Το πρώτο δεκαήμερο του Μαΐου το F4 του τουρνουά μίνι

Σήμερα και αύριο θα διεξαχθεί η 2η αγωνιστική των μίνι στους υποομίλους της Ρόδου και η 3η στον Όμιλο Νήσων. Το επόμενο Σαββατοκύριακο δε θα οριστούν παιχνίδια και το τουρνουά θα επαναρχίσει στις 3-6 Νοεμβρίου.

Αυτός είναι, τουλάχιστον, ο αρχικός σχεδιασμός της Τοπικής Επιτροπής για την αναπτυξιακή της διοργάνωση, σύμφωνα με τον οποίο το φάιναλ φορ θα πραγματοποιηθεί μέσα στο πρώτο δεκαήμερο του Μαΐου, σε συγκεκριμένη ημερομηνία και έδρα που θα ανακοινωθεί κατόπιν συνεννοήσεως με τα σωματεία.

Αναλυτικά:

ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ                                    ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ

3η αγ.: 3-6 Νοεμβρίου                           20-23 Οκτωβρίου

4η αγ.: 17-20 Νοεμβρίου                           3-6 Νοεμβρίου

5η αγ.: 1-4 Δεκεμβρίου                           17-20 Νοεμβρίου

6η αγ.: 12-15 Ιανουαρίου                           1-4 Δεκεμβρίου

7η αγ.: 26-29 Ιανουαρίου                           15-18 Δεκεμβρίου

8η αγ.: 9-12 Φεβρουαρίου                           12-15 Ιανουαρίου

9η αγ.: 23-26 Φεβρουαρίου                      19-22 Ιανουαρίου

10η αγ.: 9-12 Μαρτίου                              9-12 Φεβρουαρίου

11η αγ.: -                                                     23-26 Φεβρουαρίου

12 αγ.: -                                                      16-19 Μαρτίου

13η αγ.: -                                                   30 Μαρτίου- 2 Απριλίου

14η αγ.: -                                                    20-23 Απριλίου

Μπαράζ: 30 Μαρτίου- 2 Απριλίου

Αγώνες κατάταξης: 20-23 Απριλίου

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του διημέρου:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ (2η αγωνιστική)

Αύριο

Ιαλυσός (16.30’) Ιάλυσος – Διαγόρας Α’

Διαιτητής: Βράκα

Κρεμαστή (19.00’) Ελπίς – Κολοσσός Α’

Διαιτητής: Βράκα

Ρεπό: Ροδίων Άθλησις Α’

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ

Σήμερα

Κολλέγιο (14.00’) Αθλητική Ακαδημία – ΑΟ Σταματίου

Διαιτητής: Μόραλης

Αύριο

Τέντα (10.00’) Διαγόρας Β’ – Ροδίων Άθλησις Β’

Διαιτητής: Μόραλης

Ρεπό: Κολοσσός Β’

ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΣΩΝ (3η αγωνιστική)

Σήμερα

Κλειστό Κω (10.00’) Ιπποκράτης Α’ – Ιπποκράτης Β’

Διαιτητής: Γιακουμής

Αύριο

Κάλυμνος (11.00’) Ακαδημία – ΑΕ Δικαίου

Διαιτητής: Γιακουμής

Κάλυμνος (12.30’) ΕΑΚΑ – Ηρακλής 2000

Διαιτητής: Γιακουμής.