Κατατέθηκαν οι υποψηφιότητες για το Επιμελητήριο Δωδεκανήσου

Ένα ψηφοδέλτιο για όλα τα Δωδεκάνησα, με επικεφαλής το νυν πρόεδρο κ. Γιάννη Πάππου, κατατέθηκε για τις εκλογές του Επιμελητηρίου Δωδεκανήσου.

Η ανακήρυξη των υποψηφίων αναμένεται να ανακοινωθεί σήμερα, αλλά σύμφωνα με πληροφορίες οι υποψήφιοι ανά τμήμα είναι οι εξής: 
ΕΜΠΟΡΙΚΟ
1. ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Γεωργίου 
2. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Στυλιανού
3. ΚΑΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου
4. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
5. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Στυλιανού
6. ΜΟΝΟΓΙΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Κωνσταντίνου
7. ΝΟΜΙΚΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
8. ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
9. ΠΑΠΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Μάριου
10. ΠΑΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
11. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
12. ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γαβριήλ
13. ΣΙΦΟΥΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου
14. ΣΥΡΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ του Μιχαήλ
15. ΤΑΤΑΛΙΑ ΑΝΝΑ του Ιωάννη
16. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστάσιου
17. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ηρακλή
18. ΦΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του Ιωάννη
19. ΧΑΡΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεόδωρου

ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΗ
1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεντή 
2. ΒΑΣΙΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Βασιλείου
3. ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Θωμά
4. ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ του Βασιλείου
5. ΘΕΜΕΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ελευθερίου
6. ΚΑΜΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ελευθερίου
7. ΚΑΝΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου
8. ΚΑΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Ανδρέα
9. ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΓΙΟΥΣΟΥΦ  του Ιμπραήμ
10. ΚΑΡΑΧΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
11. ΚΑΡΕΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
12. ΚΟΥΡΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του Μικέ
13. ΚΟΥΦΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ  
14. ΜΑΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
15. ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  
16. ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
17. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
18. ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του Νικολάου
19. ΣΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΚΑΔΙΟΣ του Ανδρέα
20. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
21. ΨΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου


ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
1. ΑΛΑΚΙΩΤΟΥ – ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΤΑΝΑ)  του Χρήστου 
2. ΒΡΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Ησαΐα
3. ΒΡΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
4. ΔΙΚΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου - Ιωάννη
5. ΔΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  του Μιχαήλ
6. ΔΡΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του Αποστόλου
7. ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
8. ΚΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του Φώτιου
9. ΚΛΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αντωνίου
10. ΚΟΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου
11. ΚΟΥΣΟΥΡΝΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ελευθερίου
12. ΛΥΡΙΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Κυριάκου
13. ΜΑΜΑΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του Γεωργίου
14. ΣΠΑΝΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του Σταματίου
15. ΧΙΟΥ ΜΟΣΧΑ του Ηλία
16. ΧΟΥΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αντωνίου

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ
1. ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  του Ιακώβου 
2. ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΜΑΡΙΑ του Ανάργυρου
3. ΘΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Εμμανουήλ
4. ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του  Ιωάννη
5. ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ  του Εμμανουήλ
6. ΠΑΓΩΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ  του Γεωργίου
7. ΣΑΡΑΓΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του Χαράλαμπου
8. ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σαράντη
9. ΣΑΧΙΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Μιχαήλ
10. ΤΣΑΤΑΡΟΥ – ΜΙΧΑ ΣΕΒΑΣΤΗ  του Νικολάου