Οι συμμετοχές στα Mini Αθletics* Games

Πρώτη φορά στα Δωδεκάνησα, και μετά από εισήγηση του τεχνικού συμβούλου της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ, Σάββα Διακονικόλα, διεξάγονται τα Mini Αθletics* Games για παιδιά στο στίβο ηλικίας από 9 έως 11 ετών. Ο πρώτος αγώνας είναι προγραμματισμένος για σήμερα 11.30 στο κλειστό προπονητήριο του ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» και θ’ ακολουθήσουν κι άλλοι, τόσο στη Ρόδο όσο και στα υπόλοιπα νησιά του νομού μας. 

Οι συμμετοχές για την κατηγορία Παμπαίδων-Παγκορασίδων Μίνι είναι οι παρακάτω: 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ
120Μ     

1    ΛΑΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2    ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3    ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
5    ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

6    ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
7    ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΙΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
8    ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
9    ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
10    ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

11    ΜΠΑΡΔΟΥ ΤΑΓΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12    ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
13    ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
14    ZEΡBOY ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
15    ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

16    ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
17    ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
18    ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
19    ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
20 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

21    ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
22 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΦΕΣΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ 
ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
25 ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

26 ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
30 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

31    ΣΒΑΝΑ ΛΥΔΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
32 ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
33 Ειρήνη Αντωνίου    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
34 Παρασκευή Βογιατζή    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
35 Σοφία Μακρή    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

36 ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
37 ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
38 ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
39    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
40    ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

41    ΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
42 ΛΕΚΚΑ ΑΝΝΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
43 ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
44 ΠΙΠΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
45 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

46 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
47 ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
48 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
49 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
50 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

51    ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
52 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
53 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
54 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
55 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

56 ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
57 ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
58 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
59 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
60 ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

61    ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
62 ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
63 ΚΟΥΪΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
64 ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
65 ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

66 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
67 ΜΠΑΛΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
68 ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
69 ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
70 ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

71    ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
72 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
73 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
74 ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
75 ΚΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
76 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
77 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
           
350 Μ     
1    ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2    ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3    ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4    Ιωάννης Ντάσκας    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
5    ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
6    ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

7    ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
8    ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
9    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
10    ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
11    ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
           
50Μ     
1    ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
4    ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
5    ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
6    ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

7    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
8    ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
9    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
10    ΑΛΛΚΟΥΣΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
11    ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
12    ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

13    ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14    ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
15    ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
16    ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
17    ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
18    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

19    ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
20 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
21    ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
22 ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

25 ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
26 ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
30 ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΒΡΓΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

31    ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
32 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ     ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
33 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
34 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
           
8Χ50Μ     
     ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΜΑΙΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

     ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΙΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΜΠΑΡΔΟΥ ΤΑΓΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΑΛΛΚΟΥΣΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
     ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

     ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
     ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
     ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
     ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
     ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
     ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

     ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
     ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
     ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
     ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
     ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
     ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
     ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

     ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
     ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
     ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

     ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
     ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
     ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
     ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
     ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
     ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
           
 ΑΛΜΑ ΑΝΕΥ ΦΟΡΑΣ     
1    ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
2    ΑΛΛΚΟΥΣΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
3    ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
4    ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5    ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6    ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

7    ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
8    Ιωάννης Ντάσκας    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
9    ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
10    ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
11    ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12    ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

13    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
14    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
15    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
16    ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
17    ΜΑΙΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
18    ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

19    ΓΑΝΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
20  ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
21    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
22 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
25 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

26 ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
30 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
31    ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
32 ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

33 ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
34 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
35 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
36 ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΒΡΓΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
37 ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
38 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ     ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
           
ΜΗΚΟΣ     
     Ειρήνη Αντωνίου    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
1    Παρασκευή Βογιατζή    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
2    Σοφία Μακρή    ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
3    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
4    ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
5    ΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
6    ΛΕΚΚΑ ΑΝΝΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

7    ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
8    ΠΙΠΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ
9    ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
10    ΛΑΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
11    ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
12    ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

13    ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
14    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
15    ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
16    ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
17    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
18    ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΟΛΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

19    ΤΣΟΥΛΛΧΑΙ ΙΡΙΣΙ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
20 ΛΕΝΑ ΖΩΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
21    ΝΤΑΒΕΛΑ ΑΘΗΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
22 ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
23 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
24 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
25 ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

26 ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
27 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
28 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
29 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
30 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
31    ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
32 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

33 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
34 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
35 ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
36 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
37 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
38 ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

39 ΣΒΑΝΑ ΛΥΔΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
40 ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
41    ΚΟΥΪΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
42 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
43 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
44 ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
45 ΜΠΑΛΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
46 ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

47 ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ     ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
48 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
49 ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
50 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
51    ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
52 ΚΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
           
ΜΠΑΛΑ ΗΜΙΓΟΝΑΤΙΣΗ 1ΚΙΛΟ     
1    ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2    ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3    ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4    ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5    ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

6    ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7    ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8    ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9    ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10    ZEΡBOY ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

11    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
12    ΦΕΣΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
13    ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
14    ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
15    ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

16    ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
17    ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
18    ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
19    ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ
20 ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

21    ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
22 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
23 ΛΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
24 ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
25 ΔΟΞΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

26 ΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
27 ΤΖΕΣΙΚΑ ΛΑΤΣΚΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
28 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
29 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

*Το γράμμα «Θ» στην ονομασία των αγώνων χρησιμοποιείται εσκεμμένα από τους διοργανωτές και δεν αποτελεί ορθογραφικό ή τυπογραφικό λάθος.