Οι συμμετοχές στο Περιφερειακό του στίβου

Τα βλέμματα του φίλαθλου κοινού της Ρόδου συγκεντρώνονται σήμερα (από τις 17.00)  και αύριο (από τις 9.00) στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» και το Περιφερειακό Πρωτάθλημα Στίβου Ανδρών-Γυναικών με παράλληλη τη διοργάνωση του διασυλλογικού Παμπαίδων-Παγκορασίδων α’ για τα σύνθετα αγωνίσματα. Οι αγώνες γίνονται από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου με την πολύτιμη συνεργασία της Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου και του Δήμου Ρόδου.

Οι συμμετοχές:

ΑΝΔΡΕΣ

100M

 

 

ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΞΥΠΟΛΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΤΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1969

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2001

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

2000

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

1997

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1995

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΚΑΡΑΦΙΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2000

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

1985

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

1987

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ

1999

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1999

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

200M

 

 

ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΞΥΠΟΛΗΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΤΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΤΣΟΥΡΕΛΙ ΓΚΕΡΑΛΝΤ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2001

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2001

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

2000

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ

1999

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

1997

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

400M

 

 

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2000

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

2001

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1999

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1994

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

800M

 

 

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

2001

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1990

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

2002

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1987

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

1500M

 

 

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1990

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

2002

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1999

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΠΑΡΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1985

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΤΟΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1987

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1987

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

3000M ΣΤΙΠΛ

 

 

ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1984

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ

1988

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

1994

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5000Μ

 

 

ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1980

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ

1996

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΠΑΡΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1985

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΤΟΣΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

1987

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1988

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ

1988

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

1994

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ

1982

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

1999

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

10000 ΒΑΔΗΝ

 

 

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1988

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

110 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

 

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1988

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΔΟΝΤΣΩΦ ΠΕΤΡΟΣ

1990

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1985

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1998

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

 

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1988

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

1986

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΚΟΝΤΙΟ

 

 

ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

1991

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1977

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1989

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

2001

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

 

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2000

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2002

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2002

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

 

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΖΟΥΡΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1985

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2001

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1999

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1999

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΒΕΛΕΜΙΡ ΝΙΚΟΛΑ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

2000

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

 

 

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

2000

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1989

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΚΟΚΟΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1974

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΒΕΛΕΜΙΡ ΝΙΚΟΛΑ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2000

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΚΙΡΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2001

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1975

ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1987

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

1981

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΣΦΥΡΑ

 

 

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1993

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ

1973

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

 

 

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

1985

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2001

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

2000

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2002

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΔΙΣΚΟΣ

 

 

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1974

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

2000

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1975

ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1987

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

1981

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1993

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ

1973

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΥΨΟΣ

 

 

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

1999

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

 

 

ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ100

 

 

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

 

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ400

 

 

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

100M

 

 

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΚΑΤΤΙ ΞΕΝΙΑ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΙΣΚΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΘΑΝΑΣΗ  ΙΩΑΝΝΑ

1998

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

2002

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2002

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

2002

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

2000

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ

2002

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ

2002

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1991

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

2002

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ ΚΡΕΣΠΟ

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΑΒΙΝΙΑ

1983

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

1997

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

200M

 

 

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΙΣΚΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΘΑΝΑΣΗ  ΙΩΑΝΝΑ

1998

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2002

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ

2002

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

1991

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

2002

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ

2001

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ

2002

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΧΑΤΖΙΓΙΕΒΑ ΣΙΜΠΕΛ

2001

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

2002

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

2002

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1999

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

400M

 

 

ΓΚΑΤΤΙ ΞΕΝΙΑ

2000

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΤΖΙΓΙΕΒΑ ΣΙΜΠΕΛ

2001

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2002

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

2002

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2000

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1999

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2002

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

1994

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

800M

 

 

ΚΛΩΝΑΡΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ

1999

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΘΕΟΔΩΡΗ-ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1997

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

1999

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

1994

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

1984

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

1500M

 

 

ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1989

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΗ-ΧΑΡΙΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

1997

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΓΚΙΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

1989

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

3000M ΣΤΙΠΛ

 

 

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

1999

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

1984

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5000Μ

 

 

ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

1989

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

1989

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΓΚΙΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

1989

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1991

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

 

ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1998

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

2001

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ

1999

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

1990

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ

 

 

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

2002

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

2001

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΚΟΝΤΙΟ

 

 

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ

2001

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΑ

1996

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

1990

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2000

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΔΙΣΚΟΣ

 

 

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΜΟΡΦΟΥΛΑ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

2000

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ

1986

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

 

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΚΙΑΔΕΝΗ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

2002

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ

1999

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

1990

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ

1986

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2001

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΣΦΑΙΡΑ

 

 

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1998

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2000

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ

1999

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΝΑ

1996

ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

1990

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

1997

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

2000

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ

2001

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

ΣΦΥΡΑ

 

 

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

2001

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ

1990

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

ΥΨΟΣ

 

 

ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1998

ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΤΡΙΠΛΟΥΝ

 

 

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

2002

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

2001

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1998

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

2001

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2000

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

2002

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ100

 

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

 

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

 

 

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΣΚΥΤΑΛΗ 4Χ400

 

 

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

 

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α’

 

 

1

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

2

ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3

ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΟΣ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

4

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

5

ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

6

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

7

ΡΕΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

8

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

9

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10

ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΕΑΣ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

11

ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12

ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

13

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

14

ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝ

2003

ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α’

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΕΤΟΣ ΓΕΝ.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

1

ΒΑΛΣΑΜΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ

2004

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2

ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3

ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

5

ΤΟΥΡΛΟΥΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

6

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

7

ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΟΝΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

8

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

9

ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΘΕΜΙΣ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10

ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

11

ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΠΑΝΕΡΜΙΩΤΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

13

ΗΡΑΚΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

14

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

15

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

16

ΛΥΚΟΠΑΝΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

17

ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

18

ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2004

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

19

ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

2003

ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ

20

ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ

2003

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

21

ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ

2003

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

22

ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΟΝΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23

ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

24

ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

2003

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ