Τα αποτελέσματα των σχολικών αγώνων στίβου στη Ρόδο

Προχθές στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» πραγματοποιήθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της Β’Βάθμιας Εκπαίδευσης οι σχολικοί αγώνες στίβου για τα λύκεια και την α’ φάση τους ώστε να προκύψουν οι προκριθέντες για τη β’ φάση, διεκδικώντας πια εκεί συμμετοχή στα τελικά.

Τα αποτελέσματα:

                                                                  ΑΓΟΡΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

11,32

2

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

11,84

3

ΧΑΜΙΝΤ

ΜΑΡΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

13,34

4

ΨΥΧΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

13,55

5

ΞΟΥΛΕΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

1Ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

13,71

6

ΣΙΤΖΑΝΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

16,61

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

23,49

2

ΙΣΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

25,07

3

ΠΙΣΣΑΚΑΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

1Ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

25,08

4

ΚΑΝΑΝΙ

ΤΖΙΜΠΕΡΤΟ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

27,42

5

ΙΣΜΑΗΛΑΙ

ΓΙΟΥΛΙΑΝ

3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

27,85

6

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

28,81

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ

3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

57,17

2

ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

58,5

3

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

59,57

4

ΨΑΡΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

1.09.36

5

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

1.27.11

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΣΕΡΓΙΟΣ

ΓΕΛ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

2.Ο2.68

2

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ

2.14.83

3

ΚΩΣΤΙΟΥ

ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

2.40.91

4

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

2.42.90

5

ΠΕΤΡΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

2.49.23

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΕΤΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

5.14.90

2

ΜΙΑΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

5.19.95

3

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

5.27.02

4

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

5.29.16

5

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1Ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

5.47.91

6

ΜΗΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

6.07.64

7

ΔΙΑΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ

6.49.32

8

ΒΟΛΑΣ

ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ

7.24.14

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000 Μ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΔΡΑΚΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

10.53.19

2

ΑΜΠΕΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

10.57.17

3

ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

3ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

11.10.36

4

ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

11.10.68

5

ΚΕΒΑΝΙ

ΚΕΜΑΛ

ΕΠΑΛ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

11.47.62

6

ΚΟΝΙΑΡΗΣ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ

12.02.59

7

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

13.38.27

8

ΑΝΑΝΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ

18.06.69

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

14,76

2

ΜΗΛΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

15,34

3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2ο ΓΕΛ ΚΩ

16,15

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΡΟΥΣΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΣ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

1.01.88

2

ΚΩΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΚΩ

1.05.44

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΕΛΛΗΝΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

6.44.25

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΣΕΡΟΣ

ΗΛΙΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

5,42

2

ΑΧΜΑΤΙ

ΜΑΡΣΕΛΙΟ

2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

5,24

3

ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ

5,1

4

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

4,64

5

ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

4,58

6

ΖΑΝΝΑΚΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

4,28

7

ΠΑΝΙΤΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

4,06

8

ΑΝΑΣΤΑΣΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

3,73

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΛ ΛΕΡΟΥ

14

2

ΠΟΥΛΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

10,8

3

ΚΑΠΑΚΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

10,4

4

ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΜΟΥΣΙΚΟ

10,35

5

ΖΟΥΡΠΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ

9,7

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΘΙΑΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

4,3

2

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

4,3

3

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

3,8

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΨΑΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

10,28

2

ΚΥΖΑΛΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

9,93

3

ΠΕΡΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

8,15

4

ΦΕΡΖΑΪ

ΝΤΕΒΟΝ

1Ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

8,1

5

ΠΛΑΤΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

6,25

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΕΠΑΛ ΚΩ

52,81

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΠΑΛ ΚΩ

46,56

2

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

44,94

3

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

42,02

4

ΜΟΥΖΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΓΕΛ ΚΩ

38,7

5

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ

ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

20,81

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΥΡΑ

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΕΜΑ

ΜΑΡΚΕΛΟ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

55,82

2

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΗΣ

ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ

41,69

3

ΛΑΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ

27,73

4

ΚΟΥΛΛΟΥΡΑΣ

ΕΥΓΕΝΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

18,83

 

                                                                   ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΟΥΣΕΪΝ

ΓΚΙΟΥΝΑΗ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

13,34

 

2

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΟΜΝΙΚΗ

2ο ΓΕΛ ΚΩ

14,08

 

3

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

14,59

 

4

ΜΑΝΩΛΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

15,15

 

5

ΡΕΓΚΛΗ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

16,08

 

6

ΠΟΛΥΖΩΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ

ΕΠΑΛ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

17,22

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΙΚΟΥΣ

ΙΩΑΝΝΑ

1ο ΕΠΑΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

28,87

 

2

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

33,19

 

3

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

33,25

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΛΟΥΚΙΣΣΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

1.03.35

 

2

ΓΚΙΑΤΑ

ΕΦΗ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

1.04.11

 

3

ΣΑΒΒΑΚΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

1.06.87

 

4

ΒΟΓΙΑΤΖΗ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

1.06.93

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΛΩΝΑΡΗ

ΜΙΧΑΕΛΑ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

2.38.23

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΓΑΚΟΥΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ

7.59.37

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΩΡΑΪΤΗ

ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΓΕΛ ΙΑΛΥΣΟΥ

15,31

 

2

ΚΟΥΤΗ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

15,55

 

3

ΦΡΑΖΗ

ΦΙΛΟΘΕΗ-ΕΛΕΝΗ

ΓΕΛ ΖΗΠΑΡΙΟΥ

16,91

 

4

ΜΗΛΙΟΥ

ΟΥΡΑΝΙΑ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

19,66

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

1.08.55

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΙΜΙΤΖΗ

ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΓΕΛ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

5,11

 

2

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

4,68

 

3

ΧΡΥΣΙΔΗ

ΖΩΗ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

4,22

 

4

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ

4,1

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΘΕΜΙΣ

1ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

10,8

 

2

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ

8,55

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

1,55

 

2

ΓΑΚΟΥΔΗ

ΠΑΡΘΕΝΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ

1,55

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΓΕΛ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

14,68

 

2

ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

9,98

 

3

ΧΑΝΤΑΝΤ

ΜΑΡΙΑΜ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

9,88

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΓΕΛ ΣΟΡΩΝΗΣ

24,98

 

2

ΚΕΡΙ

ΕΙΡΗΝΗ

2ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

18,39

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΑΛΑΦΑΚΗ

ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΕΛ ΑΦΑΝΤΟΥ

38,73

 

2

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΕΛ ΚΩ

37,5

 

3

ΚΟΥΤΣΑΦΑ

ΑΡΙΣΤΙΝΑ

2ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

23,25

 

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΙΛΙΩ-ΣΑΒΒΙΝΑ

4ο ΓΕΛ ΡΟΔΟΥ

14,62

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΥΡΑ

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΡΑΜΜΟΥ

ΝΙΚΗ

ΙΔ.ΕΚΠ.ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ

46

 

2

ΤΣΟΥΒΑΛΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1ο ΕΠΑΛ ΡΟΔΟΥ

27,63