Τα αποτελέσματα στα Σταμάτεια 2018

Πολλές συμμετοχές και καλές επιδόσεις στα Σταμάτεια 2018, τον αγώνα Παμπαίδων-Παγκορασίδων α’ το περασμένο Σάββατο στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου και τον ΑΟ Σταματίου. Οι γενικότερες παρουσίες στον αγώνα δείχνουν πως η ανάπτυξη του στίβου στην περιοχή μας συνεχίζεται και το μέλλον παραμένει ευοίωνο.

Τα αποτελέσματα:

80Μ ΠΠΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

10''38

 

2

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10''80

 

3

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

11''27

 

4

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

11''59

 

5

ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

11''86

 

6

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

11''99

 

7

ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12''29

 

8

ΣΚΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12''67

 

9

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''74

 

 

150Μ ΠΠΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

18''52

 

2

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

18''63

 

3

ΤΡΙΜΑΤΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

19''20

 

4

ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

20''00

 

5

ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

20''21

 

6

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

20''50

 

7

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

20''73

 

8

ΠΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

20''95

 

9

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

24''08

 

9

ΝΤΕΛΛΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

24''08

 

300Μ ΠΠΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

41''12

 

600Μ ΠΠΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

HUTTEMAN ALEXANDER

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

2'03''17

 

2

ΓΚΑΜΨΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

2'12''81

 

1000Μ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΟΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2'59''52

 

2

ΒΕΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'06''67

 

3

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'22''73

 

4

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

3'38''41

 

5

ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3'53''12

 

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

41''74

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

5.60Μ

 

2

ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

5.17Μ

 

3

ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4.90Μ

 

Α

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4.62Μ

 

4

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

4.62Μ

 

5

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

4.50Μ

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

 

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ.

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

11.82Μ

 

 

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10.80Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

1.52

 

 

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΚΥΡΟΣ

 

 

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΑΚΥΡΟΣ

 

 

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΚΥΡΟΣ

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3.40Μ

 

2

ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤΓΚΑΡ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2.80Μ

 

3

ΧΑΜΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2.60Μ

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12.56Μ

 

2

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

12.06Μ

 

3

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11.03Μ

 

4

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

9.80Μ

 

5

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

9.30Μ

 

6

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

7.68Μ

 

7

ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

7.34Μ

 

8

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

7.09Μ

 

9

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

6.46Μ

 

10

ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

6.27Μ

 

11

ΠΑΠΑ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

5.80Μ

 

12

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

5.73Μ

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

36.60Μ

 

2

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

29.30Μ

 

3

ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

22.20Μ

 

4

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

20.80Μ

 

 

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

 

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

39.95

 

2

ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

28.45

 

3

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

21.12

 

4Χ80Μ ΠΠΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

46''15

 

1

ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

1

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

1

ΛΟΥΚΙΣΣΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

80Μ ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

10''92

 

2

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

10''98

 

3

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

11''23

 

4

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

11''49

 

5

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

11''58

 

6

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

11''67

 

7

ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

11''68

 

8

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

11''81

 

9

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

11''92

 

11

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

11''97

 

12

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12''03

 

15

ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12''06

 

16

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12''07

 

17

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''14

 

18

ΒΛΑΧΟΥ Κ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

12''26

 

19

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''28

 

20

ΓΑΖΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''33

 

21

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΤΑΜΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''36

 

24

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

12''72

 

25

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''81

 

26

ΓΚΑΛΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12''91

 

27

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''00

 

28

ΦΕΛΕΓΚΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''96

 

150Μ ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

19''71

 

2

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

20''53

 

3

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

20''79

 

4

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

21''25

 

5

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

21''84

 

6

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

22''44

 

6

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22''44

 

8

ΣΤΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

22''89

 

9

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

22''93

 

10

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

23''25

 

11

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

23''38

 

12

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

24''17

 

13

ΧΑΣΚΑΪ ΓΚΡΙΣΕΛΝΤΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

24''22

 

14

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

24''84

 

15

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

24''91

 

16

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

25''26

 

17

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

25''47

 

18

ΓΡΙΒΑ ΛΥΓΕΡΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

25''57

 

19

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

25''83

 

20

ΣΚΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

25''98

 

21

ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

26''05

 

22

ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

26''54

 

300Μ ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

44''37

 

2

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

44''50

 

3

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

45''11

 

4

ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΕΤΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

46''18

 

5

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

46''59

 

600Μ ΠΚΑ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

1'49''36

 

2

ΜΠΑΙΡΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

1'53''50

 

3

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2'20''85

 

1000Μ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3'18''66

 

2

ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'23''76

 

3

ΠΙΖΑΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3΄29''69

 

4

ΜΠΟΥΡΑΝΗ ΞΑΝΘΙΠΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'39''33

 

5

ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3'54''17

 

6

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

4'25''80

 

7

ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

DNF

 

8

ΤΖΙΟΚΑ ΣΑΡΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

DNF

 

2000Μ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8'18''87

 

2

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

8'19''22

 

80Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

12''27

 

2

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

12''89

 

3

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

13''65

 

4

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

14''91

 

5

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

14''97

 

300Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

1'00''49

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

5.10Μ

 

2

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

4.69Μ

 

3

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

4.58Μ

 

4

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4.53Μ

 

5

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4.51Μ

 

6

ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4.29Μ

 

7

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4.24Μ

 

8

ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4.22Μ

 

9

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

4.13Μ

 

10

ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4.05Μ

 

11

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3.95Μ

 

12

ΕΡΓΑ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

3.79Μ

 

13

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3.47Μ

 

14

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3.39Μ

 

15

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΚΥΡΗ

 

16

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΑΚΥΡΗ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

1.38Μ

 

 

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΚΥΡΗ

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2.50Μ

 

2

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2.50Μ

 

3

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2.40Μ

 

4

ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2.30Μ

 

5

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2.30Μ

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

10.37Μ

 

2

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

9.55Μ

 

3

ΜΙΧΕΛΛΑΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ-ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

8.88Μ

 

4

ΚΟΥΛΛΑΪ ΠΑΟΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

8.20Μ

 

5

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

7.74Μ

 

6

ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

7.65Μ

 

7

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

7.43Μ

 

8

ΜΑΓΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7.42Μ

 

9

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

6.76Μ

 

10

ΠΑΠΑ ΤΖΟΑΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

6.53Μ

 

11

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

6.20Μ

 

12

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Γ.Σ. ΕΥΔΑΜΟΣ

6.04Μ

 

13

ΓΑΛΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

4.75Μ

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΜΑΓΟΥ  ΝΑΤΑΛΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

43.30Μ

 

2

ΚΑΠΟΥΡΑΝΙ ΓΙΝΟΒΕΦΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

37.10Μ

 

3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

33.20Μ

 

4

ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

31.20Μ

 

5

ΑΝΤΖΕΛΑ  ΧΥΣΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

29.50Μ

 

6

ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

24.70Μ

 

7

ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23.70Μ

 

8

ΑΜΑΡΙΩΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ-ΛΙΤΣΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

20.00Μ

 

9

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

17.00Μ

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

19.40Μ

 

3

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

14.60Μ

 

 

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

2

ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

31.90Μ

 

3

ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

31.20Μ

 

4

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

28.93Μ

 

4Χ80Μ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

44''03

 

1

ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

1

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

1

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

2

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

44''68

 

2

ΒΛΑΧΟΥ Κ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

2

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

2

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

3

ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

 

 

3

ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

45''87

 

3

ΝΤΑΓΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

 

 

3

ΠΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

 

 

4

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

45''88

 

4

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

4

ΓΑΖΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

4

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

5

ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

 

5

ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

 

5

ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

47''84

 

5

ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

 

6

ΦΕΛΕΓΚΑΚΗ ΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

6

ΛΕΜΚΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

6

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΤΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

6

ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

48''35

 

7

ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

7

ΤΖΙΟΚΑ ΣΑΡΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

7

ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

7

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

50''44

 

4Χ300Μ ΠΚΑ

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

 

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

1

ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

1

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

1

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

2'55''04

 

2

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

2

ΜΠΑΙΡΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

2

ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'17''10

 

2

ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΡΕΤΗ

A.Σ. KAZΩΝΗΣ - ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

3

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3'45''88

 

3

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

3

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

3

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

 

 

1

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

2

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

 

3

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

4

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

 

 

 

5

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

 

 

 

6

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

 

 

 

7

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

 

 

 

8

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

 

 

 

9

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

 

 

 

9

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

 

 

11

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

 

 

12

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ