Οι συμμετοχές στα  Mini Αθletics Games της Ρόδου

Το ερχόμενο Σάββατο 11.30 θα γίνει στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» ο τρίτος αγώνας της αναπτυξιακής σειράς στίβου Mini Αθletics Games από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου.

Οι συμμετοχές είναι οι παρακάτω: 

50Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΓΟΡΙΑ     
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5 ΜΕΜΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
6 ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7 ΑΛΛΚΟΥΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8 ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9 ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10 ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
11 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
12 ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
13 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14 ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
15 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
16 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
17 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
18 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
19 ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
20 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
21 ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
22 ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
23 ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
24 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
25 ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
26 ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
27 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
28 ΓΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
29 ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
30 ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
31 ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
32 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
33 ΚΟΒΕΡΤΣΕΝΚΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
34 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
35 ΜΑΪΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
36 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
37 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
38 ΜΟΥΛΤΟΣ ΟΘΩΝΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
39 ΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
40 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
41 ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
42 ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
43 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
44 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
45 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
46  ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
47 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
48 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ     ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
49 ΒΡΟΥΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
50 ΓΚΟΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
51 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
52 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΛΑΝΤΗΣ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
53 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΑΣΚΑΣ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ     ΡΟΔΟΥ
54 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ     ΡΟΔΟΥ
 
110Μ ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
2 ΛΙΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
4 ΤΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
5 ΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
6 ΦΟΥΝΤΗ ΑΝΝΑ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
7 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
8 ΓΙΡΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
9 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΙΟΠΠΗ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
10 ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11 ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
12 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
13 ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
14 Σβανα Ναταλία    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
15 Σβανα Λυδια    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
16 Κουρδουνάκη Παναγιώτα     ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
17 Βασιλικης Βαρβάρα    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
18 Χαλκιδη Αλεξάνδρα    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
19 ΚΟΥΙΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
20 Σαρικά Δήμητρα    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
21 ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
22 ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
23 ΣΚΑΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
24 ZEΡBOY ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
25 ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009    
26 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
27 ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
28 ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
29 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
30 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
31 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
32 ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
33 ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
34 ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
35 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
36 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
37 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
38 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
39 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
40 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
41 ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
42 ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
43 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
44 ΣΑΝΤΡΙΑ ΑΡΣΕΛΑ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο     ΠΑΤΜΙΟΣ
45 ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
46 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
47 ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ  ΡΟΔΟΥ
48 ΜΠΑΡΔΟΥ ΤΑΓΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
49 ΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
50 ΛΕΝΑ ΖΩΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ  ΡΟΔΟΥ
51 ΧΑΣΑ ΕΣΤΕΛΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
52 ΝΤΕΛΙΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣΡΟΔΟΥ
53 ΛΑΤΣΚΑ ΤΖΕΣΙΚΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣΡΟΔΟΥ
54 ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΪΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
55 ΤΣΟΥΛΧΑΪ ΙΡΙΣΙ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
56 ΝΤΑΒΕΛΑ ΑΘΗΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
57 ΓΙΑΛΟΥΣΣΗ ΑΓΓΕΛΙΑΝΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
58 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
59 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
60 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
61 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΙΤΣΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
62 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
63 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
64 ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
65 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
66 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
67 ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ     ΡΟΔΟΥ
68 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ     ΡΟΔΟΥ
69 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ     ΡΟΔΟΥ
70 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ     ΡΟΔΟΥ
71 ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΤΣΑΪΔΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ     ΡΟΔΟΥ
72 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΜΟΧΑΜΕΝΤ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ     ΡΟΔΟΥ
73 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ     ΡΟΔΟΥ
74 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ     ΡΟΔΟΥ
75 ΣΟΦΙΑ ΜΑΚΡΗ     ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ     ΡΟΔΟΥ
76 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ     ΡΟΔΟΥ
77 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ     ΡΟΔΟΥ
78 ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ     ΡΟΔΟΥ
 
600Μ ΟΜΑΔΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ     
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΠΙΣΚΑ  ΜΑΡΙΑ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
2 ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
4 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
5 ΤΖΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
6 ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
8 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
9 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
10 ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
12 ΚΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
13 Καντή Βάσω    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
14 Πολίτη Γεωργία    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
15 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ     2009
16 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
17 ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
18 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
19 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
20 ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
21 ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
22 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
23 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
24 ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
25 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
26 ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
27 ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΟΛΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
28 ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
29 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
30 ΔΟΞΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
31 ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
32 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
33 ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
34 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
35 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
36 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
37 ΕΛΕΝΗ ΨΥΛΛΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
39 ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΤΣΑΪΔΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
 
600Μ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΓΟΡΙΑ     
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
2 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3 ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
4 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
5 ΒΑΓΓΕΡ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
6 ΒΡΟΥΧΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ    
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΠΙΣΚΑ  ΜΑΡΙΑ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
2 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΙΡΗΝΗ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΛΙΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
4 ΓΙΡΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
5 ΔΙΑΚΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
6 ΧΑΛΚΙΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7 ΖΑΓΟΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
8 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
9 ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
10 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11 Κουρδουνάκη Παναγιώτα     ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
12 Καντή Βάσω    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
13 Πολίτη Γεωργία    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
14 ΚΟΥΙΜΤΣΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
15 Σαρικά Δήμητρα    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
16 ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
17 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
18 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
19 ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
20 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
21 ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
22 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
23 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
24 ΒΕΡΒΕΡΟΓΛΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
25 ΕΣΑΪ ΣΕΒΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
26 ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
27 ΧΑΛΚΙΤΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
28 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
29 ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
30 ΤΣΙΓΚΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
31 ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΟΛΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
32 ΡΟΥΒΑΛΗ ΜΑΡΙΑΝΤΖΕΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
33 ΛΕΝΑ ΖΩΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
34 ΑΧΛΑΔΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
35 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
36 ΝΤΕΛΙΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
37 ΔΟΞΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
38 ΤΣΟΥΛΧΑΪ ΙΡΙΣΙ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
39 ΖΕΡΒΟΥ ΖΩΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
40 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΛΙΤΣΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
41 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
42 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
43 ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
44 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
45 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
46 ΧΑΣΜΟΥΤΖΑ ΝΤΕΝΙΣΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
47 ΛΕΝΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
48 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
49 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΛΑΕΝΤΖΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
50 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΙΠΙΔΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
51 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
53 ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΤΣΑΪΔΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
54 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΜΟΧΑΜΕΝΤ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
55 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΛΛΟΥΡΑΚΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
         
ΡΙΨΗ ΣΦΑΙΡΑΣ 1KG     
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ

1 ΛΟΡΕΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
5 ΜΕΜΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
6 ΝΤΟΝΤΟ ΕΛΙΑΝ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
7 ΑΛΛΚΟΥΣΙ ΓΙΩΡΓΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
8 ΧΡΙΣΤΟΦ ΣΙΜΟΝ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
9 ΜΑΛΙΑΚΚΑΣ ΣΑΒΒΑΣ -ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
10 ΠΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
11 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
12 ΓΚΑΓΚΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
13 ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
14 ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
15 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
16 ΓΕΩΡΓΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
17 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
18 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
19 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
20 ΜΙΧΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
21 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
22 ΚΟΥΜΕΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
23 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
24 ΜΑΛΕ ΟΡΕΣΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
25 ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
26 ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
27 ΜΑΓΚΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
28 ΒΡΑΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
29 ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
30 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
31 ΓΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
32 ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
33 ΣΟΡΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
34 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
35 ΜΟΥΝΤΟΥΦΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
36 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
37 ΚΟΒΕΡΤΣΕΝΚΟΥ ΑΛΜΠΕΡΤ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
38 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
39 ΜΑΪΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
40 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
41 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
42 ΜΟΥΛΤΟΣ ΟΘΩΝΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
43 ΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
44 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ  Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
45 ΑΝΔΡΕΕΒ ΑΓΓΕΛΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
46 ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
47 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
48 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
49 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
50 ΜΑΚΡΥΑΣ ΧΑΡΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
51 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
52 ΒΑΓΓΕΡ ΚΩΝ/ΝΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
53 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
54 ΒΡΟΥΧΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
55 ΒΡΟΥΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
56 ΓΚΟΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ        ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
57 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ        ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
58 ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΒΑΛΑΝΤΗΣ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΤΑΣΚΑΣ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
60 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΡΙΨΗ VORTEX      
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ

2 ΓΑΛΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
4 ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
5 ΤΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
6 ΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
7 ΦΟΥΝΤΗ ΑΝΝΑ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
8 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ     ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
9 ΤΖΑΦΕΡΗ ΜΑΡΙΑ    ΑΕΛ ΗΡΑΚΛΗΣ
10 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΚΑΛΙΟΠΠΗ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
11 ΚΟΥΡΟΥΠΑ ΟΥΡΑΝΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
12 ΚΑΤΣΟ ΣΟΦΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
13 ΚΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
14 ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
15 ΣΒΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
16 Σβανα Ναταλία    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
17 Σβανα Λυδια    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
18 Βασιλικης Βαρβάρα    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
19 Χαλκιδη Αλεξάνδρα    ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
20 ΓΑΛΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
21 ΓΙΑΝΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
22 ΣΚΑΛΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    ΔΙΑΓΟΡΑΣ
23 ZEΡBOY ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
24 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
25 ΔΙΑΚΟΚΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΝΙΚΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
26 ΠΑΠΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
27 ΣΩΤΗΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
28 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
29 ΖΟΥΓΛΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
30 ΚΟΥΦΟΥ ΑΝΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
31 ΣΤΑΥΡΗ ΣΤΕΛΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
32 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
33 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
34 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
35 ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
36 ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
37 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
38 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
39 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
40 ΣΑΝΤΡΙΑ ΑΡΣΕΛΑ    Α.Σ.ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ
41 ΚΙΑΟΥΡΤΖΗ ΝΙΚΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
42 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
43 ΜΠΑΡΔΟΥ ΤΑΓΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
44 ΠΛΟΥΓΙΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
45 ΛΕΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
46 ΧΑΣΑ ΕΣΤΕΛΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
47 ΛΑΤΣΚΑ ΤΖΕΣΙΚΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
48 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
49 ΚΙΡΙΛΑ ΑΝΑΪΣ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
50 ΝΤΑΒΕΛΑ ΑΘΗΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
51 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
52 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
53 ΓΙΑΛΟΥΣΣΗ ΑΓΓΕΛΙΑΝΝΑ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
54 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΟΠΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
55 ΜΟΥΓΚΡΟΥ ΣΚΙΑΔΕΝΗ    Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
56 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΛΜΠΑΝΤΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
57 ΕΛΕΝΗ ΨΥΛΛΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
58 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
59 ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΤΣΑΪΔΗ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
60 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ    Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ
61 ΣΟΦΙΑ ΜΑΚΡΗ     ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
62 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΟΓΙΑΤΖΗ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
63 ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
64 ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗ    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ FORMULA ΜΙΚΤΗ     
1 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ     
2 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ     
3 Α. Σ. Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ     
4 Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ     
5 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ     
6 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ     
7 ΓΣ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ     
8 ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ