Το νέο Δ.Σ. του Ξενοδοχειακού Επιμελητηρίου Ελλάδας - Ποιοι Δωδεκανήσιοι συμμετέχουν

Τα τελικά αποτελέσματα των αρχαιρεσιών για την εκλογή των μελών του διοικητικού συμβουλίου του Ξενοδοχειακού Επιμελητηρίου της Ελλάδος της 7ης και 8ης Σεπτεμβρίου 2017, ανακοινώθηκαν από την εφορευτική επιτροπή των εκλογών.

Με βάση το από 11/9/2017 ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΤΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, ΤΑ αποτελέσματα ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΚ ΤΩΝ 12 ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΜΠΙΝΓΚ:

Από την πρώτη εκλογική ομάδα (Στερεά Ελλάδα – Εύβοια – Νησιά Αργοσαρωνικού – Κύθηρα)

1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Απόστολος Μουσαμάς

2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Αλέξανδρος Βασιλικός

3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων οι Ισμήνη Παναγιωτοπούλου και Κωνσταντίνος Ζήσης.

4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων οι Κων/νος Αβράμπος και Αναστάσιος Κανελλόπουλος

5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Ευστάθιος Μακρής

Από τη δεύτερη εκλογική ομάδα (Πελοπόννησος – Ελαφόνησος)

1) Από τα ξενοδοχεία 5, 4, & 3 αστέρων οι Δημήτριος Καραλής και Ηλίας Μεντζελόπουλος

2) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Δημήτρης Πολλάλης

Από την τρίτη εκλογική ομάδα (Θεσσαλία – Σποράδες)

1) Από τα ξενοδοχεία 5, 4 & 3 αστέρων ο Κων/νος Λεβέντης

2) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος η Ελένη Καραϊσκου.

Από την τέταρτη εκλογική ομάδα (Ιόνια Νησιά)

1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Χαράλαμπος Βούλγαρης

2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων η Χριστίνα Τετράδη

3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Κων/νος Μέριανος

4) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Γεράσιμος Τιμοθεάτος

 

Από την πέμπτη εκλογική ομάδα (Μακεδονία –Θράκη – Θάσος)

1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Αντώνιος Μιτζάλης

2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων η Ελένη Παπία

3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Γρηγόρης Τάσιος

4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων η ΖωχερήΜυκωνιάτη

5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Ηρακλής Τσιτλακίδης

Από την έκτη εκλογική ομάδα (Κυκλάδες – Νήσοι Αιγαίου)

1) Από τα ξενοδοχεία 5, 4 & 3 αστέρων οι Εμμανουήλ Καραμολέγκος και Όλγα Παπαδάκη

2) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Ιωάννης Μαργαρίτης

Από την έβδομη εκλογική ομάδα (Κρήτη)

1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Αλέξανδρος Αγγελόπουλος

2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Ιωάννης Οικονόμου

3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Γεώργιος Πλεύρης

4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων ο Μιχαήλ Κυριακάκης

5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Νικ. Φαραγκουλιτάκης

Από την όγδοη εκλογική ομάδα (Δωδεκάνησα)

1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Κωνσταντίνος Καλλιουδάκης

2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Σακελάριος Σουλούνιας

3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Μηνάς Χατζημιχαήλ

4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων η Κωνσταντίνα Σβύνου

5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Στέργος Φώκιαλης

Από την ένατη εκλογική ομάδα (Ήπειρος)

Από όλα τα ξενοδοχεία ανεξαρτήτου τάξης ο Περικλής Αντωνίου