητοι

Πολύστρατος

Κύπρος

Ευκλής

Πολυβώτης

Ιππότες

Αδελφοσύνη

Ρεπό

Άγιος Γεώργιος

 

 

7η αγωνιστική 18η

 

Αθλέτικο

Ατρόμητοι

Κύπρος

Αστέρας Μασσάρων

Πολυβώτης

Δήμητρα

Αδελφοσύνη

Πολύστρατος

Άγιος Γεώργιος

Ιππότες

Ρεπό

Ευκλής

 

 

8η αγωνιστική 19η

 

Κύπρος

Αθλέτικο

Ατρόμητοι

Πολυβώτης

Αστέρας Μασσάρων

Αδελφοσύνη

Πολύστρατος

Άγιος Γεώργιος

Ευκλής

Ιππότες

Ρεπό

Δήμητρα

 

 

9η αγωνιστική 20η

 

Αθλέτικο

Πολυβώτης

Αδελφοσύνη

Κύπρος

Άγιος Γεώργιος

Αστέρας Μασσάρων

Ιππότες

Δήμητρα

Ευκλής

Πολύστρατος

Ρεπό

Ατρόμητοι

 

 

10η αγωνιστική 21η

 

Αδελφοσύνη

Αθλέτικο

Κύπρος

Άγιος Γεώργιος

Ατρόμητοι

Ιππότες

Αστέρας Μασσάρων

Ευκλής

Δήμητρα

Πολύστρατος

Ρεπό

Πολυβώτης

 

 

11η αγωνιστική 22η

 

Άγιος Γεώργιος

Αδελφοσύνη

Ιππότες

Πολυβώτης

Ευκλής

Κύπρος

Πολύστρατος

Ατρόμητοι

Δήμητρα

Αστέρας Μασσάρων

Ρεπό

Αθλέτικο