Τα αποτελέσματα του Περιφερειακού πρωταθλήματος στίβου στη Ρόδο

Παρουσία δεκάδων αθλητών κι αθλητριών από τα σωματεία της Δωδεκανήσου και των Κυκλάδων πραγματοποιήθηκε το περασμένο σαββατοκύριακο στο ΔΑΚ «Καλλιπάτειρα» το Περιφερειακό Πρωτάθλημα Στίβου Ανδρών-Γυναικών.

Αποτελούσε μια διοργάνωση της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου σε συνεργασία με την Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου και τον Δήμο Ρόδου, κατά τη διάρκεια της οποίας σημειώθηκαν πολύ καλές επιδόσεις.

Τα αποτελέσματα:

 

100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ (ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

 

Α' ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11''23

2

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11''74

3

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

11''77

4

ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''22

5

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

12''33

6

ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

13''98

 

Β' ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10''85

2

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

11''57

3

ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

12''01

4

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

12''09

5

ΚΑΡΑΦΙΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

12''19

6

ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

12''96

 

Γ' ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

10''70

2

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11''31

3

ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11''82

4

ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

11''86

5

ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

12''68

6

ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

12''76

7

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

13''57

 

100Μ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

10''67

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10''84

3

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11''19

4

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

11''53

5

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11''81

6

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

11''82

7

ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

11''91

8

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''63

 

200Μ ΑΝΔΡΩΝ  2 ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

 

Α' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

23''65

2

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

24''70

3

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

25''75

4

ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

25''92

5

ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

28''94

6

ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

30''36

 

Β' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

22''35

2

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22''79

3

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

22''80

4

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

23''67

5

ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

24''44

6

ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

27''63

7

ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

DNF

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

 

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

22''35

2

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

22''79

3

ΖΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

22''80

4

ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

23''65

5

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

23''67

6

ΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

24''44

7

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

24''70

8

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

25''75

9

ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

25''92

10

ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

27''63

11

ΛΑΤΟ ΚΡΙΣΤΙ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

28''94

12

ΧΑΣΑΙ ΕΡΙ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

30''36

13

ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

DNF

 

400Μ ΑΝΔΡΩΝ 2 ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

 

Α' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

54''18

2

ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

54''76

3

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

58''71

4

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

1'02''48

 

Β' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

50''48

2

ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

51''32

3

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

52''66

4

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

52''80

5

ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

58''89

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

 

1

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

50''48

2

ΕΡΓΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

51''32

3

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

52''66

4

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

52''80

5

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

54''18

6

ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

54''76

7

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

58''71

8

ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

58''89

9

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

1'02''48

 

800Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

1'54''31

2

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

2'01''22

3

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2'12''31

4

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2'18''03

5

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

3'12'35

 

1500Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

3'43''60

2

ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4'45''40

3

ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

5'01''58

4

ΤΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

DNF

 

5000Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

15'40''08

2

ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

15'47''06

3

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

16'06''01

4

ΡΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

17'01''41

5

ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ

18'00''58

6

ΧΑΛΚΟ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

DNF

 

3000Μ Φ.Ε. ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9'45''39

2

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9'52''46

3

ΤΣΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ

11'52''26

 

10000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

44'54''66

 

110Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

15''23

2

ΠΙΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

16''19

3

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

16''55

4

ΜΗΛΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

16''80

5

ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

16''87

 

400Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

55''78

2

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

57''55

3

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

59''78

4

ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

1'03''81

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

1.55

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4.60M

2

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4.40M

3

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

4.00M

4

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3.70M

5

ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3.30M

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΣΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

6.55Μ

2

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

6.50Μ

3

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

6.31Μ

4

ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

6.24Μ

5

ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

6.09Μ

6

ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

6.06Μ

7

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5.29Μ

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

1

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

14.27Μ

2

ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

13.38Μ

3

ΝΙΚΟΛΑΕ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

12.25Μ

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

16.20M

2

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

11.80M

3

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

11.65M

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

40.62M

2

ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

40.52M

3

ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

38.53M

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

63.98Μ

2

ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

60.53Μ

3

ΜΑΡΙΕΤΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

45.92Μ

4

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ

44.83Μ

5

ΚΑΤΣΑ ΑΛΕΣΙΟ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

33.85Μ

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΟΣΧΟΣ ΧΑΡΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

49.23M

2

ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

45.95M

 

4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

45''21

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΜΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

 

 

 

2

ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

45''82

 

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

3

ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

45''96

 

ΚΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3'29''10

 

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

 

 

 

2

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3'35''62

 

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

 

 

 

 

 

3

ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

3'39''43

 

ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

 

 

 

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3'46''45

 

ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

 

 

 

5

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

3'50''92

 

ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

 

 

 

 

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

 

Α' ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''02

2

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

13''22

3

ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

13''40

4

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

13''48

5

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

13''69

6

ΜΠΟΜΠΑΪ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

14''86

 

Β' ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

11''84

2

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

13''65

3

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

13''93

4

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

14''04

5

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

14''45

6

ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ ΚΡΕΣΠΟ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

14''66

7

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

15''84

 

Γ' ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12''75

2

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

13''03

3

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

13''36

4

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

13''61

5

ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

13''71

6

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

14''01

7

ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

14''85

8

ΙΣΚΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

15''58

 

100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ

 

 

 

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

11''69

 

ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12''70

 

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

12''90

 

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

13''07

 

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

13''28

 

ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

13''64

 

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

13''67

 

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

DNS

 

200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

 

Α' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

27''28

2

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

27''78

3

ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

28''29

4

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

28''64

5

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

29''54

6

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

31''93

7

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

33''85

 

Β' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

24''70

2

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

25''62

3

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

27''37

4

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

27''99

5

ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

28''04

6

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

28''42

7

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

28''82

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

 

1

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

24''70

2

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

25''62

3

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

27''28

4

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

27''37

5

ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ

ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ

27''78

6

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

27''99

7

ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

28''04

8

ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

28''29

9

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

28''42

10

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

28''64

11

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

28''82

12

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

29''54

13

ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

31''93

14

ΛΑΣΚΑΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

33''85

 

400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

58''18

2

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1'00''31

3

ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

1'05''24

4

ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1'05''26

5

ΒΟΓΙΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1'05''50

6

ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

1'05''74

7

ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

1'12''95

 

800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

2'26''57

2

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

2'35''73

3

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

2'41''24

4

ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

2'44''68

5

ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΩΟΠΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

2'51''76

6

ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3'00''84

 

1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

5'04''47

2

ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

6'34''13

 

3000Μ Φ.Ε.ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

1

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

10'53''81

2

ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

12'25''63

 

5000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

17'21''82

2

ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

18'37''93

3

ΤΕΡΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

24'52''15

 

 

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

 

Α' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15''80

2

ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

17''61

3

ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

18''35

4

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

18''71

 

Β' ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

 

 

1

ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

14''20

2

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

14''62

3

ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

14''83

4

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

17''87

5

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

17''92

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

 

1

ΡΑΜΜΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

14''20

2

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

14''62

3

ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

14''83

4

ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

15''80

5

ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

17''61

6

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

17''87

7

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

17''92

8

ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

18''35

9

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

18''71

 

 

 

 

1

ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

1'05''59

2

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

1'12''10

3

ΕΜΠΙΠ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ

ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ

1'18''42

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003

1.50Μ

-

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΑΚΥΡΗ

 

ΑΛΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΛΕΤΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

3.80Μ

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

5.28Μ

2

ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

5.01Μ

3

ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΑΟ ΠΑΡΟΥ

4.63Μ

4

ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

3.80Μ

 

ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10.61Μ

2

ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10.60Μ

3

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

10.17Μ

4

ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

10.10Μ

5

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9.92Μ

6

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

9.46Μ

 

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

14.40Μ

2

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

11.50Μ

3

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

10.85Μ

4

ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

10.00Μ

5

ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

9.48Μ

6

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

7.40Μ

 

ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

37.13Μ

2

ΣΤΑΥΡΟΥΛΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ-ΜΟΡΦΟΥΛΑ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

26.33Μ

3

ΧΑΝΤΑΝΤ ΜΑΡΙΑΜ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

23.82Μ

 

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

47.45Μ

2

ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

38.43Μ

 

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

43.35Μ

2

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

38.35Μ

3

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

36.85Μ

4

ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

36.73Μ

 

4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

52''18

 

ΓΚΟΡΝΑΤΗ ΣΙΜΟΝΑ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΜΠΕΛΕΝΓΚΕΡ ΚΡΕΣΠΟ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

 

ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ Α.Ο

 

2

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

52''26

 

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

3

ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

53''07

 

ΜΩΡΑΪΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

 

ΜΗΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

 

ΚΟYΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

4

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

54''80

 

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

 

ΚΑΛΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΟ ΡΟΔΟΥ "Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ"

 

DNF

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

DNF

 

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2001

 

 

ΚΙΚΟΥΣ ΙΟΑΝΑ-ΤΖΕΑΝΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2002

 

 

ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ-ΕΛΕΝΗ

ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2003

 

 

4Χ400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

 

ΘΕΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ-ΟΝΟΜΑ(ΚΕΦΑΛΑΙΑ)

ΣΩΜΑΤΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ ΗΛ. ΧΡ.

1

ΣΥΚΙΝΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

4'20''47

 

ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΠΕΛΤΕΝΤΖΗ ΣΟΦΙΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

 

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ

 

2

ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

4'28''69

 

ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΡΓΙΑΝΑ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ

 

 

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ