Η Λέσχη Lions βραβεύει σήμερα τους αριστούχους
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΚΕ 591 ΦΟΡΕΣ
Η βράβευση, που γίνεται για 15η συνεχή χρονιά με την ευκαιρία της εορτής των Τριών Ιεραρχών, θα πραγματοποιηθεί σήμερα Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2014, στις 11:30, στο κινηματοθέατρο Metropol Multicinema.
- Φέτος βραβεύονται τα παρακάτω 40 παιδιά από όλο το Νομό Δωδεκανήσου:
1. 1ο ΓΕΛ Ρόδου – Ευθυμίου Βασίλειος του Ηλία και της Μαρίας
2. 2ο ΓΕΛ Ρόδου – Τερεζάκης Μιχαήλ του Γεράσιμου- Ελευθερίου και της Ειρήνης
3. 3ο ΓΕΛ Ρόδου – Αναστασιάδη Ελένη του Ευθυμίου και της Μαριέττας-Αναστασίας
4. 3ο ΓΕΛ Ρόδου – Γιόνοβιτς Διονυσία του Σάσα και της Μαρίας
5. 4ο ΓΕΛ Ρόδου – Τσαλίκη Τσαμπίκα-Γεωργία του Στέργου και της Παρασκευής
6. Ιδιωτικό ΓΕΛ “Κολλέγιο Ρόδου” – Θεοχάρους Λεωνίδας του Θεοχάρη και της Εύης
7. Ιδιωτικό ΓΕΛ “Ροδίων Παιδεία” – Κασάπης Βασίλειος του Κυριάκου και της Αθανασίας
8. Ιδιωτικό ΓΕΛ “Ροδίων Παιδεία” – Μάτση Αικατερίνη-Ευαγγελία του Παναγιώτη και της Ευτυχίας
9. Ιδιωτικό ΓΕΛ “Ροδίων Παιδεία”– Συμεωνίδη Αιμιλία- Ιζαμπέλα του Αναστασίου και της Λιν-Κάθριν-Τζόνετ
10. Ιδιωτικό ΓΕΛ “Ροδίων Παιδεία” – Φλάγκου Αικατερίνη του Ιωάννη και της Δέσποινας
11. Μουσικό Γυμνάσιο Ρόδου – Κουτσουδάκη Κοραλία του Δημητρίου και της Ανδριανής
12. ΓΕΛ Αρχαγγέλου – Κανάκης Νικόλαος του Ίκαρου και της Τσαμπίκας
13. ΓΕΛ Αφάντου – Πέρου Χριστίνα του Γεωργίου και της Τσαμπίκας
14. ΓΕΛ Ιαλυσού – Θεοδώρου Φωτεινή-Μαρία του Θεοδώρου και της Δέσποινας
15. ΓΕΛ Κρεμαστής - Μουστάκα Μαρία –Αναστασία του Λουκά και της Γεωργίας
16. ΓΕΛ Σορωνής – Κατσούρη Φωτεινή του Θεοδόση και της Μαρίας- Σιλιάνης
17. Γυμνάσιο Γενναδίου Λ.Τ. – Στάνεβα Βεσέλα του Γκεόρκι και της Ιορντάνκα
18. Γυμνασίων Έμπωνας Λ. Τ.- Παπαθεοδωράκης Ιωάννης του Γεωργίου και της Παρασκευής
19. 1ο ΓΕΛ Κω – Παπαθωμά Φωτεινή του Παύλου και της Σταματίας
20. 2ο ΓΕΛ Κω - Χαρτοφίλη Μυρτώ-Μοσχία του Γεωργίου και της Αθηνάς
21. ΓΕΛ Αντιμάχειας – Παπαηλία Σεβαστιανή του Ηλία και της Παρασκευής
22. 1ο ΓΕΛ Καλύμνου – Καλιδώνης Γεώργιος του Αντωνίου και της Αικατερίνης
23. 2ο ΓΕΛ Καλύμνου – Κουλιανού Ειρήνη-Μαρία του Παναγιώτη και της Πετρούλας
24. ΓΕΛ Απερίου Καρπάθου – Τζουβάρας Λάμπρος-Μάριος του Αθανασίου και της Μαρίας-Ελένης
25. ΓΕΛ Λέρου - Κουμπάρου Μαρία του Διομήδη και της Θεοφανίας
26. ΓΕΛ Πάτμου – Κάνδρου Χρυσή-Καλλιόπη του Γεωργίου και της Μαρίας
27. Εκκλ/κό Γυμνάσιο Πάτμου Λ.Τ. - Μίχας Μάριος του Μάμμα και της Νίκης
28. Γυμνάσιο Αστυπάλαιας Λ.Τ. - Πετρόπουλος Κωνσταντίνος του Πέτρου και της Μαργαρίτας
29. Γυμνάσιο Λειψών Λ.Τ. - Καλυμνίου Αναστασία του Σταμάτη και της Ευαγγελίας
30. Γυμνάσιο Νισύρου Λ.Τ.- Χόκια Τζοάνα του Αρτάν και της Ανίλα
31. Γυμνάσιο Κάσου Λ.Τ. – Μαστροπαύλος Φίλιππος του Εμμανουήλ και της Μαρίας
32. Γυμνάσιο Τήλου Λ.Τ. - Χαραλαμπάκη Μαρία του Παύλου και της Άννας
33. Γυμνάσιο Χάλκης Λ.Τ. – Αργυρίου Ραφαηλία του Ιωάννη και της Ελένης
34. Πανορμίτειο Γυμνάσιο Σύμης Λ.Τ.– Τσαβαρής Δημήτριος του Ιωάννη και της Δήμητρας,
35. 1ο ΕΠΑΛ Ρόδου – Πάππου Εμμανουήλ του Γεωργίου και της Βασιλείας
36. 1ο ΕΠΑΛ Ρόδου – Ζουλούφου Ειρήνη του Γεωργίου και της Καλλιόπης
37. 2ο ΕΠΑΛ Ρόδου – Ακάι Γκιουλέρ-Αικατερίνη-Ζαχαρούλα του Ασλάν και της Γεωργίας
38. 1ο ΕΠΑΛ Σύμης – Τερεζάκης Ιωάννης του Αντωνίου και της Νίκης
39. 1ο ΕΠΑΛ Καρπάθου – Καραξή Ρηγοπούλα-Μαρία του Ιωάννη και της Ειρήνης,
40. ΕΠΑΛ Παραδεισίου – Χοροζίδης Δημήτριος του Ηρακλή και της Όλγας.
Τις εκδηλώσεις στηρίζουν με τις χορηγίες τους:
ΤΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ, METROPOL MULTICINEMA, SEMIRAMIS HOTEL, BLUE STAR FERRIES, DODEKANISOS SEAWAYS, Δ.Ε.Σ. ΡΟΔΑ, ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ, ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ, ΟΜΟΡΦΟΣ CATERING SERVICES, ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΣΦΟΛΙΑΤΟΕΙΔΩΝ Γ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ, SUPER MARKET ΠΑΠΠΟΥ.