Β' κατηγορία: Το πρόγραμμα ανοίγει στη Νίσυρο

Έναν παιχνίδι περιλαμβάνει το σημερινό πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία κι αφορά τον β’ όμιλο, όπου στη Νίσυρο θ’ αναμετρηθούν ο Πολυβώτης με τη Δήμητρα. Και οι δύο ομάδες προέρχονται από ήττες κι έτσι θα προσπαθήσουν να πάρουν το «τρίποντο» και την ώθηση, για να διεκδικήσουν μια θέση όσο ψηλότερα γίνεται στο βαθμολογικό πίνακα.  

Το πρόγραμμα 
Α’ Όμιλος
Αύριο

Κρεμαστή (14.45) Νηρέας-Απόλλων Απολλώνων
Διαιτησία: Κυρίτσης, Μπερδεμπές, Μαχλής
Παρατηρητής: Ματσαμάς
Παρ. Διαιτησίας: Πηδιάκης

Θεολόγος (14.45) Δαμάγητος-Σύμη
Διαιτησία: Καραγιάννης, Στεφανάκης, Αυγενικού
Παρατηρητής: Βελής
Παρ. Διαιτησίας: Χατζηνικόλας

Φάνες (15.00) Ακουσίλαος-Χάλκη
Διαιτησία: Μίαρης, Μαυρουδής, Αναστασόπουλος
Παρατηρητής: Δελαπόρτας
Παρ. Διαιτησίας: Πασπάτης

Κορακόνερο (18.15) Ευαγόρας-Ορφέας
Διαιτησία: Τσοπανάκης, Κασιώτης, Τσιβίτης
Παρατηρητής: Ζωάννου
Παρ. Διαιτησίας: Λάμπρου

Τρίτη 5 Δεκεμβρίου
Τήλος (12.00) Τήλος-Ηρακλής Λάρδου
Παρατηρητής: Σακελλάρης Μ.
Ρεπό ο Άγιος Ισίδωρος

Β’ Όμιλος
Σήμερα

Νίσυρος (14.45) Πολυβώτης-Δήμητρα
Διαιτησία: Τσοπανάκης, Τσιβίτης, Φασουλάρης
Παρατηρητής: Φωτεινής

Αύριο
Αγίων Αποστόλων (12.00) Αδελφοσύνη-Πολύστρατος
Διαιτησία: Ατσικνούδας, Αυγενικού, Σάββενας
Παρατηρητής: Φραντζής
Παρ. Διαιτησίας: Στέργου
Μαλώνα (14.45) Άγιος Γεώργιος-Ιππότες

Διαιτησία: Παπαβασιλείου, Δημητριάδης, Γιαννούλης
Παρατηρητής: Θωμάς
Παρ. Διαιτησίας: Μίχας
Αγίων Αποστόλων (14.45) Κύπρος-Αστέρας Μασσάρων
Διαιτησία: Σπάρταλης, Αυγενικού, Κασιώτης, 
Παρατηρητής: Δημητράς
Παρ. Διαιτησίας: Ερωτόκριτος

Αφάντου (14.45) Αθλέτικο-Ατρόμητοι
Διαιτησία: Δουλγέρης, Καραβελατζή, Ροδίτης
Παρατηρητής: Λύτος
Παρ. Διαιτησίας: Βακάς
Ρεπό ο Ευκλής

Όμιλος Νήσων
Κυριακή

Νέο Στάδιο Ανταγόρα (11.15) Αθλοπαιδιές Κω-Βαθύ
Διαιτησία: Καραπιπέρης, Παγώνας, Δημόπουλος
Παρατηρητής: Μάμμης
Παρ. Διαιτησίας: Βασιλείου

Κάλυμνος (12.00) Καλυμνιακός-ΑΕ Λέρου
Διαιτησία: Καραμούτας, Παγώνης, Γιαμουζής
Παρατηρητής: Καραγεωργίου
Παρ. Διαιτησίας: Φραγκίνης

Ζηπάρι (14.45) Αναγέννηση Ασφενδίου-ΠΑΟ Κω
Διαιτησία: Τονίδης, Αλέκος, Γεωργιτσόπουλος
Παρατηρητής: Μάμμης
Παρ. Διαιτησίας: Αλεξίου