Εξετάσεις για Kyu ζώνες στον Αγήνορα

Πραγματοποιήθηκαν με επιτυχία οι εξετάσεις για Kyu (Ζώνες) το Σάββατο 5 Μαΐου στις εγκαταστάσεις του Αθλητικού Ομίλου «Αγήνορας Ρόδου», στο τμήμα του Τζούντο. 

Ο σύλλογος συγχαίρει όλους τους  judoka που έλαβαν μέρος στις εξετάσεις και έδειξαν τον καλύτερό τους εαυτό υπό την καθοδήγηση του δασκάλου-προπονητή τους Μιχαήλ Κοντού.

Ευχαριστεί ιδιαίτερα τους δασκάλους Δημήτριο Μαρτάκη, Επίτιμο Πρόεδρο της Ιεραρχίας Νταν της Ελληνικής Ομοσπονδίας Τζούντο, τον Μιχάλη Χατζηνικολάου, Υπεύθυνο Περιφέρειας Νοτίου Αιγαίου της Ελληνικής Ομοσπονδίας Τζούντο και την Κυριακή Κοντού που τον τίμησαν με την παρουσία τους και τη συμμετοχή τους ως εξεταστική επιτροπή. 

Τέλος, ευχαριστεί τους γονείς και τους κηδεμόνες των αθλητών-αθλητριών που τον στηρίζουν πάντα στις προσπάθειές του.

Παρακάτω υπάρχουν τα ονόματα των επιτυχόντων με αλφαβητική σειρά και βαθμίδα προαγωγής: 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ    ΒΑΘΜΙΔΑ KYU
1/2 5Ο KYU (ΜΙΣΗ ΚΙΤΡΙΝΗ ΖΩΝΗ)    

Αμπελάς Άγγελος    1/2 5Ο KYU
Ανδρουλάκη Αικατερίνη    1/2 5Ο KYU
Ανδρουλάκη Ευφροσύνη    1/2 5Ο KYU
Απτουλάς Μαχμούτ    1/2 5Ο KYU
Βολονάκη Μαργαρίτα    1/2 5Ο KYU
Βολονάκη Μαρία – Νικολέτα    1/2 5Ο KYU
Βούης Μιχαήλ    1/2 5Ο KYU
Γιαλλούσης  Ιωάννης    1/2 5Ο KYU
Γκαμπέτας Ζήσης    1/2 5Ο KYU
Γκομέs Μόουρα   Έκτορας    1/2 5Ο KYU
Γράβος Φοίβος     1/2 5Ο KYU
Δήμα Πολυξένη    1/2 5Ο KYU
Διακοσταμάτη Αναστασία    1/2 5Ο KYU
Διακοσταμάτη Άρτεμη    1/2 5Ο KYU
Ζορμπάς Βασίλειος    1/2 5Ο KYU
Κατσάνος Ερμής    1/2 5Ο KYU
Κλάψης Γεώργιος    1/2 5Ο KYU
Κοέντα Κωνσταντίνα    1/2 5Ο KYU
Κουκιά Μιχαέλα    1/2 5Ο KYU
Κυριαζάκος Γεώργιος    1/2 5Ο KYU
Λαμπριανός Βασίλειος    1/2 5Ο KYU
Μένα Ροξάνα    1/2 5Ο KYU
Μπάκο Μαργαρίτα    1/2 5Ο KYU
Νισυρίου  Ιωάννης                         1/2 5Ο KYU
DAMASKIN DIANA    1/2 5Ο KYU
Ντούρος Άγγελος     1/2 5Ο KYU
Ντούρος Ανδρέας     1/2 5Ο KYU
Παπαζαχαρίου Αναστάσιος    1/2 5Ο KYU
Πιπάκης Εμμανουήλ    1/2 5Ο KYU
Πιπάκης Μιχαήλ    1/2 5Ο KYU
Πιρβελίδης Μιχαήλ    1/2 5Ο KYU
Πότσης Νικόλαος    1/2 5Ο KYU
REIGI SHARRA    1/2 5Ο KYU
Σαρακοστινός Παναγιώτης    1/2 5Ο KYU
Σαρακοστινός Δημήτριος    1/2 5Ο KYU
Σαρλής Νικήτας    1/2 5Ο KYU
Σκουρμαλλά Ειρήνη    1/2 5Ο KYU
LOUKA JICIA    1/2 5Ο KYU
Τρικοίλης Ραφαήλ    1/2 5Ο KYU
Τρικοίλης    Ελευθέριος    1/2 5Ο KYU
Τσιαουσίδης Αλέξανδρος    1/2 5Ο KYU
Τσιολάκη Ιόλη    1/2 5Ο KYU
Φελεκίδης Κωνσταντίνος    1/2 5Ο KYU
Φιλοπούλου Μελίνα    1/2 5Ο KYU
Χατζηπαπά Ειρήνη    1/2 5Ο KYU
Χριστινάκης Βασίλειος    1/2 5Ο KYU
Χριστοπούλου Έλλη    1/2 5Ο KYU
Χριστοπούλου Όλγα    1/2 5Ο KYU

5Ο KYU (ΚΙΤΡΙΝΗ ΖΩΝΗ)    
Αντωνίου Δημήτριος     5Ο KYU
Γεωργούλας Σωτήριος     5Ο KYU
Γκαμπέτα Μαρία     5Ο KYU
Γουλόπουλος Γεώργιος     5Ο KYU
Θεοδωρίδη Αστερόπη     5Ο KYU
Θεοδοσίου Ραφαήλ     5Ο KYU
Καλογερής Εμμανουήλ     5Ο KYU
Κοκκίνης Παύλος     5Ο KYU
Κοντός Κωνσταντίνος     5Ο KYU
Κούτης Θεόδωρος     5Ο KYU
Κωστατζίκη Ελένη      5Ο KYU
Κωστατζίκης Ιωάννης     5Ο KYU
Κωτσίδης Παύλος     5Ο KYU
Μάνιος Βασίλειος     5Ο KYU
Μαστροβασίλης Φίλιππος     5Ο KYU
Μαστροσαββάκη Άννα     5Ο KYU
Μουταφτσής  Ιάσονας     5Ο KYU
Μπελενιώτης Παναγιώτης     5Ο KYU
Μπούκσα    Μαρσέλ     5Ο KYU
Μωρόγιαννης Χρίστος     5Ο KYU
Πιπερίδης Στυλιανός     5Ο KYU
Ρούστα  Κορίνα      5Ο KYU
Σαμαράς Ιάκωβος     5Ο KYU
Σαρρής Στέφανος     5Ο KYU
Ταφάνι Λούης     5Ο KYU
Τζωρτζακάκης Νικόλαος     5Ο KYU
Τσαμουρόπουλος Άγγελος     5Ο KYU
Φαρμάκης Βασίλειος     5Ο KYU
Χαρά Ντανιέλ      5Ο KYU
    
1/2 4ο KYU (ΜΙΣΗ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΖΩΝΗ)    
Αθανασάκης Γρηγόριος    1/2 4ο KYU
Κοκκίνης Γεράσιμος    1/2 4ο KYU
Κοντός  Νικόλαος     1/2 4ο KYU
DAMASKIN DANIIL    1/2 4ο KYU
Πότση Αγγελική     1/2 4ο KYU
Σκανδαλιάρης Σείριος    1/2 4ο KYU
Χατζηκώστας Ηλίας    1/2 4ο KYU
Χριστοφόρου Τηλέμαχος    1/2 4ο KYU
Χατζηκαλημέρης Κων/νος  
-  Δωριέας    1/2 4ο KYU
    
4o KYU( ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΖΩΝΗ)    
Αλμασίδης  Νικόλαος    4o KYU
Αναστασάκης  Ιωάννης    4o KYU
Καρανικόλα Χαριτωμένη    4o KYU
Κουκιάς  Στέργος    4o KYU
Λιάκος Χρίστος    4o KYU
Μπελενιώτης Ιωάννης    4o KYU
Στεργενάκης  Εμμανουήλ    4o KYU
Τσέλα  Μπεσάρτ    4o KYU
Τσιαμάκης  Ιωάννης    4o KYU
Τσινγκήρ  Κωνσταντίνος    4o KYU
Φιλόπουλος Δημήτριος     4o KYU
Χατζηπαπά Δημήτριος    4o KYU
    
1/2 3Ο KYU (ΜΙΣΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΝΗ)    
Αντωνιάδης Μιχαήλ     1/2 3Ο KYU
Βάγγερ Αντώνιος     1/2 3Ο KYU
Γιαγτζόγλου Αχιλλέας     1/2 3Ο KYU
Θεοδωρίδη Αθηνά     1/2 3Ο KYU
Κατσαράς Μιχαήλ     1/2 3Ο KYU
Μαυρουδάκης Νικόλαος     1/2 3Ο KYU
Μουταφτσής Ευστράτιος     1/2 3Ο KYU
Μπαλάκης Νεκτάριος     1/2 3Ο KYU
    
3ο KYU ( ΠΡΑΣΙΝΗ ΖΩΝΗ)    
Βάγγερ Κωνσταντίνος    3ο KYU
Βαρώνος Σταύρος    3ο KYU
Κεσίσογλου Πρόδρομος    3ο KYU
Μιτζέλος Εμμανουήλ    3ο KYU
Πόγιας Εμμανουήλ    3ο KYU
Σταυρή Χρυσάνθη    3ο KYU
Χατζηπαπά Ευγενία    3ο KYU
    
2ο KYU (ΜΠΛΕ ΖΩΝΗ)    
Ιακωβίδου Μαρία    2ο KYU
Νάσιος Χαράλαμπος    2ο KYU
Παπαδοπούλου Πηνελόπη    2ο KYU
    
1Ο  KYU ( ΚΑΦΕ ΖΩΝΗ)    
Αξαρλής Αλέξανδρος    1Ο  KYU 
Καρανικόλα Μυρσίνη    1Ο  KYU 
Φιλόπουλος Ιωάννης    1Ο  KYU