Τα αποτελέσματα του  αναπτυξιακού στίβου στην Κω

Πολλές ήταν οι συμμετοχές στην αναπτυξιακή συνάντηση στίβου Κ18 που έγινε στο Νέο Στάδιο Ανταγόρα Κω το περασμένο σαββατοκύριακο από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου.

Στον αγώνα αυτόν σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και τον Δήμο Κω συμμετείχαν αθλητές αθλήτριες της κατηγορίας Παίδων-Κορασίδων και Παμπαίδων-Παγκορασίδων β’ και τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

ΠΑΙΔΕΣ
100Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
                  ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                              11''82    
2οσ ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                        ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                            12''07    
3ος ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                           ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"              12''29    
4ος ΙΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ                                      ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ- ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000   12''60    
5ος ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ                                     ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"              13''18    
6ος ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"        13''20    
7ος ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                   13''21    
8ος ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                             ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                   13''65    
9ος ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ                                      Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                               14''50    
10ος ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                               ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ                          14''61    

200Μ. ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
                        ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΙΣΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ                                 ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        24''84    
2ος ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ                      ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                      25''12    
3ος ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΕΝΤΓΚΑΡ          ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                    25''69    
4ος ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                  ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                                 26''32    
5ος ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                               26''39    
6ος ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ                    ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        26''42    
7ος ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"            27''46    
8ος ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ              ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                  27''51    

400Μ. ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
                  ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ              ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                            53''37    
2ος ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                        56''90    
3ος ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                             1'03''08    
4ος ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΜΜΑΣ                          ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    1'00''23    

800  ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΕΠΙΔΟΣΗ    

1ος ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                      2'00''97    
2ος ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                            2'31''46    

1.500  ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)  
                         ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    5'17''29    

3.000Μ.  ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
                  ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                      ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    10'18''71    

110Μ.  ΕΜΠ. ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΕΠΙΔΟΣΗ    

1ος ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                          ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009             14''91    
2ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                            16''36    
3ος ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ          ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009              16''38    

400  ΕΜΠ. ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΕΠΙΔΟΣΗ    

1ος ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ                          ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009           1'00''32    
2ος ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009           1'02''02    
3ος ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                            1'02''89    
4ος ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009     1'12''09    

2000Μ Φ.ΕΜΠ.              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)  
                   ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                    ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    6'50''38    
2ος ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                   7'10''89
    
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΕΠΙΔΟΣΗ  
 
1ος ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009           4.30Μ    
2ος ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ          ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009           4.10Μ    
3ος ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                 3.30Μ    
4ος ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                 3.30Μ    

ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ         
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)  
       ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                      6.56Μ    
2ος ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                6.37Μ    
3ος ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.                         Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                      5.73Μ    
4ος ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                  5.59Μ    
5ος ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                5.44Μ    
6ος ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                    ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ                   4.66Μ    
7ος ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛ                          Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                       4.42Μ    
8ος ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                  ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                            4.02Μ    

ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ         
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
      ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ                                ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"    1.59Μ    
2ος ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"         

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΙΔΩΝ         
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
            ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                            13.84Μ    
2ος ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.                                Γ.Σ. ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ                            11.80Μ    
3ος ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"              11.33Μ    

ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)      ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
                       ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ                                  ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                        12.75Μ    
2οςΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ                                  ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      12.45Μ    
3ος ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                 ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000      12.20Μ    
4ος ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                     11.67Μ    
5ος ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                   ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                     11.04Μ    
6ος ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                     10.57Μ    
7ος ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ             ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000         10.43Μ    
8ος ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                      ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                           10.42Μ    
9ος ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ      ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ  -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          9.90Μ    
10ος ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ             ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                          7.67Μ    
11ος ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                     ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                    ΑΚΥΡΟΣ    

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)
      ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)                ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                          ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ          30.85Μ    
2ος ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ                        ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           24.93Μ    
3ος ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                   ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"        16.63Μ    

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)     ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
                        ΕΠΙΔΟΣΗ    
1ος ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                      ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                              54.20Μ    
2ος ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                          ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                              44.95Μ    
3ος ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                              35.52Μ    
4ος ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ          ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    35.50Μ    
5ος ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ                                   ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    30.12Μ    
6ος ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ                ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    14.30Μ    

4 Χ 100 ΠΑΙΔΩΝ              
ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΕΠΙΔΟΣΗ    

1ος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ       ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                            47.60    
          ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ         
          ΜΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ              ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ         
          ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ              ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ         

4 Χ 400 ΠΑΙΔΩΝ              
ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΕΠΙΔΟΣΗ    

1ος   ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          3'57''44    
          ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          
          ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΕΝΤΓΚΑΡ   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          
          ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ            ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ                
100Μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ              
ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)       
     ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)                      ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                13''42    
2η    ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ                                 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                              13''56    
3η    ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ                          ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                              13''77    
4η    ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                        ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ                             13''87    
5η    ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ          ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                              13''89    
6η    ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ                 ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000    14''05    
7η    ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΕΚΤΑ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"               14''13    
8η    ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                          ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ                      14''25    
8η    ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"             14''26    
10η ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ                ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ                          14''56    
11η    ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ                          ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                       14''77    
12η ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ        ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                         15''00    
13η ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                        15''04    
14η ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ                ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                        15''57    
15η ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ                       ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                          15''71    
16η ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                        15''91    
                    
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    
      ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)                               ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜ                ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                          28''03    
2η    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ                          ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                        28΄΄70    
3η    ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ                     ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000         28''90    
4η    ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΝΕΚΤΑ       ΑΟ ΡΟΔΟΥ  "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                       29''18    
5η    ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ                            ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                           29''22'    
6η    ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ                          ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                         29''44    
7η    ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        29''60    
8η    ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ                                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                         29”64    
9η    ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ                   ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        29''88    
10η ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ                                      ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                      30''76    
11η    ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                        32''24    
12η ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                    ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000              32''61    
13η ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ                    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                            34''34    

400  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
                  ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                          ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ                                   1'05''85    
2η    ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ                    ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                         1'06''18    
3η    ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                       1'07''37    
4η    ΣΑΒΒΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ                    ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000           1'07''84    
5η    ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ     ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                 1'14''70    
6η    ΜΟΥΤΣΙ ΕΓΚΛΑ                                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                    1'15''73    
7η    ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ                          ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                  1'16''37    

800  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)      
                            ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                         2'33''90    
2η    ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ              ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000            2'39''55    
3η    ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ               ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                              2΄42΄΄45    
4η    ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ              ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000             2'43''24    
5η    ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ                   ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                            2΄48΄΄11    
6η    ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ-ΓΑΒΡΙΗΛΙΑ    ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        2'48''87    
                    
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
      ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΧΟΥΣΕΪΝ  ΣΙΝΤΙΚΑ        ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                             5'37''73    
2η    ΕΡΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ             ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                                            6'13''14    

3.000  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
                      ΕΠΙΔΟΣΗ    
11η    ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ    ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        13'30''96

100  ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ              
ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
      ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        17''58    
2η    ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                         ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                   17''09    
3η    ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ                       ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                    18''22    
4η    ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ                         ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                       17''13    
5η    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"        19''85
    
400  ΕΜΠ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ      
ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)            ΕΠΙΔΟΣΗ    

1η    ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ              ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                  1'13''00    
2η    ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ              ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ               1'28''19
    
ΥΨΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)           ΕΠΙΔΟΣΗ  
 
1η    ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ                          ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        1.53Μ    
2η    ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ                       ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        1.38Μ
    
ΚΟΝΤΩ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        ΕΠΙΔΟΣΗ    

1η    ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ                                ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009             2.50Μ    
2η    ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ                                    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009             2.50Μ    
3η    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009              2.50Μ
    
ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)      ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
      ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ           ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                5.64Μ/5.49    
2η    ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ                           ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ       5.27Μ    
3η    ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ                       ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"      5.18Μ    
4η    ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ                                    ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                   5.01Μ    
5η    ΦΩΤΕΙΝΟΥ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ                     ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        4.82Μ    
6η    ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"       4.61Μ    
7η    ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ          ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         4.59Μ    
8η    ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ                      ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                       4.49Μ    
9η    ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ                      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                     4.46Μ    
10η ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                                 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                   4.43Μ    
11η    ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                      ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ                4.40Μ    
12η ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ                               ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                      4.37Μ    
13η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ                      ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                        4.30Μ    
14η ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ                                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                        4.03Μ    
15η ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ    ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                      3.94Μ    
16η ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ                 ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"            3.91Μ    
17η ΕΡΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ                                ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ                             3.58Μ    

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
            ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"        10.55Μ    
2η    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ                         ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"        10.44Μ    
3η    ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ                            ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                      9.96Μ    
4η    ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ                           ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        9.92Μ    

ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ) ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
                  ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ        ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        10.85Μ    
2η    ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                     ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        10.00Μ    
3η    ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                   ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                      9.87Μ    
4η    ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ                            ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                        9.21Μ    
5η    ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ                       ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                            9.15Μ    
6η    ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ        ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ -ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000          9.05Μ    
7η    ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ                ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                      8.95Μ    
8η    ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ              ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                          7.67Μ    
9η    ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ              ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                                        5.90Μ
    
ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)     ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
            ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ         ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                     26.23Μ    
2η    ΧΑΝΤΑΜ ΜΑΡΙΑΜ                                  ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ           17.98Μ    
3η    ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ                         ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"        16.52Μ    

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
                 ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ                           ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                            38.90Μ    
2η    ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ                          ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000     31.80Μ    
3Η    ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ                     ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ                            28.50Μ
    
4 Χ 100 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)      ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)        
            ΕΠΙΔΟΣΗ    
1η    ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         
1    ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΤΣΑΜ         ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         
1    ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ                           ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ                  51''74    
1    ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ     ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         
2η    ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ                      ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ                                            52''20    
2    ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ    ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ         
2    ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ         ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ         
2    ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ                            ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ         
3η    ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ              ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000        53''62    
3    ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ          ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000         
3    ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ            ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000         
3    ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ     ΑΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000         
4Η    ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΚΑΤΙΑΝΝΑ             ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009                                      56''66    
4    ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ                          ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          
4    ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ                              ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          
4    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ      ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          
5Η    ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ                          ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"                          58''59    
5    ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ        ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"         
5    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ        ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"         
5    ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ                       ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"         

4 Χ 400 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ              
ΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)    ΣΩΜΑΤΕΙΟ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)           ΕΠΙΔΟΣΗ    

1η    ΧΟΥΣΕΪΝ  ΣΙΝΤΙΚΑ                    ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ        4'12''18    
1η    ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ               ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         
1η    ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ                     ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ         
1η    ΦΩΤΕΙΝΟΥ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ          ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ