Οι συμμετοχές στα Σταμάτεια 2018

Σήμερα στις 17.00 θα γίνουν οι αγώνες στίβου Παμπαίδων-Παγκορασίδων α’ με την ονομασία «Σταμάτεια» στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου και τον ΑΟ Σταματίου. Οι αγώνες αφορούν αθλητές-αθλήτριες ηλικίας 14-15 ετών και θα παίξουν σημαντικό ρόλο για την πρόκριση στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της κατηγορίας 30 Ιουνίου-1 Ιουλίου στη Χαλκίδα για τον όμιλο νότου και την Καβάλα για το βορρά.

Οι συμμετοχές

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’

80Μ

 

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΡΕΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΟΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΛΑΝΔΡΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΑΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

150Μ

 

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΤΡΙΜΑΤΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

300Μ

 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΓΚΑΜΨΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

600Μ

 

ΓΚΑΜΨΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

HUTTEMAN ALEXANDER

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1000Μ

 

ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΥΨΟΣ

 

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

 

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

 

ΡΕΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

 

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

 

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΛΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

4Χ80

 

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΑΤΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΛΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4Χ300

 

ΡΕΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

 

80Μ

 

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΑΖΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΦΕΛΕΓΚΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΓΚΑΦΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΤΕΜΑ ΛΙΛΙΑΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΚΑΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΒΛΑΧΟΥ Κ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

150Μ

 

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΣΤΑ/ΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΑΣΚΑΪ ΓΚΡΙΣΕΛΝΤΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΤΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΓΡΙΒΑ ΛΥΓΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΡΑΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

300Μ

 

ΗΡΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΕΤΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

600Μ

 

ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΧΟΤΖΑΛΑΡΙ ΑΡΜΕΛΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΠΑΙΡΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1000Μ

 

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΞΑΝΘΙΠΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΤΖΙΟΚΑ ΣΑΡΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

2000Μ

 

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

80Μ ΕΜΠ.

 

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

300Μ ΕΜΠ

 

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΕΠΙΚΟΝΤΩ

 

ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΥΨΟΣ

 

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΥ ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΗΡΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΩΝΣΤΑΝΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ

 

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΩΝΣΤΑΝΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΥΛΛΑΪ ΠΑΟΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΑΛΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑ ΤΖΟΑΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΕΛΑΡΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΤΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΓΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΝΤΖΕΛΑ  ΧΥΣΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ

 

ΚΑΠΟΥΡΑΝΙ ΓΙΝΟΒΕΦΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ-ΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΓΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΝΤΖΕΛΑ  ΧΥΣΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ

 

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΤΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ

 

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4Χ80

 

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΒΛΑΧΟΥ Κ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΑΖΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΣΤΑ/ΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4Χ300Μ

 

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΠΑΙΡΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΕΤΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΩΝΣΤΑΝΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ