Οι μαθητές που διακρίθηκαν στον  διαγωνισμό “Παιχνίδι και Μαθηματικά”

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώνει τα αποτελέσματα του 11ου Διαγωνισμού «Παιχνίδι και Μαθηματικά» για το νομό Δωδεκανήσου. Αναλυτικά με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι:

 

ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ

ΤΜΗΜΑ

       ΣΧΟΛΕΙΟ

CHEN JIA IONJ

ΣΤ2

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

Ε

 ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ1

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΣΤ

 ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΛΦΙ ΑΛΛΑ

ΣΤ1

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΑΜΠΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΣΤ1

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΦΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΤ2

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΒΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΒΑΡΔΕΛΛΗΣ ΠΑΡΗΣ

Ε1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

Ε1

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΤ1

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΒΟΛΑΚΑΣ ΧΑΛΗΛ

ΣΤ1

4ου ΚΩ

ΒΟΥΛΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

Ε2

6ου ΚΩ

ΒΥΖΕΝΤΙΝΗ ΑΝΝΑ

Ε2

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΥΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΕΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΤ

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΓΚΙΖΕΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΚΙΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΚΟΥΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Ε1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΓΟΥΓΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΣΤ3

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

Ε1

7ου ΚΩ

ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Ε1

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΓΡΥΛΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ2

 ΛΑΚΚΙΟΥ

ΔΙΑΚΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

Ε2

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε1

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

ΣΤ

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΟΥΖΑΝΑ

ΣΤ2

 ΠΥΛΙ ΚΩ

ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΤΖΕΪΝ

ΣΤ2

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΔΡΑΠΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

Ε2

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ1

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΔΡΟΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑ

Ε2

 ΠΥΛΙ ΚΩ

ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

 ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

 ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΠΛΙΩΤΗ

Ε

 ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΖΑΛΑΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΖΑΜΑΓΙΑ ΑΝΝΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε1

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΖΑΝΝΕΤΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΖΙΑΚΗ ΔΙΚΑΙΑ ΜΑΡΙΑ

Ε1

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΥ ΟΛΓΑ

ΣΤ

 ΚΑΣΟΥ

ΖΩΓΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Ε1

4ου ΚΩ

ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε1

 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

 ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ

ΘΕΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

ΣΤ1

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΙΝΤΡΙΖΑΙ ΕΡΙΣΙΕΛΝΤ

ΣΤ1

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΖΟΥΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΣΤ2

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΚΑΖΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ

Ε

 ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ

ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤ

 ΦΑΝΩΝ

ΚΑΛΟΤΙΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΤ2

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΛΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΜΑΡΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΣΤ1

 ΠΥΛΙ ΚΩ

ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Ε

 ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ

ΚΑΝΑΤΣΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΣΤ1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΝΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Ε2

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

 ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ

Ε1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΤΖΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΣΤ1

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΡΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

 ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ2

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

Ε1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ- ΚΥΡΑ ΓΙΑΝΝΙΚΟΥΡΗ

Ε

 ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε1

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΤΣΙΛΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ε1

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΚΕΛΟΓΛΟΥ-ΚΕΦΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΤ1

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΕΝΕΝΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

Ε3

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΙΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε2

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ε1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΑΔΗ ΜΙΝΑ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΟΖΟΚΑΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΙΧΑΪ

ΣΤ

6ου ΚΩ

ΚΟΝΔΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ

ΣΤ1

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΟΝΟΜΗ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤ1

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ

ΣΤ1

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΚΟΡΚΙΔΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

Ε2

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΣΤ

 ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ1

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΟΥΚΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

Ε2

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

 ΛΑΚΚΙΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΥΜΠΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Ε1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΩΣΤΑΛΙΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Ε

 ΦΑΝΩΝ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

Ε

 ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤ1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΣΤ2

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΛΟΥΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

Ε3

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΛΟΥΝΤΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

 ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΛΥΡΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ2

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε2

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΚΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΣΤ1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΤ1

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΝΙΟΣ ΚΟΜΝΗΝΟΣ

Ε

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΤΖΑΡΑΠΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΚΩΝΑ

ΣΤ1

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

Ε1

2ου ΚΩ

ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΤ2

7ου ΚΩ

ΜΑΧΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΤ2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΕΝΕΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΜΗΛΙΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΜΟΥΔΑΤΣΟΥ ΑΥΓΗ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

7ου ΚΩ

ΜΟΥΣΑΚΙΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΟΥΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤ2

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΠΑΚΑΒΕΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΑΜΠΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Ε1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ

ΣΤ1

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΝΑΖΟΣ ΣΩΖΩΝ

ΣΤ

 ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ

Ε1

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΝΙΚΟΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΝΙΚΟΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

Ε

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΣΚΙΑΔΕΝΗ

Ε1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΝΟΜΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ1

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΝΤΑΛΛΑΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ

Ε2

 ΛΑΚΚΙΟΥ

ΝΤΕΝΤΑ ΝΙΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ε2

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΝΤΟΣΤΙ ΠΑΟΛΑ

Ε1

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΝΤΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΝΥΣΤΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε

 ΑΡΚΑΣΑΣ

ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΤ1

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΠΑΝΑ ΕΡΒΙΣΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ2

2ου ΚΩ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΚΑΛΙΔΩΝΗΣ

ΣΤ

 ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ2

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΤ2

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

 ΚΑΣΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΣΤ2

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

Ε2

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

Ε1

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΛΩΡΑ

ΣΤ2

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΚΥΠΡΙΑΝΗ

Ε

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΑΠΟΥΡΔΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ

Ε

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΑΤΟΥΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΤΤΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

Ε3

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΑΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΥΗ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΠΕΡΝΕΖΑ ΝΙΚΟΛΙΝ

Ε2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε1

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ3

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Ε1

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΠΙΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΤ2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΤΤΑΡΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

ΣΤ3

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ1

7ου ΚΩ

ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ2

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

Ε1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΣΤ1

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΡΑΓΙΕΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΤ1

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΡΑΜΟΣ ΗΛΙΑΣ

Ε

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΡΑΝΤΕΒΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

ΣΤ2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ1

 ΛΑΚΚΙΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΤ2

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ

Ε2

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ2

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΑΛΟΝΙΚΙΔΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΑΡΚΙΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε2

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

 ΠΥΛΙ ΚΩ

ΣΕΪΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

Ε

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΕΛΙΜΑΙ ΝΤΟΝΕ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

 ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΣΙΑΚΑΜΠΕΝΗ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤ2

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΣΤ2

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΣΚΕΜΠΙ ΣΑΜΠΙΝΑ

ΣΤ2

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΣΤ1

5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΜΑΛΙΟΥ ΝΙΚΗ

Ε1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΤ

 ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΣΜΙΘ ΚΑΓΙΑ

ΣΤ2

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΟΥΛΜΙΝΑ ΜΠΡΙΣΕΛΝΤΑ

Ε

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ2

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΣΤ2

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΣΤ2

Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΤ2

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε3

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΣΤΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΦΟΙΒΗ

Ε2

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΣΤΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ

Ε2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΡΑΒΕΛΗ ΣΥΛΙΑ

ΣΤ2

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΣΥΜΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε1

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε2

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε1

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΤΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε

 ΚΑΣΟΥ

ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΤΖΑΡΤΖΑΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΤ2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΝΑ

Ε2

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΡΑΤΣΗ ΜΑΡΙΑ

Ε2

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤ

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ2

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΡΙΝΓΚΑ ΕΛΕΑΝΝΑ

ΣΤ

14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΑΛΛΑΪ ΕΜΙ

ΣΤ

 ΑΡΚΑΣΑΣ

ΤΣΑΜΠΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε3

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΣΤ2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΕΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Ε2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΙΜΠΙΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΤ1

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε2

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΤΣΙΤΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Ε1

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΤΣΟΥΒΑΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Ε1

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

 ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ

ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΕΙΖΙΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΣΤ2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΦΕΪΜΟ ΜΟΥΣΤΑΦΑ

ΣΤ2

4ου ΚΩ

ΦΛΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΤ

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΧΑΪΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

Ε2

4ου ΚΩ

ΧΑΝΚΟ  ΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΧΑΣΚΑΣΑ ΚΛΑΡΑ

Ε2

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΤ2

1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΑΡΑ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ

Ε1

6ου ΚΩ

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ

Ε2

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΣΤ

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

Ε1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

Ε2

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΣΜΑΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΗΣ

Ε2

 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ3

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ2

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ

 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ3

2ου ΚΩ

 

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και διακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται καλή πρόοδο. Πληροφορίες για την απονομή των επαίνων θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.  

 

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΑΜΒΡΕΛΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

Η ΓΕΝΙΚΗ  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ  ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ