«Συνωστισμός» στο Ocean Lava Rhodes

Την περασμένη Κυριακή έκλεισαν οι συμμετοχές όσον αφορά τον αγώνα τριάθλου «Ocean Lava», προγραμματισμένο για τις 29 Οκτωβρίου στην πόλη της Ρόδου.

Η συγκεκριμένη Κυριακή θα είναι διαφορετική τόσο για τους συμμετέχοντες στον αγώνα όσο και για όλους όσοι βρεθούν στο χώρο της αφετηρίας και του τερματισμού στο «Έλλη» προκειμένου να παρακολουθήσουν τις προσπάθειές τους. 

Με τη συνδιοργάνωση της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου αλλά και τη στήριξη του Δήμου Ρόδου, γίνεται ένα ακόμη βήμα για την καθιέρωση πλέον του τριάθλου στη συνείδηση του κάθε φίλαθλου Ροδίτη με σκοπό όμως και συμμετοχές από το εξωτερικό.

Η εκκίνηση θα δοθεί στις 8.30 και οι αθλητές θα διανύσουν αρχικώς 1,9χλμ. κολυμπώντας, για να πάρουν στη συνέχεια τα ποδήλατά τους με τα οποία θα κάνουν μια κυκλική διαδρομή εντός πόλεως 90χλμ., και να ολοκληρώσουν με το τρέξιμο των 21,1χλμ., έναν ημιμαραθώνιο δηλαδή.

Πάντως οι συμμετοχές για τον αγώνα αυτόν είναι πολλές και ενθαρρυντικές, αφού δείχνουν πως, η δουλειά αλλά και το μεράκι των ανθρώπων του Απόλλωνα Ρόδου τα τελευταία εφτά χρόνια πιάνει τόπο. Οι διοργανωτές έδωσαν στη δημοσιότητα τις συμμετοχές ανά κατηγορία και είναι οι παρακάτω: 

ΑΝΔΡΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 20-24

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

1

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΤΖΟΥΜΑΝΗΣ

2

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 25-29

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

3

MICHALIS

TEKERTALIS

4

ΑΡΗΣ

ΜΥΡΚΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-34

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

6

SEMIH

ALTUNEL

7

ΣΑΒΒΑΣ

ΠΟΤΣΟΣ

9

ΣΤΡΑΤΟΣ

ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ

10

EMILIOS

ZACHILAS

12

SERKAN

AKSEL

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 35-39

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

13

EDUARD

BUDA

14

ANDREAS

DIAKOMICHALIS

15

KIRYKOS

KARTELIAS

16

MICHAL

BUCEK

17

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΖΑΝΝΗΣ

18

BARLAS

KAZANCI

19

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ

20

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΔΡΑΚΙΟΥ

21

ALEXANDROS

RALLIS

22

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΑΚΗΣ

23

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΚΟΝΤΟΣ

24

RORY

FISHER

25

YIANNIS

KARYOFYLLIS

26

DIMITRIS

LEKKOS

27

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΟΥΤΗΣ

28

YIGIT

DUYGUN

29

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΙΩΡΓΑΡΑΣ

30

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ

31

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-44

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

33

FATIH

PEKIN

34

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ

35

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΠΑΝΑΣ

36

MICHALIS

MOISIADIS

37

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

38

SERHAN

TUNCER

39

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΕΝΕΚΟΣ

40

COSTAS

CHATZINIKOLAS

41

NICKOS

MOSCHIS

42

SEBASTIAN

DR. LONGRÉE

43

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΦΕΪΖΙΔΗΣ

44

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΡΕΖΑΣ

45

SOTIRIOS

DEDES

46

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΛΑΡΓΥΡΟΣ

47

MICHALIS

MOURTZIS

48

ΚΩΣΤΑΣ

ΚΑΝΕΤΣΗΣ

49

KLEANTHIS

NIARIS

50

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

51

IGNATIOS

KALIKATZAROS

52

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

53

ΘΑΝΑΣΗΣ

ΑΓΓΕΛΗΣ

54

KARAKOSTAS

YIANNIS

55

ATES

BERNA

56

PANTELIS

SARANTIS

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 45-49

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

57

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗΣ

58

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΛΟΥΚΑΣ

59

CONOR

BUCKLEY

60

ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ

61

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

62

GOKHAN

BILGEN

63

CHRISTOS

IOANNOU

64

ΣΤΑΘΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ

66

YIANNIS

PARAPOLAS

69

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ

70

SPIROS

MICHALOUDIS

71

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

 

 

74

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ

76

KONSTANTINOS

MOURIKIS

77

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΤΖΗΣ

78

ZAFIRIS

KAGIOPOULOS

80

MICHALIS

MICHAS

81

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-54

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

79

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΓΡΙΣΠΟΣ

82

ΣΑΒΒΑΣ

ΜΑΤΣΗΣ

83

GERASIMOS

GRAPSAS

85

GERRY

DOUGLAS

86

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ

87

ΤΑΣΟΣ

ΧΑΤΖΗΣ

88

ADRIANOS

KOMBOPOULOS

89

MARTIN

BERNHART

90

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 55-59

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

91

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ

92

DMITRIS

KONTOU

93

KARI

KAUPPINEN

94

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ

95

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ

96

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ

97

DAVID

LEWIS

98

MAURIZIO

RANDO

99

ΚΩΣΤΑΣ

ΧΑΡΑΜΗΣ

100

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΕΤΡΑΛΙΑΣ

103

CASALENUOVO

OSVALDO

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60-64

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

101

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΑΡΕΦΗΣ

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-34

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

5

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΓΟΝΙΟΥ

8

RACHELE

GABRIELE

11

ΦΩΤΙΑ

ΛΥΡΙΣΤΗ

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-44

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

32

ΕΛΕΝΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

102

ΖΑΡΙΝΑ

ΚΟΠΙΝΑ

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 45-49

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

65

ΜANIA

BIKOF

67

CELINE

BUCKLEY

68

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΜΠΟΥΤΟΥΡΗ

75

MARINETTA

KATSOUPA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-54

ΝΟΥΜΕΡΟ

ΟΝΟΜΑ

ΕΠΙΘΕΤΟ

84

ANNA

CANEPA

 

ΟΜΑΔΙΚΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

ΟΝΟΜΑ ΟΜΑΔΑΣ

ΚΟΛΥΜΠΙ

ΠΟΔΗΛΑΤΟ

ΤΡΕΞΙΜΟ

ΙΑΤΡΙΚΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

PEOPLE AND PEOPLE TEAM

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΛΟΥΡΙΔΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΜΠΕΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΕΩΡΓΙΟΥ

ROADS RUNNERS

KYPRIADIS GIORGOS

NIKOS LYBEROPOULOS

NIKOS FLEVARIS

ΚΑΦΕΔΕΣ  ΚΑΜΠΕΡΗΣ

ΜΑΥΡΑΚΗΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΚΑΜΠΕΡΗΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ

ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΚΤΗΜΑ  ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ

ΤΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΟΖΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΜΙΛΤΟΣ

ΚΑΡΑΜΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΟΣ

ΚΑΤΙΔΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

PONERO

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΕΙΤΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ

TWO AND A HALF MEN

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΟΡΕΣΤΗΣ ΡΑΠΤΗΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΑΣ

WAR ZONE

ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΦΟΥ

321 TEAM

DIMITRA ALEKOU

ATHANASIOS KOUVARAS

MARIOS KALTSIS

NRG SQUAD

PAPAGEORGIOU IOANNIS

DIMITRIS KALAMARAS

PSIRROPOULOS PANAGIOTIS

SLEEPLESS CHALLENGE

ΦΩΤΗΣ ΖΟΥΡΔΗΣ

ΣΤΕΡΓΟΣ ΚΟΣΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥΜΠΑΚΑΡΗΣ

GRENADERS

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΪΡΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΡΑΚΗΣ

LEO

PASCALE VALE

JURGEN SAURENS

JURGEN SAURENS

GOLD TEAM

ΚΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΨΑΡΡΟΣ ΝΙΚΟΣ