Οι συμμετοχές στο αναπτυξιακό στίβου της Κω

Μεγάλη θα είναι η συμμετοχή σήμερα και αύριο στην Αναπτυξιακή Συνάντηση Στίβου στο Νέο Στάδιο Ανταγόρα με διοργανώτρια την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου και την πολύτιμη υποστήριξη της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου και του Δήμου Κω.

Εκεί θα υπάρχουν συμμετοχές κυρίως της κατηγορίας Παίδων-Κορασίδων αλλά και από Παμπαίδες-Παγκορασίδες β’. Σήμερα οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 17.00 και θα ολοκληρωθούν στις 20.00 και αύριο θα διαρκέσουν από τις 9.00 έως τις 12.00.

 

Οι συμμετοχές:

100  ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΙΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΡΕΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

200  ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

HUTTEMAN ALEXANDER

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΙΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

400Μ. ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

800  ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

1.500  ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:3000Μ ΠΑΙΔΩΝ

 

3.000Μ.  ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

2.000  Φ.Ε. ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ:110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

110Μ.  ΕΜΠ. ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

400  ΕΜΠ. ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΡΕΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.

Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΦΥΡΑ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

4 Χ 100 ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

4 Χ 400 ΠΑΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 

 

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

 

 

100  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

100  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΕΚΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

200  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

 

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΗΡΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΕΚΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

 

 

400  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΜΟΥΤΣΙ ΕΓΚΛΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

800  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ-ΓΑΒΡΙΗΛΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

1500Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΟΥΣΕΪΝ  ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΕΡΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

 

 

3.000  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

100  ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

400  ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Γ.Σ.ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

Γ.Σ.ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΗΡΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΡΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΝΤΖΕΛΑ ΧΥΣΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Γ.Σ.ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ

Γ.Σ.ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

 

ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΣΦΥΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΝΤΖΕΛΑ ΧΥΣΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΠΟΥΡΑΝΙ ΓΙΝΟΒΕΦΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

4 Χ 100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

4 Χ 400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΧΟΥΣΕΪΝ  ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΕΚΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"