Ορίστηκαν προϊστάμενοι στα δημοτικά σχολεία και νηπιαγωγεία

Ορίστηκαν από τον διευθυντή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου κ. Νίκο Ράπτη, οι προϊστάμενοι στα ολιγοθέσια δημοτικά σχολεία και νηπιαγωγεία της Δωδεκανήσου.

Η σχετική απόφαση προβλέπει τα εξής: 
2ΘΕΣΙΑ & 3ΘΕΣΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ
1 2ο ΝΓ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΛΑΜΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΧΑΡΑ
2 ΝΓ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ ΖΕΡΒΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 
3 ΝΓ ΚΑΛΑΘΟΥ ΠΛΥΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 
4 ΝΓ ΛΑΡΔΟΥ ΦΛΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
5 ΝΓ ΛΙΝΔΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 
6 2ο ΝΓ ΣΥΜΗΣ ΔΕΜΑΤΗ-ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
7 7ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΦΡΑΖΗ ΜΑΡΙΑ 
8 1ο ΝΓ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 
9 2ο  ΝΓ ΧΩΡΑΣΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΚΑΤΙΝΑ 
10 ΝΓ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 
11 ΝΓ ΑΛΙΝΤΩΝ ΛΕΡΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
12 3ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΩ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 
13 1ο ΝΓ ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
14 1ο ΝΓ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ ΠΑΠΑΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
15 1ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΠΡΑΝΤΣΙΔΟΥ ΡΟΔΟΠΗ 

2ΘΕΣΙΑ & 3ΘΕΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1 ΔΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΗ 
2 ΔΣ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
3 ΔΣ ΑΡΚΑΣΑΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4 ΔΣ ΔΙΑΦΑΝΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5 ΔΣ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 
6 ΔΣ ΤΗΛΟΥ ΚΑΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 
7 ΔΣ ΧΑΛΚΗΣ ΓΙΟΥΡΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 
8 ΔΣ ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ ΦΟΥΣΕΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
9 ΔΣ ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 
10 ΕΙΔΙΚΟ ΔΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1ΘΕΣΙΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ
1 4ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
2 5ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
3 8ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ ΠΙΤΣΑΡΑ ΑΝΝΑ 
4 11ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ ΜΑΝΩΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 
5 12ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ ΑΡΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 
6 18ο ΝΓ ΡΟΔΟΥ ΤΑΜΒΑΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 
7 ΝΓ ΣΓΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
8 ΝΓ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΑΣΟΥ ΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
9 ΝΓ ΑΠΕΡΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
10 ΝΓ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ
11 ΝΓ ΑΡΚΑΣΑΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
12 3ο ΝΓ ΑΦΑΝΤΟΥ ΚΑΡΑΟΛΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
13 ΝΓ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΣΤΕΛΙΑ 
14 ΝΓ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ ΔΑΓΚΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
15 ΝΓ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΑΡΟΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 
16 ΝΓ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΤΑΞΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
17 ΝΓ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
18 ΝΓ ΜΑΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ
19 ΝΓ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
20 ΝΓ ΣΑΛΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 
21 1ο ΝΓ ΣΥΜΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 
22 ΝΓ ΤΗΛΟΥ ΤΖΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
23 ΝΓ ΦΑΝΩΝ ΞΥΛΟΚΟΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
24 ΝΓ ΦΡΥ ΚΑΣΟΥ ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΜΑΓΚΑΦΟΥΛΑ
25 ΝΓ ΧΑΛΚΗΣ ΧΑΒΑΛΙΝΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
26 ΝΓ ΨΙΝΘΟΥ ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΚΩΣΤΟΥΛΑ
27 ΝΓ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΚΟΥΡΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 
28 ΝΓ ΒΑΘΕΟΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΤΣΑ ΝΙΚΗ 
29 6ο ΝΓ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΜΗΤΡΟΚΩΤΣΑ 
30 3ο ΝΓ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΣΔΡΕΓΑ ΕΙΡΗΝΗ 
31 ΝΓ ΚΑΜΠΟΥ ΠΑΤΜΟΥ ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
32 2ο  ΝΓ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ
33 ΝΓ ΛΕΙΨΩΝ ΚΡΑΜΒΟΥΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
34 ΝΓ ΞΗΡΟΚΑΜΠΟΥ ΛΕΡΟΥ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
35 ΝΓ ΧΩΡΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
36 ΕΙΔΙΚΟ ΝΓ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΛΕΜΟΝΙΑ
37 5ο ΝΓ ΚΩ ΒΩΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
38 2ο ΝΓ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ ΚΩ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
39 2ο ΝΓ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ ΔΕΝΗ ΣΟΦΙΑ
40 ΝΓ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ ΝΙΣΥΡΟΥ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
41 2ο ΝΓ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1ΘΕΣΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
1 ΔΣ ΑΡΚΙΩΝ ΤΣΙΑΛΕΡΑ ΜΑΡΙΑ
2 ΔΣ ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ ΠΙΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 
3 ΔΣ ΤΕΛΕΝΔΟΥ ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ