Τα αποτελέσματα στα Mini Αθletics στα Δωδεκάνησα

Το περασμένο Σάββατο έγιναν τα Mini Αθletics Games από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου γι’ αθλητές-αθλήτριες στίβου από 9  έως 11 ετών στο κλειστό προπονμητήριο του ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα».

Η επόμενη συνάντηση της κατηγορίας είναι προγραμματισμένη για το Σάββατο 17 Φεβρουαρίου στο στάδιο «Διαγόρας».

Τα αποτελέσματα του Σαββάτου:

50Μ ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8.00

2

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

8.02

3

ΚΟΒΕΡΤΣΕΝΚΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8.10

4

ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8.12

5

ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

8.15

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8.61

 

ΑΛΛΚΟΥΣΙ  ΓΙΩΡΓΟΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9.17

 

ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10.65

 

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8.42

 

ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

9.61

 

ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

10.85

 

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

9.05

 

ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9.62

 

ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

10.12

 

ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

8.71

 

ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

9.25

 

ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

9.01

 

ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

9.98

 

ΛΑΟΥΜΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

8.48

 

ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

8.54

 

ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ  ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

8.48

 

ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

12.73

 

ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

10.49

 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

8.92

 

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

9.47

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10.34

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

9.20

 

ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9.31

120Μ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΠΑΛΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

20.84

2

ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

21.04

3

ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

21.20

4

ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

21.29

5

ΚΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

21.36

5

ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

21.36

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

ZEΡBOY ΑΝΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

21.62

 

ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

24.56

 

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

25.47

 

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

23.24

 

ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

26.11

 

ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

29.90

 

ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

23.30

 

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

22.94

 

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

22.94

 

ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22.41

 

Ειρήνη Αντωνίου

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

24.45

 

ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

25.27

 

ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

24.84

 

ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

25.95

 

ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

24.23

 

ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

24.44

 

ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23.35

 

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

 

ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΙΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

25.29

 

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

23.55

 

ΚΟΥΪΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

24.22

 

ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

22.45

 

ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

27.62

 

ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

29.54

 

ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

22.38

 

ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

22.93

 

ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

26.36

 

ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

 

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

26.83

 

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

 

ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

24.29

 

ΜΠΑΡΔΟΥ ΤΑΓΙΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

28.07

 

ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

22.64

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

26.19

 

ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

28.07

 

ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

Παρασκευή Βογιατζή

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

23.90

 

ΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

23.25

 

ΠΙΠΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

30.92

 

ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22.83

 

ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

23.60

 

ΣΑΡΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΣΒΑΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

25.27

 

ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

25.56

 

ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

25.72

 

Σοφία Μακρή

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

23.17

 

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23.23

 

ΛΕΚΚΑ ΑΝΝΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

23.05

 

ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

23.20

 

ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

27.10

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

27.44

 

ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

24.34

 

ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

23.01

 

ΦΕΣΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23.15

 

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

27.24

 

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

22.37

 

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

25.08

 

ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

25.23

 

ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

28.50

350Μ ΑΓΟΡΙΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΜΠΙΜΠ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

1'17''43

2

ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1'18''43

3

ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1'24''76

4

ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1'29'44

5

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1'29''98

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1'49''85

 

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1'45''22

8Χ50Μ ΜΙΚΤΗ ΕΜΠΟ. ΤΑΧΥΤ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1

Α.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1

2'38''53

6

2

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3

2'42''00

4

3

ΝΙΚΗ 1

2'50''28

3

4

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

2'52''79

2

5

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

3'11''23

1

 

ΜΙΚΤΗ ΡΟΔΟΥ

2'59''08

1

 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

 

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1

2'53''96

 

 

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 2

3'03''77

 

 

ΝΙΚΗ 3

3'08''42

 

 

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2

3'16''24

 

 

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 3

3'49''62

 

 

ΝΙΚΗ 2

2'55''30

 

ΑΛΜΑ ΧΩΡΙΣ ΦΟΡΑ ΑΓΟΡΙΑ

 

 

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΠΙΔΟΣΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΕΤΡΑ  1Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΕΠΙΔΟΣΗ - ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΕΤΡΑ  2Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

1

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

6.20

7.10

2

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7.80

8.20

3

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

9.50

10.00

4

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

10.40

11.30

5

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

6.00

6.60

1

Α.Σ. ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

6.20

7.10

 

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

6.30

6.30

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8-9 ΔΙΑΣ

 

 

 

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΕΤΡΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

6.86

ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝ/ΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3.42

6.16

ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

3.13

5.99

ΜΠΑΛΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.97

5.97

ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

3.04

5.72

ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2.78

5.66

Παρασκευή Βογιατζή

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

2.97

5.62

Ειρήνη Αντωνίου

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

2.74

5.60

ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.80

5.58

ΚΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.83

5.53

ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2.80

5.35

ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2.55

5.33

ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.53

5.32

ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2.70

5.21

Σοφία Μακρή

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

2.53

5.15

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

2.55

5.12

ΚΥΡΙΑΖΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

2.77

5.11

ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.41

5.03

ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2.47

5.03

ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2.63

4.94

ΠΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

2.64

4.94

ΛΕΚΚΑ ΑΝΝΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

2.33

4.90

ΠΙΠΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

2.90

4.90

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.45

4.85

ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2.20

4.85

ΚΟΥΪΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.33

4.73

ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΟΛΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2.39

4.69

ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2.55

4.60

ΚΟΥΡΔΟΥΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.30

4.41

ΤΣΟΥΛΛΧΑΙ ΙΡΙΣΙ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2.23

4.26

ΣΒΑΝΑ ΛΥΔΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.68

4.12

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2.12

3.92

ΛΑΟΥΜΖΗ ΛΟΥΚΙΑ

Γ.Σ. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

1.88

3.91

ΛEΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1.96

3.90

ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

1.88

3.90

ΠΟΛΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2.60

3.86

ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1.90

3.66

ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΣΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1.19

3.62

ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1.50

3.59

ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1.74

3.02

ΝΤΑΒΕΛΑ ΑΘΗΝΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1.39

 

ΡΙΨΗ ΜΠΑΛΑΣ 1κ. ΜΕ ΓΟΝΑΤΙΣΗ

 

 

 

 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΒΑΘΜΟΙ

2Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΒΑΘΜΟΙ

ΣΥΝΟΛΙΚΟΙ ΒΑΘΜΟΙ

ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2+2

2+2

8

ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2+2

2+2

8

ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2+2

2+2

8

ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2

2

4

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2

2

4

ΣΥΝΟΛΟ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

32

ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2+2+2

2+1+1

10

ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2+2+2

3+2+2

13

ΣΚΑΛΙΔΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

2+2

2+1

7

ΣΥΝΟΛΟ

Γ.Σ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

 

30

ZEΡBOY ΑΝΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2+2

2+2

8

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΥΡΤΩ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2

3

5

ΦΕΣΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2

3

5

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

3

3

6

ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

2

2

4

ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

1

1

2

ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

3

3

6

ΣΥΝΟΛΟ

Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ

 

 

36

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1

2

3

ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2

1

3

ΛΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2

2

4

ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

3

2

5

ΔΟΞΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1

3

4

ΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

1

3

4

ΤΖΕΣΙΚΑ ΛΑΤΣΚΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2

1

3

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

2

3

5

ΣΥΝΟΛΟ

Α.Σ. ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

 

31